'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

door
'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

AA Gent reist woensdag af naar Cyprus, waar het zich een dag later wil plaatsen voor de poules van de Conference League. Daarvoor moeten de Buffalo's een 2-0-voorsprong tegen APOEL Nicosia zien te verdedigen. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er in het slot van de mercato nog gebeurt bij de Oost-Vlamingen.

Indien Gent zijn huidige selectie intact kan houden, zou het wel eens een mooi seizoen kunnen worden in de Ghelamo Arena. Dat zal echter allesbehalve evident worden. Zo zijn beide spitsen momenteel grof wild. De Gentse topschutter Hugo Cuypers zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op concrete interesse vanuit Italië, terwijl Gift Orban al sinds het begin van de mercato aan een vertrek gelinkt wordt.

LEES OOK: Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Vertrek niet noodzakelijk

Met name in de Premier League zou de Nigeriaanse doelpuntensensatie op de lijstjes van verschillende clubs staan. Maar aanstaande vrijdag sluit de transfermarkt in verschillende Europese topcompetities en nog steeds zijn beide aanvallers op post. De kans dat daar tijdig nog verandering in zal komen, wordt steeds kleiner.

Volgens Het Nieuwsblad heeft Gent sowieso al niet de intentie om Cuypers nog te laten gaan. En in het geval van Orban hangt alles af van hoeveel geld er op tafel zal komen. Door de recente overname zijn de Buffalo's momenteel niet genoodzaakt om grote uitgaande transfers te doen. Men blijft dan ook vasthouden aan een vraagprijs van 30 miljoen euro.

Extra versterking

De komende dagen zullen ook bepalen wat er nog zal gebeuren aan inkomende zijde. Indien Gent zich plaatst voor de Europese poules is extra versterking in de breedte welgekomen. En moest één van de spitsen nog vertrekken, zal er vervanging worden voorzien. Sowieso zou coach Hein Vanhaezebrouck nog een extra targetspits verlangen. En ook de komst van een nieuwe centrale verdediger is niet uitgesloten. Het belooft dus nog een spannend slot van de transferperiode te worden in de Oost-Vlaamse hoofdstad.

Cuypers én Orban blijven bij Gent deze zomer ...

Meest recent

‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

2
2
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

3
3
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

13
13
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

16
16
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

192
192
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

86
86
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

87
87
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

355
355
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

160
160
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

82
82
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

105
105
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

198
198
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

47
47
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

49
49
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

484
484
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

176
176
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

229
229
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

215
215
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

646
646
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

295
295
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

190
190
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

99
99
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

177
177
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

246
246

Meer sportnieuws