'Genk vreest: last-minute vertrek Trésor stap dichterbij'

door
'Genk vreest: last-minute vertrek Trésor stap dichterbij'

Het einde van de zomerse transferperiode komt steeds dichterbij en dus vrezen verschillende Belgische ploegen nog voor een last-minute vertrek van één van hun sterkhouders. Dat is onder meer bij KRC Genk het geval. Mike Trésor zou namelijk nog andere oorden kunnen opzoeken.

De Belg met Burundese roots kwam vorig seizoen erg sterk voor de dag. Hij leverde bijvoorbeeld 24 assists af, goed voor een clubrecord. Dat leverde hem naast een eerste selectie voor de Duivels ook de Ebbenhouten Schoen én de trofee voor 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League op. Die goede prestaties bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt.

LEES OOK: Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

Veel interesse, geen doorbraak

Sinds het begin van de zomermercato werd de aanvaller immers aan verschillende ploegen gelinkt. Onder meer Burnley FC, Crystal Palace, Sevilla FC en Lille OSC werden genoemd als mogelijke bestemming. Maar van een doorbraak was tot dusver nog geen sprake. Desondanks is een vertrek uit de Cegeka Arena allerminst van de baan.

Zo zijn er nog meer ploegen die aan zijn mouw trekken. West Ham United bijvoorbeeld. De Londense club heeft zijn zinnen gezet op Mohammed Kudus en bracht inmiddels al enkele aanbiedingen uit op de Ghanees. Het laatste naar verluidt zelfs ter waarde van zo'n 42 miljoen euro. Maar dat bod werd geweigerd door Kudus' huidige club Ajax.

Hammers aan zet

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zullen de Hammers nu een beslissing moeten nemen: verhogen ze opnieuw hun bod óf schakelen ze over op andere pistes. In dat laatste geval zou Trésor volgens The Daily Mail een concrete optie kunnen worden. Voorlopig zit er voor Trésor en Genk dus niets anders op dan af te wachten. Al kan het snel gaan zodra West Ham de knoop heeft doorgehakt.

Trésor vertrekt deze zomer nog bij Genk ...

Meest recent

'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

13
13
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

24
24
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

66
66
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

47
47
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

73
73
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

55
55
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

80
80
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

56
56
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

95
95
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

74
74
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

264
264
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

79
79
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

34
34
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

243
243
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

376
376
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

697
697
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

85
85
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

133
133
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

136
136
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

880
880
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

444
444
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

404
404
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

190
190
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

475
475

Meer sportnieuws