Griekse opdoffer krijgt zuur staartje voor KRC Genk

1295 stemmen
Griekse opdoffer krijgt zuur staartje voor KRC Genk

KRC Genk heeft donderdagavond een nieuwe klap geïncasseerd. Zo verloren de Limburgers in hun heenwedstrijd in de voorrondes van de Conference League met 1-0 van Olympiacos. En de vice-kampioen kwam niet ongehavend uit de strijd met de Grieken.

Na de pijnlijke uitschakeling in de voorrondes van de Champions League en de zure thuisnederlaag tegen KAS Eupen, wou Genk in Griekenland absoluut aanknopen met een overtuigende prestatie. Maar al na enkele seconden liep het opnieuw helemaal mis. Na defensief geaarzel bij Racing kon de thuisploeg immers op voorsprong komen. En die 1-0 bleek ook meteen de eindstand.

LEES OOK: 'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

Trap op enkels

Genk zal dus vol aan de bak moeten tijdens de return van volgende week. Maar de kans is groot dat coach Wouter Vrancken dan opnieuw met zijn basispionnen zal moeten schuiven. Zo weet Het Belang van Limburg dat Matias Galarza wellicht een tijdje in de lappenmand ligt. De Argentijnse middenvelder kon na een trap op de enkels weliswaar voort spelen tegen Olympiacos, maar de schade blijkt toch behoorlijk groot.

Trésor en Kayembe

Een scan zal vrijdag moeten bepalen hoe lang hij exact buiten strijd is. Voor Vrancken is de blessure van Galarza een flinke streep door de rekening, hij was immers de vervanger van de eveneens geblesseerde Bryan Heynen. En de Genkse blessure-zorgen blijven toenemen. Ook achter Mike Trésor en Joris Kayembe zouden hoogst onzeker zijn voor de competitiematch van zondag op het veld van Cercle Brugge.

Genk moet zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

'Anderlecht keert kar: Sibierski dumpt sterkhouder'

In de komende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

8
8
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

48
48
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

180
180
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

84
84
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

67
67
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

242
242
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

28
28
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

374
374
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

71
71
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

251
251
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

453
453
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

58
58
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

196
196
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

98
98
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

518
518
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

425
425
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

175
175
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

86
86
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

424
424
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

508
508
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

142
142
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

352
352

Meer sportnieuws