'PSG onderneemt drastische stap in affaire Mbappé'

713 stemmen
'PSG onderneemt drastische stap in affaire Mbappé'

De transfersoap rond Kylian Mbappé blijft maar duren. Omdat hij weigert zijn aflopende contract te verlengen, heeft Paris Saint-Germain zijn superster voorlopig aan de kant geschoven en moet hij zijn conditie onderhouden samen met enkele overbodige spelers. En de topclub is niet bereid om zomaar toe te geven.

Begin deze zomer raakte bekend dat Mbappé besloten heeft om de optie in zijn huidige contract niet te lichten. Bijgevolg kan hij binnen een jaartje als transfervrije speler vertrekken bij de Franse kampioen. PSG deed er in de voorbije weken alles aan om de aanvaller op andere gedachten te brengen. Maar op 1 augustus verliep deze clausule officieel. En dus zou Mbappé zijn huidige club enkel nog tevreden kunnen stellen indien hij er een nieuw contract tekent.

LEES OOK: Rechtstreeks UCL in: Thorgan Hazard heeft nieuwe club

Persoonlijke voorkeur gekend

Na de gebeurtenissen van de laatste weken, is die kans echter zo goed als onbestaande. De intentie van Mbappé is dan ook duidelijk: hij wil absoluut naar Real Madrid vertrekken. Liefst in de zomer van 2024 als transfervrije speler, een scenario dat men ook in de Spaanse hoofdstad verkiest. Dat wil PSG echter koste wat kost voorkomen. Na de financiële inspanningen die gedaan worden om vorig jaar zijn contract open te breken, zou een transfervrij vertrek ondenkbaar zijn voor de clubleiding.

PSG geeft niet toe

Volgens L'Equipe gaat PSG dan ook een stap verder in een poging om de speler en zijn entourage onder druk te zetten. Zo moet Mbappé zich geen illusies maken: komend weekend zal hij opnieuw niet in de selectie zitten voor de competitieopener tegen FC Lorient. En indien zijn situatie onveranderd blijft, zal daar niet snel verandering in komen. Het machtsspel in Parijs blijft dus verder escaleren.

Mbappé vertrekt deze zomer bij PSG ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Club, miljoenentransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

25
25
Grote troef overname Antwerp: toptransfers op komst?

Royal Antwerp FC is overgenomen door Wouter Vandenhaute en consorten. Paul Gheysens neemt afscheid ...

62
62
Straffe wending Khalaili: Hubert doet boekje open

Anan Khalaili leek op weg naar een zomerse toptransfer naar Internazionale. Er werd al een akkoord ...

38
38
Donald Trump praat mond voorbij over Balogun-affaire

De Balogun-affaire blijft nog nazinderen. De spits van de Verenigde Staten was geschorst tegen ...

151
151
Onverwachte laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

134
134
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

147
147
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

144
144
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

85
85
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

316
316
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

485
485
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

726
726
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

326
326
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

288
288
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

240
240
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

850
850
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

1082
1082
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

150
150
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

182
182
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

38
38
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

519
519
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

314
314
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

585
585
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

675
675
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

172
172
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

871
871

Meer sportnieuws