Vrancken geeft Genkse sleutel tot succes tegen Olympiacos

door
Vrancken geeft Genkse sleutel tot succes tegen Olympiacos

KRC Genk krijgt donderdagavond een nieuwe kans om zich te verzekeren van een Europees najaar. Maar dat zal allesbehalve gemakkelijk worden. In de voorrondes van de Europa League moeten de Limburgers op eigen veld immers een 1-0-achterstand goed maken tegen Olympiacos.

Racing vatte zijn Europese campagne dit seizoen aan in de voorrondes van de Champions League, maar werd daarin gewipt door Servette FC. Gelukkig heeft de vice-kampioen nog een dubbel vangnet. Indien Genk het donderdag haalt tegen Olympiacos is het immers zeker van de laatste voorronde in de Europa League, waardoor het ook minstens een plek heeft in de poules van de Conference League. Bij een slechte afloop tegen de Grieken, moet Genk nóg een voorronde afwerken om het hoofdtoernooi van de Conference League te halen.

LEES OOK: STVV klaar met transferhuiswerk? Vrancken velt oordeel

Veel energie

Er staat dus veel op het spel in de Cegeka Arena. Maar dat beseft de spelersgroep maar al te goed. "Ik hoef de waarde van deze wedstrijd echt niet te kaderen hoor", stelt de coach op de clubwebsite. "Aan motivatie geen gebrek. Ik zie geen greintje terughoudendheid, in tegendeel. Ik zie enorm veel energie bij de groep. Dat was tegen Cercle Brugge al zo en is op training niet anders. We laten niets aan het toeval over."

Voetballende mogelijkheden

Vrancken meent ook te weten wat nodig is om succes te boeken tegen de Griekse opponent. "De groep heeft gevoeld dat ze voetballend iets kunnen doen tegen dit Olympiacos. Als we ook donderdag de ruimtes kunnen gebruiken en vertrouwen hebben aan de bal dan kunnen we iets moois neerzetten. De sleutel ligt in het geloof in ons eigen spel. Als we ons spel nog wat meer kunnen kruiden, heb ik er vertrouwen in."

Genk speelt in het najaar Europees voetbal ...

Meest recent

‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

25
25
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

287
287
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

330
330
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

18
18
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

32
32
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

101
101
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

99
99
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

176
176
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

291
291
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

69
69
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

667
667
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

200
200
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

140
140
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

145
145
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

171
171
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

52
52
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1145
1145
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

129
129
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

111
111
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

555
555
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

459
459
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

33
33
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

656
656
Toby over Shani: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

159
159

Meer sportnieuws