KV Mechelen pronkt na late goal met 9 op 9

door
KV Mechelen pronkt na late goal met 9 op 9

KV Mechelen rukt stilaan stevig op in het klassement. Na een mislukte start pronkt Malinwa intussen immers al met negen op negen, want zaterdag ging ook AS Eupen voor de bijl. De Panda's lieten de kans liggen om voorlopig alleen aan de leiding te komen, want na een late goal van Lauberbach werd het 1-0 voor KVM.

De eerste kans was wel nog voor Eupen, want na slap uitverdedigen kon Nuhu uithalen. Daarna nam de thuisploeg echter het initiatief over en creëerde ook kansen. De beste was voor Hairemans, maar die zag zijn schot op Paeshuyse stranden. Eupen loerde vooral op de counter en werd zo ook nog een paar keer gevaarlijk, maar uiteindelijk gingen we toch rusten met 0-0.

LEES OOK: Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Eupen breekt in het slot

In de tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld, maar Mechelen ging wel alsmaar nadrukkelijker op zoek naar een goal. Al snel namen Foulon en Lauberbach doelman Slonina onder vuur, maar die plooide niet. Stilaan leken we af te stevenen op een 0-0, maar in het slot viel er toch nog een goal.

Negen minuten voor tijd gooide Belghali de bal nog eens voor doel en Lauberbach kreeg er nog zijn hoofd tegen. De kopbal van de Duitse spits verdween voorbij Slonina in doel. Daarmee was de veer bij Eupen gebroken, dat blij mocht zijn dat invaller Malede in blessuretijd nog een paar keer de 2-0 liet liggen.

KV Mechelen rukt op

Door de derde opeenvolgende overwinning schaart KV Mechelen zich in het klassement op de vierde plaats, die het moet delen met AA Gent. Ze tellen tien punten, net als Club Brugge en AS Eupen. De Panda's hadden met een zege op kop kunnen komen, maar blijven in plaats daarvan hangen op plaats zes.

Zal KV Mechelen meestrijden voor de play-offs?

Meest recent

Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

19
19
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

22
22
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

111
111
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

327
327
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

176
176
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

130
130
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

232
232
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

75
75
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

218
218
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

93
93
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

734
734
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

81
81
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

92
92
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

84
84
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

459
459
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

274
274
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

420
420
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

691
691
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

293
293
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

353
353
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

257
257
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

105
105
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

154
154

Meer sportnieuws