Griekse opdoffer krijgt zuur staartje voor KRC Genk

1295 stemmen
Griekse opdoffer krijgt zuur staartje voor KRC Genk

KRC Genk heeft donderdagavond een nieuwe klap geïncasseerd. Zo verloren de Limburgers in hun heenwedstrijd in de voorrondes van de Conference League met 1-0 van Olympiacos. En de vice-kampioen kwam niet ongehavend uit de strijd met de Grieken.

Na de pijnlijke uitschakeling in de voorrondes van de Champions League en de zure thuisnederlaag tegen KAS Eupen, wou Genk in Griekenland absoluut aanknopen met een overtuigende prestatie. Maar al na enkele seconden liep het opnieuw helemaal mis. Na defensief geaarzel bij Racing kon de thuisploeg immers op voorsprong komen. En die 1-0 bleek ook meteen de eindstand.

LEES OOK: Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Trap op enkels

Genk zal dus vol aan de bak moeten tijdens de return van volgende week. Maar de kans is groot dat coach Wouter Vrancken dan opnieuw met zijn basispionnen zal moeten schuiven. Zo weet Het Belang van Limburg dat Matias Galarza wellicht een tijdje in de lappenmand ligt. De Argentijnse middenvelder kon na een trap op de enkels weliswaar voort spelen tegen Olympiacos, maar de schade blijkt toch behoorlijk groot.

Trésor en Kayembe

Een scan zal vrijdag moeten bepalen hoe lang hij exact buiten strijd is. Voor Vrancken is de blessure van Galarza een flinke streep door de rekening, hij was immers de vervanger van de eveneens geblesseerde Bryan Heynen. En de Genkse blessure-zorgen blijven toenemen. Ook achter Mike Trésor en Joris Kayembe zouden hoogst onzeker zijn voor de competitiematch van zondag op het veld van Cercle Brugge.

Genk moet zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

1
1
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

59
59
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

48
48
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

77
77
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

65
65
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

27
27
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

52
52
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

75
75
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

63
63
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

146
146
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

279
279
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

955
955
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

216
216
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

212
212
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

112
112
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

303
303
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

115
115
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

594
594
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

613
613
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

442
442
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1049
1049
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

249
249
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

313
313
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

494
494

Meer sportnieuws