'Gent bibbert: nieuwe Engelse club meldt zich voor Orban'

door
'Gent bibbert: nieuwe Engelse club meldt zich voor Orban'

AA Gent kende een tegenvallende week, met eerst een nederlaag in Polen en vervolgens een eerste puntenverlies in de competitie tegen STVV. Hein Vanhaezebrouck was niet te spreken over een aantal van zijn spelers, maar Gift Orban pikte wel weer zijn doelpuntje mee.

De Nigeriaan stond tegen STVV aan het kanon en redde zo mee een punt voor de Buffalo's. Ook dit seizoen scoort de 21-jarige spits weer aan de lopende band, want zijn teller staat momenteel alweer op zes doelpunten in zes wedstrijden. Vorig seizoen liep hij ook al bijna één op één met 20 goals in 22 matchen.

Die fenomenale cijfers zorgden ervoor dat er deze zomer al de nodige interesse was en vooral vanuit de Premier League wordt er stevig naar Orban gelonkt. De voorbije dagen bevestigden verschillende bronnen al dat Tottenham hem op het lijstje gezet heeft met mogelijke vervangers voor de naar Bayern München vertrokken Harry Kane.

LEES OOK: Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

Ook Fulham meldt zich

Maar nu mengt een tweede club uit de Premier League zich in de strijd. Football Insider stelt immers dat ook Fulham nadrukkelijk aan zijn komst denkt. De Cottagers verloren enkele dagen geleden Aleksandar Mitrovic aan Al-Ahli en willen zo snel mogelijk een vervanger aantrekken. Orban is één van de twee namen die ze daarvoor in overweging nemen.

Voor AA Gent zou een vertrek van Orban een sportieve aderlating zijn, maar anderzijds kan het wel serieus cashen. Vorige winter betaalden ze nog 3,5 miljoen euro om de dan onbekende spits over te nemen van Stabaek, maar nu zal Orban al een veelvoud van dat bedrag opleveren. 

Zou Fulham een betere tussenstap zijn dan Tottenham voor Orban?

Meest recent

'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

10
10
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

28
28
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

62
62
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

16
16
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

58
58
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

260
260
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

42
42
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

41
41
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

93
93
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

62
62
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

182
182
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

117
117
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

130
130
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

88
88
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

585
585
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

47
47
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

299
299
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

32
32
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

106
106
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

98
98
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

89
89
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

63
63
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

534
534
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

125
125

Meer sportnieuws