'Genk vreest: last-minute vertrek Trésor stap dichterbij'

door
'Genk vreest: last-minute vertrek Trésor stap dichterbij'

Het einde van de zomerse transferperiode komt steeds dichterbij en dus vrezen verschillende Belgische ploegen nog voor een last-minute vertrek van één van hun sterkhouders. Dat is onder meer bij KRC Genk het geval. Mike Trésor zou namelijk nog andere oorden kunnen opzoeken.

De Belg met Burundese roots kwam vorig seizoen erg sterk voor de dag. Hij leverde bijvoorbeeld 24 assists af, goed voor een clubrecord. Dat leverde hem naast een eerste selectie voor de Duivels ook de Ebbenhouten Schoen én de trofee voor 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League op. Die goede prestaties bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt.

LEES OOK: 'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Veel interesse, geen doorbraak

Sinds het begin van de zomermercato werd de aanvaller immers aan verschillende ploegen gelinkt. Onder meer Burnley FC, Crystal Palace, Sevilla FC en Lille OSC werden genoemd als mogelijke bestemming. Maar van een doorbraak was tot dusver nog geen sprake. Desondanks is een vertrek uit de Cegeka Arena allerminst van de baan.

Zo zijn er nog meer ploegen die aan zijn mouw trekken. West Ham United bijvoorbeeld. De Londense club heeft zijn zinnen gezet op Mohammed Kudus en bracht inmiddels al enkele aanbiedingen uit op de Ghanees. Het laatste naar verluidt zelfs ter waarde van zo'n 42 miljoen euro. Maar dat bod werd geweigerd door Kudus' huidige club Ajax.

Hammers aan zet

Volgens transferexpert Fabrizio Romano zullen de Hammers nu een beslissing moeten nemen: verhogen ze opnieuw hun bod óf schakelen ze over op andere pistes. In dat laatste geval zou Trésor volgens The Daily Mail een concrete optie kunnen worden. Voorlopig zit er voor Trésor en Genk dus niets anders op dan af te wachten. Al kan het snel gaan zodra West Ham de knoop heeft doorgehakt.

Trésor vertrekt deze zomer nog bij Genk ...

Meest recent

Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

8
8
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

4
4
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

51
51
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

53
53
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

71
71
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

121
121
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

271
271
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

35
35
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

159
159
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

129
129
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

116
116
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

364
364
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

668
668
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

99
99
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

28
28
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

76
76
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

53
53
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

50
50
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

48
48
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

61
61
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

185
185
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

317
317
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

135
135
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

214
214
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

387
387

Meer sportnieuws