'PSG onderneemt drastische stap in affaire Mbappé'

713 stemmen
'PSG onderneemt drastische stap in affaire Mbappé'

De transfersoap rond Kylian Mbappé blijft maar duren. Omdat hij weigert zijn aflopende contract te verlengen, heeft Paris Saint-Germain zijn superster voorlopig aan de kant geschoven en moet hij zijn conditie onderhouden samen met enkele overbodige spelers. En de topclub is niet bereid om zomaar toe te geven.

Begin deze zomer raakte bekend dat Mbappé besloten heeft om de optie in zijn huidige contract niet te lichten. Bijgevolg kan hij binnen een jaartje als transfervrije speler vertrekken bij de Franse kampioen. PSG deed er in de voorbije weken alles aan om de aanvaller op andere gedachten te brengen. Maar op 1 augustus verliep deze clausule officieel. En dus zou Mbappé zijn huidige club enkel nog tevreden kunnen stellen indien hij er een nieuw contract tekent.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Persoonlijke voorkeur gekend

Na de gebeurtenissen van de laatste weken, is die kans echter zo goed als onbestaande. De intentie van Mbappé is dan ook duidelijk: hij wil absoluut naar Real Madrid vertrekken. Liefst in de zomer van 2024 als transfervrije speler, een scenario dat men ook in de Spaanse hoofdstad verkiest. Dat wil PSG echter koste wat kost voorkomen. Na de financiële inspanningen die gedaan worden om vorig jaar zijn contract open te breken, zou een transfervrij vertrek ondenkbaar zijn voor de clubleiding.

PSG geeft niet toe

Volgens L'Equipe gaat PSG dan ook een stap verder in een poging om de speler en zijn entourage onder druk te zetten. Zo moet Mbappé zich geen illusies maken: komend weekend zal hij opnieuw niet in de selectie zitten voor de competitieopener tegen FC Lorient. En indien zijn situatie onveranderd blijft, zal daar niet snel verandering in komen. Het machtsspel in Parijs blijft dus verder escaleren.

Mbappé vertrekt deze zomer bij PSG ...

Meest recent

WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

26
26
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

19
19
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

136
136
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

183
183
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

123
123
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

142
142
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

158
158
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

351
351
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

521
521
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

114
114
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

246
246
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

328
328
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

323
323
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

589
589
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

387
387
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

199
199
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

432
432
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

559
559
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

377
377
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

174
174
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

419
419
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

63
63
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

515
515

Meer sportnieuws