Vrancken komt met update over blessure Heynen

door
Vrancken komt met update over blessure Heynen

KRC Genk is donderdag ontwaakt met een stevige kater na de pijnlijke uitschakeling door Servette in de Champions League. Ondanks dat het vrijwel de hele wedstrijd met een man meer mocht spelen, kon Genk geen afstand nemen van de Zwitsers en uiteindelijk ging het na strafschoppen onderuit. Dat was echter niet de enige ontgoocheling van de avond, want ook het uitvallen van Bryan Heynen kwam hard aan.


De wedstrijd van de aanvoerder zat er al na twee minuten op na een aanslag van Crivelli op zijn enkel. Na een VAR-interventie kreeg die laatste terecht rood, terwijl Heynen in tranen van het veld gedragen werd. Hij werd meteen naar het ziekenhuis afgevoerd en verscheen tijdens de tweede helft terug in de Cegeka Arena, zij het wel op krukken en met een stevig ingepakte enkel.

Trainer Wouter Vrancken kon intussen al iets meer duidelijkheid scheppen over de situatie van Heynen, want hij meldde dat de enkel niet gebroken zou zijn. "Dat is een eerste positief iets. Maar toch ziet het er verder niet goed uit, vrees ik. Donderdag volgt nog een MRI-scan en die zal meer duidelijk moeten maken", klinkt het verder bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

Lange afwezigheid dreigt

Ook zonder een breuk lijkt de kans reëel dat Heynen minstens weken en mogelijk maanden in de lappenmand zal liggen. Dat zou een enorme opdoffer zijn voor zowel Genk als de speler, die de voorbije maanden dicht tegen de nationale ploeg leek aan te leunen. Vrancken zal voorlopig op zoek moeten naar een vervanger voor zijn kapitein, waarvoor hij lijkt te zullen kiezen tussen Galarza en Ouattara.

Kan Genk de afwezigheid van Heynen opvangen?

Meest recent

STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

12
12
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

7
7
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

35
35
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

134
134
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

85
85
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

34
34
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

272
272
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

216
216
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

520
520
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

71
71
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

136
136
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

394
394
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

324
324
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

180
180
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

183
183
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

138
138
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

107
107
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

488
488
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

94
94
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

353
353
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

145
145
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

904
904
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

468
468
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

148
148

Meer sportnieuws