Heynen en Cuesta op bank, Genk met opvallende aanvalslinie

122 stemmen
Heynen en Cuesta op bank, Genk met opvallende aanvalslinie

KRC Genk beleefde tot dusver nog geen plezier aan zijn Europese campagne, maar kan zich donderdagavond wel nog plaatsen voor de poules van de Conference League. Dan moet een 2-1-voorsprong tegen Adana Demirspor verdedigd worden. De match in Turkije gaat om 20u van start.

Racing had inmiddels al een tijdje zeker kunnen zijn van de Europese poules. Maar in de voorrondes van de Champions League sneuvelden de Limburgers meteen: het Zwitserse Servette FC haalde het na strafschoppen. Vervolgens kreeg Genk een herkansing in de voorrondes van de Europa League. Daarin liep het echter opnieuw fout tegen Olympiakos.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Heynen en Cuesta in selectie

En dus zal de ploeg van coach Wouter Vrancken de laatste voorronde van de Conference League moeten overleven om alsnog de Europese poules te halen. In de heenmatch tegen het Demirspor van coach Patrick Kluivert werd alvast met 2-1 gewonnen. Bijgevolg wordt het zaak om donderdagavond stand te houden in Turkije.

Voor de terugmatch keren Bryan Heynen en Carlos Cuesta alvast terug in de wedstrijdkern. Gezien hun gebrek aan wedstrijdritme beginnen de twee sterkhouders echter op de bank. Achterin houdt Vrancken dan ook vast aan het centrale duo Mujaid Sadick-Mark McKenzie. Joris Kayembe en Daniel Muñoz nemen de backposities voor hun rekening.

Arokodare op de bank

Op het middenveld spelen Patrik Hrosovsky en Matias Galarza dan weer in steun van Bilal El-Khannouss. Voorin tot slot kiest Vrancken ietwat verrassend voor hetzelfde trio als in de heenmatch: Alieu Fadera, Yira Sor en Luca Oyen. Targetspits Tolu Arokodare wordt ondanks zijn goal in de heenmatch als joker achter de hand gehouden.

🚀

Wie haalt de poules?

Meest recent

Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

26
26
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

17
17
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

67
67
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

132
132
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

591
591
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

80
80
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

206
206
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

136
136
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

476
476
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

445
445
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

144
144
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

298
298
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

43
43
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

196
196
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

474
474
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

632
632
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

137
137
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

375
375
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

57
57
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

138
138

Meer sportnieuws