KRC Genk in Europese problemen na rampzalige start

door
KRC Genk in Europese problemen na rampzalige start

KRC Genk zal volgende week nog serieus aan de bak moeten op eigen veld als het wil doorstoten in de voorrondes van de Europa League. De vice-kampioen ging donderdagavond immers onderuit op het veld van Olympiacos. Een erg vroege tegentreffer deed de Limburgers uiteindelijk de das om: 1-0.

Na de pijnlijke uitschakeling in de voorrondes van de Champions League en de zure thuisnederlaag tegen KAS Eupen, wou Genk in Griekenland absoluut aanknopen met een overtuigende prestatie. Maar al na enkele seconden liep het opnieuw helemaal mis. McKenzie verkeek zich op een flankvoorzet, waarna Fortounis de thuisploeg meteen op voorsprong kon zetten.

LEES OOK: UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Kansarme eerste helft

Genk probeerde zich te herpakken na deze opdoffer en eiste het balbezit ook op, dat leidde echter veel te weinig tot doelgevaar. Pas vlak voor rust kon Arokodare een eerste grote kans afdwingen, maar de thuisdoelman pakte uit met een goede reactie. Olympiacos leek dan weer vrede te nemen met de kleine voorsprong en mikte vooral op de tegenaanval.

Ultieme poging op lat

Bij de start van de tweede helft waren de Grieken echter meermaals dichtbij een verdubbeling van hun voorsprong. Een goede poging van Biel belandde zelfs op het doelkader. Racing probeerde het dan weer via onder meer El Khannouss, Sor en Baah, maar hun pogingen misten precisie. En zo bleef het, ondanks 9 (!) minuten extra tijd, bij 1-0. Een ultieme poging van El Khannous week immers af op de lat. Opnieuw dus een tegenvaller voor Racing, dat voor de terugmatch van volgende week ook nog eens een lastige verplaatsing op Cercle Brugge moet afwerken. 

Wie haalt de volgende ronde volgens u?

Meest recent

'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

11
11
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

39
39
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

36
36
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

99
99
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

121
121
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

133
133
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

365
365
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

444
444
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

73
73
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

128
128
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

374
374
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

455
455
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

285
285
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

232
232
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

76
76
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

245
245
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

240
240
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

230
230
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

75
75
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

371
371
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

169
169
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

609
609
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

319
319
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

574
574
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

785
785

Meer sportnieuws