'Gesprekken lopen: fraaie transfer Thorgan Hazard'

1878
'Gesprekken lopen: fraaie transfer Thorgan Hazard'

De zomerse transferperiode draait nog steeds op volle toeren en ook verschillende Rode Duivels komen in aanmerking om in de komende weken van club te veranderen. Daarbij ook Thorgan Hazard. Er zou inmiddels één en ander aan het bewegen zijn rond de voormalige Gouden Schoen.

Na enkele jaren te hebben uitgeblonken bij Borussia Mönchengladbach, versierde de 30-jarige flankspeler in 2019 een toptransfer naar Borussia Dortmund. Daar liet hij aanvankelijk mooie dingen zien, maar deemsterde hij steeds verder weg. In het voorbije halfjaar werd Hazard dan ook verhuurd aan PSV Eindhoven. Die samenwerking kreeg echter geen vervolg en dus is hij momenteel terug bij Dortmund.

LEES OOK: Zoals Mourinho ooit aanhaalde: Anderlecht likt zijn wonden

Minuten richting EK

Daar lijkt hij echter geen grote rol meer te spelen in de sportieve plannen. Om in aanloop naar het EK toch voldoende minuten te maken, lijkt een nieuw vertrek evenwel de beste oplossing. De naam van Hazard werd in de voorbije weken alvast gelinkt aan enkele ploegen, zelfs een terugkeer naar België kwam hier en daar ter sprake. Maar concreet werden deze geruchten tot dusver niet. Daar lijkt nu echter verandering in te komen.

Verkennende gesprekken

De bekende Franse transferwatcher Santi Aouna meldt immers dat Hazard wel eens in de Ligue 1 kan belanden. Meer bepaald AS Monaco zou aan zijn mouw trekken. Van een doorbraak is voorlopig geen sprake, maar de Monegasken lijken wel concreet. Zo zouden in de voorbije dagen al verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden. Afwachten nu of de nummer 6 van vorig seizoen in de Ligue 1 weldra een officieel bod zal neerleggen.

Een Thorgan in vorm hoort in de selectie bij de Duivels ...

Meest recent

Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

30
30
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

89
89
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

32
32
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

65
65
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

45
45
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

214
214
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

120
120
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

120
120
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

88
88
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

19
19
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

47
47
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

112
112
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

63
63
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

38
38
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

97
97
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

140
140
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

342
342
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

125
125
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

87
87
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

215
215
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

205
205
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

773
773
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

105
105

Meer sportnieuws