'Gent bibbert: nieuwe Engelse club meldt zich voor Orban'

1151 stemmen
'Gent bibbert: nieuwe Engelse club meldt zich voor Orban'

AA Gent kende een tegenvallende week, met eerst een nederlaag in Polen en vervolgens een eerste puntenverlies in de competitie tegen STVV. Hein Vanhaezebrouck was niet te spreken over een aantal van zijn spelers, maar Gift Orban pikte wel weer zijn doelpuntje mee.

De Nigeriaan stond tegen STVV aan het kanon en redde zo mee een punt voor de Buffalo's. Ook dit seizoen scoort de 21-jarige spits weer aan de lopende band, want zijn teller staat momenteel alweer op zes doelpunten in zes wedstrijden. Vorig seizoen liep hij ook al bijna één op één met 20 goals in 22 matchen.

Die fenomenale cijfers zorgden ervoor dat er deze zomer al de nodige interesse was en vooral vanuit de Premier League wordt er stevig naar Orban gelonkt. De voorbije dagen bevestigden verschillende bronnen al dat Tottenham hem op het lijstje gezet heeft met mogelijke vervangers voor de naar Bayern München vertrokken Harry Kane.

LEES OOK: Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Ook Fulham meldt zich

Maar nu mengt een tweede club uit de Premier League zich in de strijd. Football Insider stelt immers dat ook Fulham nadrukkelijk aan zijn komst denkt. De Cottagers verloren enkele dagen geleden Aleksandar Mitrovic aan Al-Ahli en willen zo snel mogelijk een vervanger aantrekken. Orban is één van de twee namen die ze daarvoor in overweging nemen.

Voor AA Gent zou een vertrek van Orban een sportieve aderlating zijn, maar anderzijds kan het wel serieus cashen. Vorige winter betaalden ze nog 3,5 miljoen euro om de dan onbekende spits over te nemen van Stabaek, maar nu zal Orban al een veelvoud van dat bedrag opleveren. 

Zou Fulham een betere tussenstap zijn dan Tottenham voor Orban?

Meest recent

Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

2
2
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

110
110
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

24
24
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

84
84
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

193
193
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

30
30
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

134
134
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

71
71
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

276
276
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

403
403
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

359
359
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

136
136
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

378
378
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

200
200
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

481
481
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

326
326
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

562
562
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

311
311
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

992
992
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

466
466
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

357
357
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

328
328

Meer sportnieuws