'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

door
'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

Bij RSC Anderlecht is de knop inmiddels omgedraaid na de gemiste competitiestart op het veld van Union SG. Komend weekend wacht immers alweer een kraker tegen landskampioen Antwerp FC. En ondertussen blijft de recordkampioen ook druk in de weer op de transfermarkt.

De seizoensopener werd een desillusie voor Paars-Wit. Na de overtuigende zege in de galamatch tegen Ajax was de hoop immers groot, maar tegen Union bleek dat het elftal van coach Brian Riemer allerminst op punt staat. Vooral de driehoek op het middenveld met Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad maakte een erg matige beurt. En dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is RSCA van plan om flink bij te sturen op de mercato.

LEES OOK: JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Controlerende middenvelder

Dinsdag raakte alvast bekend dat de Brusselaars hun zinnen hebben gezet op Ardon Jashari. De 21-jarige Zwitser is momenteel aanvoerder bij FC Luzern. Hij zou voor een opwaardering moeten zorgen op de positie van controlerende middenvelder. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men die interesse en beweert men dat RSCA zijn transfer zo snel mogelijk wil afronden. Er zouden immers ook clubs uit de Bundesliga op de loer liggen.

Nog meer versterking

Om de komst van Jashari te beklinken, zal Anderlecht wel flink in de buidel moeten tasten. Zo werden al bedragen van 7 miljoen euro en meer genoemd. Sportieve baas Jesper Fredberg doet er echter goed aan om toch wat van zijn budget aan de kant te houden. Volgens SudPresse mikt Paars-Wit immers op nog meer versterking. Een nieuwe spelmaker op het middenveld geldt daarbij als prioriteit. Ook een extra flankaanvaller, centrale verdediger en linksback zouden niet uitgesloten zijn. Daar tegenover is de kans groot dat tegen het einde van de mercato nog verschillende spelers uit de huidige selectie van de hand worden gedaan. Fredberg kan zijn agenda voorlopig dus best niet te vol plannen.

Anderlecht heeft tot dusver te lang afgewacht op de mercato ...

Meest recent

Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

6
6
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

20
20
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

138
138
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

18
18
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

84
84
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

64
64
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

168
168
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

155
155
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

330
330
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

278
278
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

182
182
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

106
106
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

57
57
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

196
196
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

89
89
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

63
63
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

353
353
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

151
151
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

125
125
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

203
203
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

217
217
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

66
66
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

81
81
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

156
156
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

1008
1008

Meer sportnieuws