'Genk vreest: last-minute vertrek Trésor stap dichterbij'

909 stemmen
'Genk vreest: last-minute vertrek Trésor stap dichterbij'

Het einde van de zomerse transferperiode komt steeds dichterbij en dus vrezen verschillende Belgische ploegen nog voor een last-minute vertrek van één van hun sterkhouders. Dat is onder meer bij KRC Genk het geval. Mike Trésor zou namelijk nog andere oorden kunnen opzoeken.

De Belg met Burundese roots kwam vorig seizoen erg sterk voor de dag. Hij leverde bijvoorbeeld 24 assists af, goed voor een clubrecord. Dat leverde hem naast een eerste selectie voor de Duivels ook de Ebbenhouten Schoen én de trofee voor 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League op. Die goede prestaties bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt.

LEES OOK: Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Veel interesse, geen doorbraak

Sinds het begin van de zomermercato werd de aanvaller immers aan verschillende ploegen gelinkt. Onder meer Burnley FC, Crystal Palace, Sevilla FC en Lille OSC werden genoemd als mogelijke bestemming. Maar van een doorbraak was tot dusver nog geen sprake. Desondanks is een vertrek uit de Cegeka Arena allerminst van de baan.

Zo zijn er nog meer ploegen die aan zijn mouw trekken. West Ham United bijvoorbeeld. De Londense club heeft zijn zinnen gezet op Mohammed Kudus en bracht inmiddels al enkele aanbiedingen uit op de Ghanees. Het laatste naar verluidt zelfs ter waarde van zo'n 42 miljoen euro. Maar dat bod werd geweigerd door Kudus' huidige club Ajax.

Hammers aan zet

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zullen de Hammers nu een beslissing moeten nemen: verhogen ze opnieuw hun bod óf schakelen ze over op andere pistes. In dat laatste geval zou Trésor volgens The Daily Mail een concrete optie kunnen worden. Voorlopig zit er voor Trésor en Genk dus niets anders op dan af te wachten. Al kan het snel gaan zodra West Ham de knoop heeft doorgehakt.

Trésor vertrekt deze zomer nog bij Genk ...

Meest recent

Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

14
14
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

84
84
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

92
92
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

269
269
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

53
53
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

535
535
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

689
689
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

111
111
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

274
274
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

470
470
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

210
210
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

440
440
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

167
167
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

96
96
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

526
526
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

308
308
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1539
1539
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

91
91
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

62
62
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

503
503
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

454
454
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

344
344
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

378
378
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

70
70

Meer sportnieuws