Nieuwe smaakmaker Cercle: "Kan ongelooflijke dingen doen"

door
Nieuwe smaakmaker Cercle:

Cercle Brugge is er zondagnamiddag in geslaagd om voorlopig beslag te leggen op een plek in de top 6. Groen-Zwart ging immers met de volle buit aan de haal op het veld van STVV. Na een geanimeerde match haalde het Cercle het verdiend met 0-2.

Ondanks een eerste helft aan een hoog tempo, was het tot na de pauze wachten op de eerste doelpunten. En die doelpunten mochten gezien worden. Eerst was het Thibo Somers die de West-Vlamingen op voorsprong kon trappen na een fraaie combinatie. Niet veel later vormde Kévin Denkey dan weer het eindstation van een uitstekende aanval.

LEES OOK: Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Sterke seizoensstart

In de slotfase kwam Cercle zelfs nog dichtbij de 0-3, maar tot twee keer toe werd het doelhout geraakt. Ook aan de overzijde ging de paal nog aan het trillen, maar aan de score veranderde niets meer. En zo kon de Vereniging alweer zijn derde overwinning van het nog prille seizoen boeken.

Mits wat meer meeval had er zelfs nog meer ingezeten. Bij Cercle kan men dus niet anders dan tevreden zijn over de competitiestart. "We zijn heel goed begonnen aan dit seizoen. Tegen Antwerp en Genk verloren we door een owngoal, we kregen nog geen doelpunt binnen van de tegenstander", reageerde Somers bij Sporza.

Zomeraanwinst maakt indruk

Coach Miron Muslic heeft dan ook een meer dan degelijke selectie ter beschikking. Tegen STVV viel bijvoorbeeld de invalbeurt van Alan Minda in positie zin op. "Met zijn snelheid kan hij ongelooflijke dingen doen. Hij gaat nog voor veel goals en assists zorgen", aldus Somers over de Brugse zomeraanwinst.

Cercle is nog sterker dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

8
8
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

7
7
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

35
35
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

156
156
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

67
67
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

144
144
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

42
42
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

161
161
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

81
81
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

79
79
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

322
322
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

221
221
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

307
307
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

290
290
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

420
420
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

205
205
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

354
354
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

67
67
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

261
261
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

107
107

Meer sportnieuws