Gent laat zomeraanwinst na enkele weken terug vertrekken

615
Gent laat zomeraanwinst na enkele weken terug vertrekken

AA Gent kan niet anders dan tevreden zijn over de start van het nieuwe seizoen. In de Jupiler Pro League en voorrondes van de Conference League werkten de Buffalo's in totaal al zes wedstrijden af, die werden stuk voor stuk gewonnen. Ondanks die zegereeks is Gent echter nog niet klaar met zijn transferhuiswerk.

De Oost-Vlamingen blijven voorlopig goed op koers om zich te plaatsen voor de poules van de Conference League en zullen allicht opnieuw op drie fronten moeten strijden. Bijgevolg is er nood aan een kern die voldoende gewapend is in de breedte. Extra versterking is voor het sluiten van de mercato dan ook welgekomen. Daarnaast moeten de Buffalo's mogelijk ook anticiperen op het vertrek van bepaalde spelers.

LEES OOK: Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

Orban & Castro-Montes

Alessio Castro-Montes zou bijvoorbeeld zijn zinnen hebben gezet op een nieuwe uitdaging. En ook een transfer van Gift Orban is allerminst uitgesloten. Al werd in beide dossiers voorlopig geen doorbraak gevonden. In afwachting daarvan rondde Gent wel een andere uitgaande transfer af. Via de officiële kanalen laten de Buffalo's immers weten dat Keegan Jelacic na enkele weken weer vertrek uit de Ghelamco Arena.

Ervaring opdoen in Noorwegen

De Australische middenvelder kwam eind mei over van Perth Glory. Maar de 20-jarige maakte voorlopig nog geen enkele speelminuut in een officieel duel. En dat zal op korte termijn ook niet gebeuren. Gent besloot namelijk om alweer tijdelijk afscheid te nemen van Jelacic. De Australiër wordt immers een jaartje op huurbasis gestald bij het Noorse Stabaek. Daar liggen zijn speelkansen hoger en kan hij zich verder aanpassen aan het Europese voetbal. "De concurrentie op zijn positie maakte het moeilijk voor Keegan, dus we zijn blij dat we een overeenkomst konden sluiten met Stabaek", reageert hoofdscout Samuel Cardenas.

In welke linie kan Gent momenteel het meeste extra kwaliteit gebruiken?

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

0
0
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

19
19
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

54
54
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

45
45
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

43
43
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

448
448
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

96
96
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

61
61
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

28
28
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

304
304
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

344
344
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

312
312
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

286
286
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

326
326
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

110
110
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

307
307
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

199
199
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198

Meer sportnieuws