'Anderlecht verlangt miljoenen: transfer Amuzu op komst'

1041 stemmen
'Anderlecht verlangt miljoenen: transfer Amuzu op komst'

RSC Anderlecht heeft zondagavond beslag gelegd op de koppositie in de Jupiler Pro League door met 2-1 van Sporting Charleroi. Het was Francis Amuzu die voor het winnende doelpunt zorgde met een rake kopbal. Voor de winger zou het echter zijn laatste match in paars-witte loondienst geweest kunnen zijn.

RSCA beleefde al een bijzonder drukke zomermercato tot dusver, toch is het huiswerk in aanloop naar de transferdeadline nog niet af. Na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley FC zijn de opties in het centrum van de defensie immers erg beperkt geworden. Een doublure voor het duo Jan Vertonghen-Zeno Debast lijkt dan ook nog te volgen in de slotdagen van de transferperiode.

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Amuzu in navolging Murillo

Daarnaast is er ook nog wat beweging aan uitgaande zijde op komst. Zaterdag raakte immers bekend dat Michael Murillo op vertrekken staat. De rechtsback zou goed en wel op weg zijn naar Olympique Marseille voor een bedrag van 2.5 à 3 miljoen euro. En het voorbeeld van de Panamees wordt mogelijk snel gevolgd door Amuzu.

Ondanks zijn doelpunt tegen Charleroi, was de flankaanvaller zijn basisplaats verloren na een tegenvallende seizoensstart. Toch kan hij rekenen op de nodige interesse. Volgens Het Nieuwsblad zijn Olympiacos en Nottingham Forrest immers nadrukkelijk in de markt voor de 24-jarige flankaanvaller. Met name de Grieken zouden concreet zijn.

Anderlecht wil de hoofdprijs

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri zou de Europese kwelduivel van KRC Genk een eerste bod hebben neergelegd. Het gaat om een huurvoorstel met een aankoopoptie van zo'n 6.5 miljoen euro. Voor RSCA zou dat evenwel niet voldoende zijn, de club mikt naar verluidt op zo'n 8 à 9 miljoen euro. Amuzu zelf zou de stap naar een nieuwe club alvast graag willen zetten. Zondag nam hij ook uitgebreid om het Anderlecht-publiek (een laatste keer?) te groeten.

Anderlecht moet Amuzu absoluut zien te houden ...

Meest recent

Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

3
3
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

55
55
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

24
24
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

148
148
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

81
81
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

173
173
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

159
159
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

209
209
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

89
89
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

203
203
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

915
915
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

399
399
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

218
218
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

235
235
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

388
388
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

324
324
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

69
69
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

283
283
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

360
360
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

486
486
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

228
228
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

386
386
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

211
211
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

174
174
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

364
364

Meer sportnieuws