'Club Brugge moet zich haasten: Italianen drukken door'

door
'Club Brugge moet zich haasten: Italianen drukken door'

Club Brugge gaat mogelijk nog een druk einde van de transferperiode tegemoet. Ronny Deila wil immers met een kleinere kern werken en dus zullen er nog een aantal spelers moeten vertrekken, maar tegelijk is zeker één gerichte versterking nog welkom. Na het vertrek van Hendry en Sylla wil Club nog een extra centrale verdediger halen.

LEES OOK: 'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Club Brugge denkt aan Maxime Esteve

Eerder op de dag kwam Sacha Tavolieri met het nieuws dat Club Brugge daarvoor nog steeds denkt aan Maxime Estève. Ze hopen de 21-jarige Fransman voor 7 miljoen euro inclusief bonussen te strikken, maar dat zal niet lukken. L'Equipe berichtte eerder deze zomer al over aanbiedingen van Sassuolo, Union Berlin en Udinese die rond dat bedrag lagen, maar afgewezen werden.

Foot Mercato bevestigt dat ook, want volgens hen mikt Montpellier op een vaste transfersom van 7 miljoen, zonder bonussen dus. Ze bevestigen ook dat Club Brugge nog steeds op de loer ligt, maar wel haast zal moeten maken. Udinese zou immers nog steeds doordrukken voor Estève.

Gesprekken vorderen goed

De Italiaanse club zag enkele dagen geleden een bod van 5 miljoen euro plus 3 miljoen bonussen geweigerd worden, maar dat heeft hen niet afgeschrikt. Ze zouden nog steeds met Montpellier onderhandelen en die gesprekken zouden de goede richting uitgaan. Tenzij Club dus nog met een stevig offensief komt, lijkt Estève dus stilaan op weg naar de Serie A te zijn.

Moet Club Brugge nog doorduwen?

Meest recent

“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

51
51
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

108
108
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

116
116
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

717
717
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

192
192
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

423
423
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

370
370
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

180
180
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

296
296
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

219
219
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

638
638
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

726
726
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

319
319
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

160
160
'Internazionale slijt flop Buchanan aan volgende club'

Het is al een tijdje stil rondom Tajon Buchanan. De voormalige flankspeler van Club Brugge is ...

226
226
Lommel SK en Beerschot slaan toe: "Volgden hem al lang"

Lommel SK heeft Ralf Seuntjens vastgelegd. De ervaren Nederlandse aanvaller tekende voor ...

210
210
Heymans doet verrassend boekje open over transfer naar Genk

KRC Genk haalde met Daan Heymans een nieuwe aanvallende middenvelder in huis. De Limburgers ...

217
217
Nieuwe wind bij OHL: één pion maakt nu al indruk

Oud-Heverlee Leuven is al een aantal jaren een zéér grijze ploeg. Daar moet David ...

124
124
Storm scoort hattrick bij Malinwa, Westerlo dankt Frigan

De competitiestart nadert met rasse schreden. Tijd dus voor de Belgische eersteklassers om een ...

89
89
'Transferitis in Brugge: opvallende afwezigen bij Club'

Terwijl het zowel op inkomend als uitgaand vlak wemelt van de geruchten werkt Club Brugge momenteel ...

732
732
Antwerp sluit oefenkamp af: goed en slecht nieuws voor Wils

In de laatste rechte lijn richting de competitiestart heeft Antwerp op de transfermarkt nog heel wat ...

269
269
‘Club Brugge tast diep in de buidel voor nieuwe winger’

Club Brugge staat met Aleksandar Stankovic op een zucht van een derde zomeraanwinst, maar daarmee ...

583
583
'Hasi hanteert hakbijl: Anderlecht laat duo vallen'

RSC Anderlecht ging al stevig tekeer op de transfermarkt, maar het beloven straks toch nog drukke ...

910
910
'Transfervuurwerk bij Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

830
830
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

279
279

Meer sportnieuws