'Anderlecht moet steeds meer vrezen voor vertrek Debast'

518 stemmen
'Anderlecht moet steeds meer vrezen voor vertrek Debast'

Heeft Zeno Debast tegen Sporting Charleroi zijn laatste wedstrijd voor RSC Anderlecht gespeeld? Die kans is zeker aanwezig. De jonge centrale verdediger gaat de komende uren en dagen ongetwijfeld een doelwit zijn van PSV. Paars-Wit mag zich aan een stevig bod uit Eindhoven verwachten.

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

PSV gaat voor Debast

PSV plaatste zich gisteren met glans voor de groepsfase van de Champions League. Het won met 5-1 van Rangers FC. Daardoor komt er plots veel geld vrij voor PSV, dat zich de komende dagen nog gaat roeren op de transfermarkt. 

Trainer Peter Bosz liet na de partij verstaan dat PSV nog zeker een centrale verdediger gaat halen. Debast is volgens De Telegraaf nog steeds de prioriteit. Jarrad Branthwaite en Miles Robinson zijn de twee andere opties indien Anderlecht niet meewerkt. De Brusselaars willen minstens 15 miljoen euro voor de talentvolle speler. Jesper Fredberg zal er alles aan moeten doen om Debast aan boord te houden. Kan hij de jongeling bijvoorbeeld aan boord houden met een fikse loonsverhoging en de belofte van een transfer voor de zomer van 2024?

Blijft Bakayoko?

Bij PSV willen ze ook nog Hirving Lozano aantrekken. Bosz liet verstaan dat dit niet betekent dat Johan Bakayoko de club gaat verlaten. PSV wil de jonge Belg aan boord houden, ondanks concrete interesse van Liverpool, Burnley en Brentford. Het worden nog drukke dagen in Eindhoven, waar Ibrahima Sangaré de club mogelijk ook nog gaat verlante.

Gaat Debast alsnog naar PSV?

Meest recent

Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

27
27
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

12
12
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

370
370
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

25
25
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

48
48
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

67
67
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

298
298
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

61
61
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

359
359
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

177
177
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

83
83
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

180
180
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

492
492
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

142
142
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

71
71
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

220
220
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

477
477
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

231
231
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

101
101
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

86
86
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

97
97
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

270
270
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

271
271
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

362
362

Meer sportnieuws