'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

door
'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

AA Gent reist woensdag af naar Cyprus, waar het zich een dag later wil plaatsen voor de poules van de Conference League. Daarvoor moeten de Buffalo's een 2-0-voorsprong tegen APOEL Nicosia zien te verdedigen. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er in het slot van de mercato nog gebeurt bij de Oost-Vlamingen.

Indien Gent zijn huidige selectie intact kan houden, zou het wel eens een mooi seizoen kunnen worden in de Ghelamo Arena. Dat zal echter allesbehalve evident worden. Zo zijn beide spitsen momenteel grof wild. De Gentse topschutter Hugo Cuypers zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op concrete interesse vanuit Italië, terwijl Gift Orban al sinds het begin van de mercato aan een vertrek gelinkt wordt.

LEES OOK: Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Vertrek niet noodzakelijk

Met name in de Premier League zou de Nigeriaanse doelpuntensensatie op de lijstjes van verschillende clubs staan. Maar aanstaande vrijdag sluit de transfermarkt in verschillende Europese topcompetities en nog steeds zijn beide aanvallers op post. De kans dat daar tijdig nog verandering in zal komen, wordt steeds kleiner.

Volgens Het Nieuwsblad heeft Gent sowieso al niet de intentie om Cuypers nog te laten gaan. En in het geval van Orban hangt alles af van hoeveel geld er op tafel zal komen. Door de recente overname zijn de Buffalo's momenteel niet genoodzaakt om grote uitgaande transfers te doen. Men blijft dan ook vasthouden aan een vraagprijs van 30 miljoen euro.

Extra versterking

De komende dagen zullen ook bepalen wat er nog zal gebeuren aan inkomende zijde. Indien Gent zich plaatst voor de Europese poules is extra versterking in de breedte welgekomen. En moest één van de spitsen nog vertrekken, zal er vervanging worden voorzien. Sowieso zou coach Hein Vanhaezebrouck nog een extra targetspits verlangen. En ook de komst van een nieuwe centrale verdediger is niet uitgesloten. Het belooft dus nog een spannend slot van de transferperiode te worden in de Oost-Vlaamse hoofdstad.

Cuypers én Orban blijven bij Gent deze zomer ...

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

36
36
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

51
51
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

31
31
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

201
201
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

114
114
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

385
385
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

152
152
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

191
191
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

426
426
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

665
665
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

301
301
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

651
651
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

363
363
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

576
576
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

525
525
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

421
421
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

571
571
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

152
152
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

324
324
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

193
193

Meer sportnieuws