Trésor en McKenzie verklaren waar het misliep bij Genk

door
Trésor en McKenzie verklaren waar het misliep bij Genk

KRC Genk speelde een zwakke wedstrijd tegen Servette; Het speelde bijna 120 minuten met een man meer, maar het kwam niet verder dan een 2-2-gelijkspel. In de strafschoppenreeks toonden de Zwitsers zich de betere ploeg. Mike Trésor en Marc McKenzie baalden als een stekker. waar ging het mis?


Trésor was met een goal en assist belangrijk voor Genk, maar dat was niet genoeg. De middenvelder werd in de tweede helft vreemd genoeg naar de kant gehaald. Dat had zijn impact op het spel van Genk. Hij baalde. "We hebben heel veel kansen gehad. Misschien niet altijd 100% kansen, maar genoeg kansen gehad om wel goals te maken. Op zich heeft Genève niet veel 100% kansen gecreëerd, maar ze maken twee doelpunten uit twee momenten. Dat we niet profiteren van onze overtal is natuurlijk zeer jammer. En we missen nu de kans om die Champions League mee te maken. Terwijl we het toch eigenlijk in handen hadden. We moeten nu gewoon naar de volgende wedstrijd en ons best doen om tegen Olympiakos door te stoten", zei hij aan VTM2.

Olympiacos

Achteraan was Genk onzeker, zoals wel vaker. Dat blijft een werkpunt. McKenzie sprak ook na de toch wel enorme blamage. "Wat er verkeerd ging? Dat is voetbal, man. We waren niet scherp genoeg en daar straffen ze ons voor af. We moeten wijzer zijn, zeker als we op voorsprong komen. We moeten betere keuzes maken, dat ging vandaag mis. En daarvoor krijgen we uiteindelijk het deksel op de neus. Wat nu? We moeten bekijken wat we beter hadden kunnen doen. En dan vol gaan tegen de volgende tegenstander - Olympiakos. In Europa zijn er geen makkelijke tegenstanders.”

🔥 Wat iedereen nu leest

'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Gaat Genk Olympiacos uitschakelen?

Meest recent

Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

KAA Gent won op de valreep van promovendus La Louvière in de Jupiler Pro League. De ...

0
0
Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

RSC Anderlecht neemt het in de Jupiler Pro League op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit hoopt de ...

65
65
‘Club Brugge vreest leegloop: onverwachte exit in de maak'

Bij Club Brugge verwacht men nog verschillende vertrekkers. Ardon Jashari, Joel Ordonez en Raphael ...

206
206
Exit Stroeykens? Transferdossier ontploft plots

Mario Stroeykens kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar de middenvelder is nog steeds ...

282
282
Antwerp-aanwinst heeft knaltransfer al in vizier

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen, maar het haalt ook verschillende spelers binnen. Thibo ...

98
98
Nieuwe transferhoofdpijn voor STVV na Bertaccini-exit

Het gonste de afgelopen weken plots van de geruchten omtrent transfers bij een aantal spelers van ...

43
43
KRC Genk zint op revanche: Fink waarschuwt

KRC Genk speelt in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers hopen deze keer wel ...

124
124
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'

De soap rondom Ardon Jashari blijft maar aanslepen. Club Brugge is niet van plan om AC Milan zijn ...

1019
1019
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Cyriel Dessers scoorde vorig jaar 30 keer voor Rangers FC, maar toch zou hij de club eventueel mogen ...

551
551
Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

246
246
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Dat Tom Waes een énorme fout maakte door dronken achter het stuur te kruipen, dat weet heel ...

170
170
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

RSC Anderlecht pakte groots uit met de transfer van Adriano Bertaccini. De aanvaller tekende voor ...

579
579
Bertaccini-deal toont: Anderlecht gokt groots

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Dat kost de club ongeveer 5,3 miljoen euro, inclusief ...

306
306
Transferbom bij Antwerp: topclubs staan in rij

Royal Antwerp FC zoekt naar geld en wil daarom dolgraag een aantal topspelers van de hand doen. De ...

489
489
Union SG moet Serie A vrezen: volgende vertrekker?

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

64
64
Anderlecht-transfer zakt nu al door het ijs

RSC Anderlecht lijkt niet te stoppen. Sinds Olivier Renard neerstreek in Brussel haalden ze er al ...

963
963
'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

387
387
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

319
319
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

198
198
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

173
173
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

752
752
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

615
615
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

215
215
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

441
441
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

171
171

Meer sportnieuws