'Gesprekken lopen: fraaie transfer Thorgan Hazard'

door
'Gesprekken lopen: fraaie transfer Thorgan Hazard'

De zomerse transferperiode draait nog steeds op volle toeren en ook verschillende Rode Duivels komen in aanmerking om in de komende weken van club te veranderen. Daarbij ook Thorgan Hazard. Er zou inmiddels één en ander aan het bewegen zijn rond de voormalige Gouden Schoen.

Na enkele jaren te hebben uitgeblonken bij Borussia Mönchengladbach, versierde de 30-jarige flankspeler in 2019 een toptransfer naar Borussia Dortmund. Daar liet hij aanvankelijk mooie dingen zien, maar deemsterde hij steeds verder weg. In het voorbije halfjaar werd Hazard dan ook verhuurd aan PSV Eindhoven. Die samenwerking kreeg echter geen vervolg en dus is hij momenteel terug bij Dortmund.

LEES OOK: Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Minuten richting EK

Daar lijkt hij echter geen grote rol meer te spelen in de sportieve plannen. Om in aanloop naar het EK toch voldoende minuten te maken, lijkt een nieuw vertrek evenwel de beste oplossing. De naam van Hazard werd in de voorbije weken alvast gelinkt aan enkele ploegen, zelfs een terugkeer naar België kwam hier en daar ter sprake. Maar concreet werden deze geruchten tot dusver niet. Daar lijkt nu echter verandering in te komen.

Verkennende gesprekken

De bekende Franse transferwatcher Santi Aouna meldt immers dat Hazard wel eens in de Ligue 1 kan belanden. Meer bepaald AS Monaco zou aan zijn mouw trekken. Van een doorbraak is voorlopig geen sprake, maar de Monegasken lijken wel concreet. Zo zouden in de voorbije dagen al verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden. Afwachten nu of de nummer 6 van vorig seizoen in de Ligue 1 weldra een officieel bod zal neerleggen.

Een Thorgan in vorm hoort in de selectie bij de Duivels ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

164
164
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

89
89
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

180
180
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

115
115
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

95
95
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

54
54
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

210
210
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

219
219
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

402
402
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

258
258
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

499
499
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

481
481
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

151
151
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

365
365
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

256
256
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

512
512
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

683
683

Meer sportnieuws