'Genk vreest: last-minute vertrek Trésor stap dichterbij'

909
'Genk vreest: last-minute vertrek Trésor stap dichterbij'

Het einde van de zomerse transferperiode komt steeds dichterbij en dus vrezen verschillende Belgische ploegen nog voor een last-minute vertrek van één van hun sterkhouders. Dat is onder meer bij KRC Genk het geval. Mike Trésor zou namelijk nog andere oorden kunnen opzoeken.

De Belg met Burundese roots kwam vorig seizoen erg sterk voor de dag. Hij leverde bijvoorbeeld 24 assists af, goed voor een clubrecord. Dat leverde hem naast een eerste selectie voor de Duivels ook de Ebbenhouten Schoen én de trofee voor 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League op. Die goede prestaties bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt.

LEES OOK: Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Veel interesse, geen doorbraak

Sinds het begin van de zomermercato werd de aanvaller immers aan verschillende ploegen gelinkt. Onder meer Burnley FC, Crystal Palace, Sevilla FC en Lille OSC werden genoemd als mogelijke bestemming. Maar van een doorbraak was tot dusver nog geen sprake. Desondanks is een vertrek uit de Cegeka Arena allerminst van de baan.

Zo zijn er nog meer ploegen die aan zijn mouw trekken. West Ham United bijvoorbeeld. De Londense club heeft zijn zinnen gezet op Mohammed Kudus en bracht inmiddels al enkele aanbiedingen uit op de Ghanees. Het laatste naar verluidt zelfs ter waarde van zo'n 42 miljoen euro. Maar dat bod werd geweigerd door Kudus' huidige club Ajax.

Hammers aan zet

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zullen de Hammers nu een beslissing moeten nemen: verhogen ze opnieuw hun bod óf schakelen ze over op andere pistes. In dat laatste geval zou Trésor volgens The Daily Mail een concrete optie kunnen worden. Voorlopig zit er voor Trésor en Genk dus niets anders op dan af te wachten. Al kan het snel gaan zodra West Ham de knoop heeft doorgehakt.

Trésor vertrekt deze zomer nog bij Genk ...

Meest recent

Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

2
2
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

140
140
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

25
25
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

133
133
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

30
30
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

129
129
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

184
184
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

322
322
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

279
279
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

86
86
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

80
80
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

286
286
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

144
144
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

467
467
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

360
360
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

266
266
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

428
428
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

214
214
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

336
336
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

193
193
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

187
187
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

54
54
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

91
91
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

107
107
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

227
227

Meer sportnieuws