AS Roma heeft vandaag Romelu Lukaku voorgesteld als zijn nieuwe spits. 'Big Rom' gaf, strak in het pak, zijn eerste interview via de clubkanalen van de Italiaanse topclub. De Belgische aanvaller gaf aan waarom hij voor AS Roma heeft gekozen.
Derde keer met Mourinho
"Er was maar een telefoontje nodig. Beide eigenaars belden mij een aantal dagen vooraleer er een akkoord was. We spraken een half uur over de ambities van de club en over de fans. Vanaf dan is alles zeer snel gegaan", aldus Lukaku.
Hij gaat voor de derde keer samenwerken met José Mourinho. "Al toen ik 11 jaar was hoopte ik op een dag met de coach te kunnen werken. Het is nu voor de derde keer dat hij mijn trainer is, dus hij kent mij goed (lacht)."
"Ik ken hem ook goed en samen kunnen we grote dingen verwezenlijken. Er is een sterke ploeg bij AS Roma en het is nu aan ons om hard te werken en elke dag beter te worden."
Onthaal van AS Roma-fans
De fans van AS Roma gaven hem en zeer warm welkom. "De coach belde mij en vertelde mij dat ik mij aan iets zou mogen verwachten wat ik nog nooit heb meegemaakt. Ik werd er zelfs een beetje emotioneel van. Vorig jaar mocht ik al in het stadion van AS Roma spelen (met Inter, nvdr.)."
"Het was fantastisch om het veld te mogen betreden met de zingende fans. Het is fantastisch om hier deel van uit te maken en ik ben opgetogen om in Rome te zijn."