Nieuwe smaakmaker Cercle: "Kan ongelooflijke dingen doen"

404 stemmen
Nieuwe smaakmaker Cercle:

Cercle Brugge is er zondagnamiddag in geslaagd om voorlopig beslag te leggen op een plek in de top 6. Groen-Zwart ging immers met de volle buit aan de haal op het veld van STVV. Na een geanimeerde match haalde het Cercle het verdiend met 0-2.

Ondanks een eerste helft aan een hoog tempo, was het tot na de pauze wachten op de eerste doelpunten. En die doelpunten mochten gezien worden. Eerst was het Thibo Somers die de West-Vlamingen op voorsprong kon trappen na een fraaie combinatie. Niet veel later vormde Kévin Denkey dan weer het eindstation van een uitstekende aanval.

LEES OOK: Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Sterke seizoensstart

In de slotfase kwam Cercle zelfs nog dichtbij de 0-3, maar tot twee keer toe werd het doelhout geraakt. Ook aan de overzijde ging de paal nog aan het trillen, maar aan de score veranderde niets meer. En zo kon de Vereniging alweer zijn derde overwinning van het nog prille seizoen boeken.

Mits wat meer meeval had er zelfs nog meer ingezeten. Bij Cercle kan men dus niet anders dan tevreden zijn over de competitiestart. "We zijn heel goed begonnen aan dit seizoen. Tegen Antwerp en Genk verloren we door een owngoal, we kregen nog geen doelpunt binnen van de tegenstander", reageerde Somers bij Sporza.

Zomeraanwinst maakt indruk

Coach Miron Muslic heeft dan ook een meer dan degelijke selectie ter beschikking. Tegen STVV viel bijvoorbeeld de invalbeurt van Alan Minda in positie zin op. "Met zijn snelheid kan hij ongelooflijke dingen doen. Hij gaat nog voor veel goals en assists zorgen", aldus Somers over de Brugse zomeraanwinst.

Cercle is nog sterker dan vorig seizoen ...

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

4
4
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

28
28
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

26
26
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

85
85
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

289
289
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

445
445
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

419
419
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

69
69
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

381
381
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

503
503
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

240
240
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

55
55
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

221
221
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

448
448
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

263
263
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

703
703
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

213
213
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

242
242
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

558
558
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

387
387
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

730
730
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

617
617
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

725
725
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws