'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

door
'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

AA Gent reist woensdag af naar Cyprus, waar het zich een dag later wil plaatsen voor de poules van de Conference League. Daarvoor moeten de Buffalo's een 2-0-voorsprong tegen APOEL Nicosia zien te verdedigen. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er in het slot van de mercato nog gebeurt bij de Oost-Vlamingen.

Indien Gent zijn huidige selectie intact kan houden, zou het wel eens een mooi seizoen kunnen worden in de Ghelamo Arena. Dat zal echter allesbehalve evident worden. Zo zijn beide spitsen momenteel grof wild. De Gentse topschutter Hugo Cuypers zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op concrete interesse vanuit Italië, terwijl Gift Orban al sinds het begin van de mercato aan een vertrek gelinkt wordt.

LEES OOK: Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Vertrek niet noodzakelijk

Met name in de Premier League zou de Nigeriaanse doelpuntensensatie op de lijstjes van verschillende clubs staan. Maar aanstaande vrijdag sluit de transfermarkt in verschillende Europese topcompetities en nog steeds zijn beide aanvallers op post. De kans dat daar tijdig nog verandering in zal komen, wordt steeds kleiner.

Volgens Het Nieuwsblad heeft Gent sowieso al niet de intentie om Cuypers nog te laten gaan. En in het geval van Orban hangt alles af van hoeveel geld er op tafel zal komen. Door de recente overname zijn de Buffalo's momenteel niet genoodzaakt om grote uitgaande transfers te doen. Men blijft dan ook vasthouden aan een vraagprijs van 30 miljoen euro.

Extra versterking

De komende dagen zullen ook bepalen wat er nog zal gebeuren aan inkomende zijde. Indien Gent zich plaatst voor de Europese poules is extra versterking in de breedte welgekomen. En moest één van de spitsen nog vertrekken, zal er vervanging worden voorzien. Sowieso zou coach Hein Vanhaezebrouck nog een extra targetspits verlangen. En ook de komst van een nieuwe centrale verdediger is niet uitgesloten. Het belooft dus nog een spannend slot van de transferperiode te worden in de Oost-Vlaamse hoofdstad.

Cuypers én Orban blijven bij Gent deze zomer ...

Meest recent

Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

9
9
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

20
20
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

105
105
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

47
47
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

464
464
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

56
56
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

340
340
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

134
134
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

170
170
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

211
211
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

170
170
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

386
386
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

307
307
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

89
89
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

166
166
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

338
338
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

305
305
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

264
264
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

203
203
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

454
454
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

238
238
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

462
462

Meer sportnieuws