'Anderlecht verlangt miljoenen: transfer Amuzu op komst'

1041 stemmen
'Anderlecht verlangt miljoenen: transfer Amuzu op komst'

RSC Anderlecht heeft zondagavond beslag gelegd op de koppositie in de Jupiler Pro League door met 2-1 van Sporting Charleroi. Het was Francis Amuzu die voor het winnende doelpunt zorgde met een rake kopbal. Voor de winger zou het echter zijn laatste match in paars-witte loondienst geweest kunnen zijn.

RSCA beleefde al een bijzonder drukke zomermercato tot dusver, toch is het huiswerk in aanloop naar de transferdeadline nog niet af. Na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley FC zijn de opties in het centrum van de defensie immers erg beperkt geworden. Een doublure voor het duo Jan Vertonghen-Zeno Debast lijkt dan ook nog te volgen in de slotdagen van de transferperiode.

LEES OOK: 'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Amuzu in navolging Murillo

Daarnaast is er ook nog wat beweging aan uitgaande zijde op komst. Zaterdag raakte immers bekend dat Michael Murillo op vertrekken staat. De rechtsback zou goed en wel op weg zijn naar Olympique Marseille voor een bedrag van 2.5 à 3 miljoen euro. En het voorbeeld van de Panamees wordt mogelijk snel gevolgd door Amuzu.

Ondanks zijn doelpunt tegen Charleroi, was de flankaanvaller zijn basisplaats verloren na een tegenvallende seizoensstart. Toch kan hij rekenen op de nodige interesse. Volgens Het Nieuwsblad zijn Olympiacos en Nottingham Forrest immers nadrukkelijk in de markt voor de 24-jarige flankaanvaller. Met name de Grieken zouden concreet zijn.

Anderlecht wil de hoofdprijs

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri zou de Europese kwelduivel van KRC Genk een eerste bod hebben neergelegd. Het gaat om een huurvoorstel met een aankoopoptie van zo'n 6.5 miljoen euro. Voor RSCA zou dat evenwel niet voldoende zijn, de club mikt naar verluidt op zo'n 8 à 9 miljoen euro. Amuzu zelf zou de stap naar een nieuwe club alvast graag willen zetten. Zondag nam hij ook uitgebreid om het Anderlecht-publiek (een laatste keer?) te groeten.

Anderlecht moet Amuzu absoluut zien te houden ...

Meest recent

'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

7
7
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

16
16
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

23
23
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

70
70
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

102
102
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

42
42
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

30
30
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

53
53
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

316
316
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

217
217
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

181
181
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

216
216
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

454
454
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

128
128
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

120
120
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

550
550
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

107
107
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

377
377
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

199
199
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

201
201
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

342
342
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

340
340
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

175
175

Meer sportnieuws