Nieuwe smaakmaker Cercle: "Kan ongelooflijke dingen doen"

door
Nieuwe smaakmaker Cercle:

Cercle Brugge is er zondagnamiddag in geslaagd om voorlopig beslag te leggen op een plek in de top 6. Groen-Zwart ging immers met de volle buit aan de haal op het veld van STVV. Na een geanimeerde match haalde het Cercle het verdiend met 0-2.

Ondanks een eerste helft aan een hoog tempo, was het tot na de pauze wachten op de eerste doelpunten. En die doelpunten mochten gezien worden. Eerst was het Thibo Somers die de West-Vlamingen op voorsprong kon trappen na een fraaie combinatie. Niet veel later vormde Kévin Denkey dan weer het eindstation van een uitstekende aanval.

LEES OOK: Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Sterke seizoensstart

In de slotfase kwam Cercle zelfs nog dichtbij de 0-3, maar tot twee keer toe werd het doelhout geraakt. Ook aan de overzijde ging de paal nog aan het trillen, maar aan de score veranderde niets meer. En zo kon de Vereniging alweer zijn derde overwinning van het nog prille seizoen boeken.

Mits wat meer meeval had er zelfs nog meer ingezeten. Bij Cercle kan men dus niet anders dan tevreden zijn over de competitiestart. "We zijn heel goed begonnen aan dit seizoen. Tegen Antwerp en Genk verloren we door een owngoal, we kregen nog geen doelpunt binnen van de tegenstander", reageerde Somers bij Sporza.

Zomeraanwinst maakt indruk

Coach Miron Muslic heeft dan ook een meer dan degelijke selectie ter beschikking. Tegen STVV viel bijvoorbeeld de invalbeurt van Alan Minda in positie zin op. "Met zijn snelheid kan hij ongelooflijke dingen doen. Hij gaat nog voor veel goals en assists zorgen", aldus Somers over de Brugse zomeraanwinst.

Cercle is nog sterker dan vorig seizoen ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

65
65
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

25
25
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

36
36
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

155
155
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

203
203
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

174
174
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

272
272
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

175
175
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

974
974
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

82
82
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

117
117
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

347
347
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

147
147
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

492
492
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

438
438
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

721
721

Meer sportnieuws