TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Jupiler Pro League

Club Brugge realiseerde deze zomer alweer enkele stevige transfers, maar toch lieten ze nog een enorme transfersom liggen. Ondanks zijn piepjonge leeftijd trok Antonio Nusa al de aandacht van twee teams uit de Premier League en een Duitse en Italiaanse topclub. Zij waren zelfs bereid om bedragen tot 25 miljoen euro neer te tellen, maar Club is ervan overtuigd dat het in de toekomst nog meer kan vangen voor het 18-jarige goudhaantje.

Er strijkt mogelijk ook nog een versterking neer in het Jan Breydelstadion, want Club zou de komst van een extra centrale verdediger nog wel zien zitten. Daarvoor zouden ze denken aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Marseille en de voorbije dagen ook al aan Anderlecht gelinkt werd.

Touré is echter niet de enige piste die ze bij Club volgen, want ze zouden ook een sterkhouder van Union op hun lijstje hebben staan. Ze zouden namelijk al langer de situatie van Koki Machida op de voet volgen. Er zou zelfs al geïnformeerd zijn nog voor de Brusselaars zijn aankoopoptie gelicht hadden.

Bij Anderlecht mogen we naast de komst van een centrale verdediger vooral nog uitgaande transfers verwachten. Zo lijkt Kristian Arnstad tijdelijk zijn geluk elders te gaan beproeven, want de jonge Noor heeft nog weinig uitzicht op speelminuten. KV Kortrijk zou daarvan willen profiteren om hem te huren.

Of dat ook zal lukken, is echter de vraag. Arnstad zou immers liever naar het buitenland verhuizen. Wie wel de overstap van Anderlecht naar KVK wil maken, is Marco Kana. Ook de 20-jarige mag op huurbasis vertrekken om meer speeltijd te verzamelen.

Paars-Wit staat echter ook nog open voor opportuniteiten en op dat vlak hengelde Jesper Fredberg naar een opmerkelijke deal. Anderlecht zou immers geïnformeerd hebben naar Kapit Djoco, een 27-jarige targetspits van de Franse tweedekasser Bastia. Die was echter niet bereid om mee te werken aan een transfer.

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Mike Trésor. De assistkoning zou donderdag al niet meer in actie komen omdat hij op het punt staat om een transfer naar Burnley af te ronden. Trésor zou zelf al een persoonlijk akkoord hebben met de club van Vincent Kompany, die hem voor een seizoen zou huren. Daarna zouden ze hem voor 18 à 21 miljoen euro definitief overnemen.

Ook bij Antwerp noteren we nog een vertrekker vlak voor het Europese duel met AEK. De Great Old zal niet meer kunnen rekenen op Christopher Scott, die na een ontgoochelend jaar alweer eieren voor zijn geld kiest. De jonge Duitser keert terug naar zijn thuisland en zal er bij Hannover aan de slag gaan.

Buitenland

Michy Batshuayi staat op het punt om nog een verrassende transfer te maken, want de Rode Duivel gaat opnieuw aan de slag in de Premier League. Hij zou immers Fenerbahçe nog verruilen voor Nottingham Forest, waar zijn medische proeven al ingepland staan.

Bij FC Barcelona noteren we ook nog een grote transferverrassing, want daar zou Ansu Fati alsnog kunnen vertrekken. De jonge flankaanvaller moet nog steeds vrede nemen met een bijrol en de Premier League lonkt naar hem. Met name Tottenham en Chelsea zouden kandidaten zijn om hem binnen te halen.

Ook voor Wout Faes lonkt misschien nog een verrassende transfer. De Rode Duivel staat op het verlanglijstje van Tottenham, dat voorlopig echter nog niet in actie schiet. Daar zou pas verandering in komen als de overbodige Eric Dier nog zou vertrekken.

Zal Nusa het Brugse transferrecord in de toekomst breken?

Meest recent

Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

6
6
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

6
6
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

40
40
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

79
79
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

80
80
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

110
110
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

88
88
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

130
130
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

174
174
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

56
56
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

505
505
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

278
278
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

76
76
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

547
547
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

291
291
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

33
33
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

183
183
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

183
183
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

255
255
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

66
66
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

426
426
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

119
119
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

308
308
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

303
303

Meer sportnieuws