'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

door
'AA Gent broedt op transferplan met Cuypers en Orban'

AA Gent reist woensdag af naar Cyprus, waar het zich een dag later wil plaatsen voor de poules van de Conference League. Daarvoor moeten de Buffalo's een 2-0-voorsprong tegen APOEL Nicosia zien te verdedigen. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat er in het slot van de mercato nog gebeurt bij de Oost-Vlamingen.

Indien Gent zijn huidige selectie intact kan houden, zou het wel eens een mooi seizoen kunnen worden in de Ghelamo Arena. Dat zal echter allesbehalve evident worden. Zo zijn beide spitsen momenteel grof wild. De Gentse topschutter Hugo Cuypers zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op concrete interesse vanuit Italië, terwijl Gift Orban al sinds het begin van de mercato aan een vertrek gelinkt wordt.

LEES OOK: Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

Vertrek niet noodzakelijk

Met name in de Premier League zou de Nigeriaanse doelpuntensensatie op de lijstjes van verschillende clubs staan. Maar aanstaande vrijdag sluit de transfermarkt in verschillende Europese topcompetities en nog steeds zijn beide aanvallers op post. De kans dat daar tijdig nog verandering in zal komen, wordt steeds kleiner.

Volgens Het Nieuwsblad heeft Gent sowieso al niet de intentie om Cuypers nog te laten gaan. En in het geval van Orban hangt alles af van hoeveel geld er op tafel zal komen. Door de recente overname zijn de Buffalo's momenteel niet genoodzaakt om grote uitgaande transfers te doen. Men blijft dan ook vasthouden aan een vraagprijs van 30 miljoen euro.

Extra versterking

De komende dagen zullen ook bepalen wat er nog zal gebeuren aan inkomende zijde. Indien Gent zich plaatst voor de Europese poules is extra versterking in de breedte welgekomen. En moest één van de spitsen nog vertrekken, zal er vervanging worden voorzien. Sowieso zou coach Hein Vanhaezebrouck nog een extra targetspits verlangen. En ook de komst van een nieuwe centrale verdediger is niet uitgesloten. Het belooft dus nog een spannend slot van de transferperiode te worden in de Oost-Vlaamse hoofdstad.

Cuypers én Orban blijven bij Gent deze zomer ...

Meest recent

Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

10
10
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

8
8
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

13
13
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

37
37
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

207
207
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

18
18
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

233
233
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

49
49
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

106
106
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

28
28
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

56
56
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

81
81
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

59
59
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

40
40
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

18
18
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

81
81
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

36
36
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

728
728
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

233
233
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

295
295
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

98
98
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

570
570
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

97
97

Meer sportnieuws