KV Mechelen pronkt na late goal met 9 op 9

door
KV Mechelen pronkt na late goal met 9 op 9

KV Mechelen rukt stilaan stevig op in het klassement. Na een mislukte start pronkt Malinwa intussen immers al met negen op negen, want zaterdag ging ook AS Eupen voor de bijl. De Panda's lieten de kans liggen om voorlopig alleen aan de leiding te komen, want na een late goal van Lauberbach werd het 1-0 voor KVM.

De eerste kans was wel nog voor Eupen, want na slap uitverdedigen kon Nuhu uithalen. Daarna nam de thuisploeg echter het initiatief over en creëerde ook kansen. De beste was voor Hairemans, maar die zag zijn schot op Paeshuyse stranden. Eupen loerde vooral op de counter en werd zo ook nog een paar keer gevaarlijk, maar uiteindelijk gingen we toch rusten met 0-0.

LEES OOK: Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Eupen breekt in het slot

In de tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld, maar Mechelen ging wel alsmaar nadrukkelijker op zoek naar een goal. Al snel namen Foulon en Lauberbach doelman Slonina onder vuur, maar die plooide niet. Stilaan leken we af te stevenen op een 0-0, maar in het slot viel er toch nog een goal.

Negen minuten voor tijd gooide Belghali de bal nog eens voor doel en Lauberbach kreeg er nog zijn hoofd tegen. De kopbal van de Duitse spits verdween voorbij Slonina in doel. Daarmee was de veer bij Eupen gebroken, dat blij mocht zijn dat invaller Malede in blessuretijd nog een paar keer de 2-0 liet liggen.

KV Mechelen rukt op

Door de derde opeenvolgende overwinning schaart KV Mechelen zich in het klassement op de vierde plaats, die het moet delen met AA Gent. Ze tellen tien punten, net als Club Brugge en AS Eupen. De Panda's hadden met een zege op kop kunnen komen, maar blijven in plaats daarvan hangen op plaats zes.

Zal KV Mechelen meestrijden voor de play-offs?

Meest recent

Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

44
44
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

206
206
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

43
43
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

196
196
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

177
177
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

116
116
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

349
349
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

220
220
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

448
448
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

38
38
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

383
383
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

177
177
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

223
223
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

390
390
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

466
466
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

276
276
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

150
150
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

73
73
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

62
62
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

137
137
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

418
418
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

336
336
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

310
310
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

401
401

Meer sportnieuws