Union SG plaatste zich donderdagavond na een zege op het veld van Lugano voor de groepsfase van de Europa League. Daarin kwamen de Brusselaars terecht in een pittige groep met als absolute klepper Liverpool. Bij Union zijn ze dan ook in de wolken.
De andere tegenstanders luisteren naar de naam LASK Linz en Toulouse, de bekerwinnaar van vorig seizoen in Frankrijk. Ook niet te onderschatten, al spreken de confrontaties met Liverpool uiteraard het meest tot de verbeelding. Dat beseft ook CEO van Union, Philippe Bormans.
"De hele club keek uit naar deze loting", wordt Bormans geciteerd door Het Nieuwsblad. "Je merkt aan de reactie van de spelers dat dit is waar voetbal om draait. Dit zijn de matchen die zij willen spelen. Voor een club als Union, maar ook voor vele andere clubs spreekt Liverpool tot de verbeelding. Ook voor de fans."
De broers Mac Allister
Opmerkelijk: Kevin Mac Allister zal het opnemen tegen broer Alexis, die de kleuren verdedigt van Liverpool. Het geeft de wedstrijd een extra dimensie, beseft ook Bormans. "Voor Mac Allister zal dit een extra speciale wedstrijd worden tegen zijn broer. Ik weet niet of dat ooit al is gebeurd."
Stuntparcours herhalen?
Bij Union willen ze maar wat graag hun stuntparcours van vorig seizoen herhalen. De Unionisten schopten het toen onder leiding van Karel Geraerts tot in de kwartfinales van de Europa League, waarin Bayer Leverkusen uiteindelijk te sterk bleek. Afwachten wat deze Europese campagne brengt voor Alexander Blessin en de zijnen.