'PSG onderneemt drastische stap in affaire Mbappé'

door
'PSG onderneemt drastische stap in affaire Mbappé'

De transfersoap rond Kylian Mbappé blijft maar duren. Omdat hij weigert zijn aflopende contract te verlengen, heeft Paris Saint-Germain zijn superster voorlopig aan de kant geschoven en moet hij zijn conditie onderhouden samen met enkele overbodige spelers. En de topclub is niet bereid om zomaar toe te geven.

Begin deze zomer raakte bekend dat Mbappé besloten heeft om de optie in zijn huidige contract niet te lichten. Bijgevolg kan hij binnen een jaartje als transfervrije speler vertrekken bij de Franse kampioen. PSG deed er in de voorbije weken alles aan om de aanvaller op andere gedachten te brengen. Maar op 1 augustus verliep deze clausule officieel. En dus zou Mbappé zijn huidige club enkel nog tevreden kunnen stellen indien hij er een nieuw contract tekent.

LEES OOK: PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Persoonlijke voorkeur gekend

Na de gebeurtenissen van de laatste weken, is die kans echter zo goed als onbestaande. De intentie van Mbappé is dan ook duidelijk: hij wil absoluut naar Real Madrid vertrekken. Liefst in de zomer van 2024 als transfervrije speler, een scenario dat men ook in de Spaanse hoofdstad verkiest. Dat wil PSG echter koste wat kost voorkomen. Na de financiële inspanningen die gedaan worden om vorig jaar zijn contract open te breken, zou een transfervrij vertrek ondenkbaar zijn voor de clubleiding.

PSG geeft niet toe

Volgens L'Equipe gaat PSG dan ook een stap verder in een poging om de speler en zijn entourage onder druk te zetten. Zo moet Mbappé zich geen illusies maken: komend weekend zal hij opnieuw niet in de selectie zitten voor de competitieopener tegen FC Lorient. En indien zijn situatie onveranderd blijft, zal daar niet snel verandering in komen. Het machtsspel in Parijs blijft dus verder escaleren.

Mbappé vertrekt deze zomer bij PSG ...

Meest recent

Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

35
35
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

44
44
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

28
28
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

362
362
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

494
494
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

48
48
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

253
253
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

440
440
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

376
376
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

465
465
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

570
570
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

312
312
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

566
566
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

429
429
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

216
216
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

512
512
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

630
630
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

541
541
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

127
127
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

230
230
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

306
306
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

350
350
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

500
500

Meer sportnieuws