KV Kortrijk haalt aanvaller uit Challenger Pro League

door
KV Kortrijk haalt aanvaller uit Challenger Pro League

KV Kortrijk heeft zijn start gemist in de Jupiler Pro League. De Kerels puurden nog geen enkel punt uit hun eerste drie gespeelde wedstrijden en pakten al tien goals. Maar ook offensief wringt het schoentje en daarom halen ze in West-Vlaanderen een nieuwe aanvaller aan boord.


KVK scoorde nog maar twee keer en is daarmee een van de slechtste leerlingen van de klas. Tijd om in te grijpen, dachten ze in het Guldensporenstadion. KVK kondigt op de officiële clubkanalen immers de komst aan van Thierry Ambrose. De aanvaller uit Guadeloupe maakt de oversteek van KV Oostende, dat het afgelopen seizoen degradeerde uit de Jupiler Pro League.

Het gaat om een definitieve transfer. Ambrose zet zijn kribbel onder een contract tot midden 2027. "We heten Thierry dan ook van harte welkom bij KVK!", schrijven de Kerels op hun clubwebstek. KV Oostende wuift Ambrose tegelijkertijd uit en wenst de speler het beste in de toekomst. Bij KVO was Ambrose aan de slag sinds juli 2021. De Kustboys kochten hem toen weg bij het Franse FC Metz voor 500 duizend euro. Aan de kust was de spits goed voor 15 goals en 7 assists in 65 duels.

LEES OOK: KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

Tweede transfer op twee dagen

Voor KVK is het de tweede transfer op twee dagen. Maandag stelden de West-Vlamingen al Abdoulaye Sissako voor. Een gevoelige transfer, want de middenvelder maakt de oversteek van de buren van Zulte Waregem. Net als Ambrose tekende hij een overeenkomst tot medio 2027. KVK hoopt met de twee transfers het tij te keren in de JPL en weg te raken van de laatste plaats.

Goede transfer?

Meest recent

Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

28
28
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

60
60
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

33
33
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

83
83
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

56
56
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

221
221
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

76
76
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

195
195
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

744
744
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

223
223
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

70
70
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

132
132
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

95
95
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

65
65
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

140
140
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

653
653
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

461
461
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

427
427
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

179
179
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

279
279
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

473
473
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

577
577
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

121
121
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

352
352

Meer sportnieuws