'Charleroi kan smaakmaker nog aan Serie A verliezen'

door
'Charleroi kan smaakmaker nog aan Serie A verliezen'

Het worden nog drukke dagen, want in heel wat landen is de transferperiode aan zijn laatste week toe. Daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs nog bibberen dat ze hun smaakmakers aan boord zullen kunnen houden. Charleroi zag de voorbije jaren bijvoorbeeld vaak zijn beste spelers vertrekken en ook nu is er nog interesse voor een aantal jongens.

De man die op Mambourg het meeste in de kijker loopt, is Adem Zorgane. De Algerijnse middenvelder werd al aan heel wat grote clubs gelinkt, maar hij is niet de enige die gegeerd blijkt. Zo meldt Tuttomercatoweb nu dat er vanuit de Serie A gelonkt wordt naar Jackson Tchatchoua.

De 21-jarige flankspeler brak in het seizoen 2021/22 onder Edward Still uit het niets door en kwam de voorbije twee seizoenen in totaal 64 keer in actie voor Charleroi, waarbij hij goed was voor twee doelpunten en vijf assists. Na de terugkeer van Felice Mazzu kwam hij wel iets minder aan de bak en door een blessure kon hij dit seizoen nog geen minuten verzamelen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Bal in kamp van Charleroi

Desondanks ziet Hellas Verona zijn komst wel zitten. De Italiaanse club kon vorig seizoen maar net het behoud in de Serie A verzekeren, dankzij een heldenrol van Cyril Ngonge in de barrage tegen Spezia. Dit seizoen zijn ze wel goed begonnen met een zege tegen Empoli in hun openingsmatch. Het is nu aan Charleroi om te beslissen of ze willen meewerken aan een transfer van Tchatchoua, die nog tot 2026 vastligt en volgens Transfermarkt 2 miljoen euro waard is.

Moet Charleroi hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

2
2
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

20
20
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

61
61
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

25
25
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

103
103
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

109
109
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

177
177
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

68
68
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

86
86
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

38
38
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

288
288
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

201
201
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

263
263
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

343
343
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

145
145
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

282
282
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1160
1160
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

110
110
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

53
53
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

118
118
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

672
672
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

724
724
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

189
189
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

262
262

Meer sportnieuws