'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

door
'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

AA Gent reist woensdag af naar Cyprus, waar het zich een dag later wil plaatsen voor de poules van de Conference League. Daarvoor moeten de Buffalo's een 2-0-voorsprong tegen APOEL Nicosia zien te verdedigen. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er in het slot van de mercato nog gebeurt bij de Oost-Vlamingen.

Indien Gent zijn huidige selectie intact kan houden, zou het wel eens een mooi seizoen kunnen worden in de Ghelamo Arena. Dat zal echter allesbehalve evident worden. Zo zijn beide spitsen momenteel grof wild. De Gentse topschutter Hugo Cuypers zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op concrete interesse vanuit Italië, terwijl Gift Orban al sinds het begin van de mercato aan een vertrek gelinkt wordt.

LEES OOK: Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

Vertrek niet noodzakelijk

Met name in de Premier League zou de Nigeriaanse doelpuntensensatie op de lijstjes van verschillende clubs staan. Maar aanstaande vrijdag sluit de transfermarkt in verschillende Europese topcompetities en nog steeds zijn beide aanvallers op post. De kans dat daar tijdig nog verandering in zal komen, wordt steeds kleiner.

Volgens Het Nieuwsblad heeft Gent sowieso al niet de intentie om Cuypers nog te laten gaan. En in het geval van Orban hangt alles af van hoeveel geld er op tafel zal komen. Door de recente overname zijn de Buffalo's momenteel niet genoodzaakt om grote uitgaande transfers te doen. Men blijft dan ook vasthouden aan een vraagprijs van 30 miljoen euro.

Extra versterking

De komende dagen zullen ook bepalen wat er nog zal gebeuren aan inkomende zijde. Indien Gent zich plaatst voor de Europese poules is extra versterking in de breedte welgekomen. En moest één van de spitsen nog vertrekken, zal er vervanging worden voorzien. Sowieso zou coach Hein Vanhaezebrouck nog een extra targetspits verlangen. En ook de komst van een nieuwe centrale verdediger is niet uitgesloten. Het belooft dus nog een spannend slot van de transferperiode te worden in de Oost-Vlaamse hoofdstad.

Cuypers én Orban blijven bij Gent deze zomer ...

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

21
21
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

38
38
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

32
32
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

158
158
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

212
212
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

24
24
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

67
67
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

156
156
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

112
112
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

451
451
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

528
528
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

457
457
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

494
494
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

313
313
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

451
451
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1168
1168
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1330
1330
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

378
378
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

402
402
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

364
364
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

353
353
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

645
645
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

765
765
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

323
323

Meer sportnieuws