Nieuwe smaakmaker Cercle: "Kan ongelooflijke dingen doen"

404
Nieuwe smaakmaker Cercle:

Cercle Brugge is er zondagnamiddag in geslaagd om voorlopig beslag te leggen op een plek in de top 6. Groen-Zwart ging immers met de volle buit aan de haal op het veld van STVV. Na een geanimeerde match haalde het Cercle het verdiend met 0-2.

Ondanks een eerste helft aan een hoog tempo, was het tot na de pauze wachten op de eerste doelpunten. En die doelpunten mochten gezien worden. Eerst was het Thibo Somers die de West-Vlamingen op voorsprong kon trappen na een fraaie combinatie. Niet veel later vormde Kévin Denkey dan weer het eindstation van een uitstekende aanval.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Sterke seizoensstart

In de slotfase kwam Cercle zelfs nog dichtbij de 0-3, maar tot twee keer toe werd het doelhout geraakt. Ook aan de overzijde ging de paal nog aan het trillen, maar aan de score veranderde niets meer. En zo kon de Vereniging alweer zijn derde overwinning van het nog prille seizoen boeken.

Mits wat meer meeval had er zelfs nog meer ingezeten. Bij Cercle kan men dus niet anders dan tevreden zijn over de competitiestart. "We zijn heel goed begonnen aan dit seizoen. Tegen Antwerp en Genk verloren we door een owngoal, we kregen nog geen doelpunt binnen van de tegenstander", reageerde Somers bij Sporza.

Zomeraanwinst maakt indruk

Coach Miron Muslic heeft dan ook een meer dan degelijke selectie ter beschikking. Tegen STVV viel bijvoorbeeld de invalbeurt van Alan Minda in positie zin op. "Met zijn snelheid kan hij ongelooflijke dingen doen. Hij gaat nog voor veel goals en assists zorgen", aldus Somers over de Brugse zomeraanwinst.

Cercle is nog sterker dan vorig seizoen ...

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

11
11
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

23
23
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

39
39
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

33
33
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

22
22
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

238
238
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

154
154
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

59
59
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

116
116
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

80
80
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

60
60
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

120
120
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

279
279
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

190
190
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

125
125
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

462
462
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

310
310
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

116
116
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

445
445

Meer sportnieuws