'AA Gent speelt 'hard spel' in dossiers Orban en Cuypers'

door
'AA Gent speelt 'hard spel' in dossiers Orban en Cuypers'

AA Gent maakt zich momenteel op voor het cruciale Europese tweeluik tegen APOEL Nicosia. Maar terwijl coach Hein Vanhaezebrouck zijn troepen voorbereid op de dubbele confrontatie met de Cyprioten, zijn de Buffalo's ook nog op de transfermarkt actief. Zo blijft het uitkijken naar wat er met het gouden spitsenduo gebeurt.

Indien Gent zijn huidige selectie intact kan houden, zou het wel eens een mooi seizoen kunnen worden in de Ghelamo Arena. Maar dat zal allesbehalve evident worden. Zo zijn beide spitsen momenteel grof wild. De Gentse topschutter Hugo Cuypers zou bijvoorbeeld kunnen rekenen op concrete interesse van het Italiaanse Bologna en zou een vertrek naar de Serie A niet op voorhand uitsluiten.

LEES OOK: AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Engelsen aan het front

En ook die andere topspits aan boord houden wordt geen gemakkelijke opdracht. Zo wordt ook Gift Orban al sinds het begin van de zomermercato gelinkt aan een vertrek. Met name Tottenham Hotspur toont belangstelling, al drukte de Londense topclub vooralsnog niet door. Daarnaast raakte maandag bekend dat ook Fulham FC behoorlijk gecharmeerd is door de Nigeriaanse doelpuntensensatie.

Maar de Buffalo's zijn niet van plan om hun twee grote smaakmakers zonder slag of stoot te laten gaan. Integendeel. Volgens Het Laatste Nieuws speelt manager Michel Louwagie, bezig aan zijn laatste jaar bij de club, het spel hard. Voor Orban bijvoorbeeld, blijft Gent naar verluidt vasthouden aan een vraagprijs van 30 miljoen euro. Zelfs voor de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland blijft dat een aanzienlijk bedrag.

Financiële ademruimte

Cuypers zou op zijn beurt dan weer niet mogen vertrekken voor een vast bedrag van minstens 18 miljoen euro, liefst aangevuld met de nodige bonussen. Gent is dan ook niet langer verplicht om deze zomer een grote uitgaande transfer te doen. Dankzij de recente overname door zakenman Sam Baro, lijkt er weer voldoende financiële ademruimte voor de Buffalo's.

Cuypers én Orban blijven bij Gent deze zomer ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

20
20
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

13
13
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

47
47
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

77
77
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

260
260
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

258
258
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

169
169
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

204
204
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

185
185
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

109
109
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

172
172
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

377
377
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

273
273
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

136
136
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

426
426
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

811
811
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

176
176
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

427
427
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws