'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

2207 stemmen
'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

Bij RSC Anderlecht is de knop inmiddels omgedraaid na de gemiste competitiestart op het veld van Union SG. Komend weekend wacht immers alweer een kraker tegen landskampioen Antwerp FC. En ondertussen blijft de recordkampioen ook druk in de weer op de transfermarkt.

De seizoensopener werd een desillusie voor Paars-Wit. Na de overtuigende zege in de galamatch tegen Ajax was de hoop immers groot, maar tegen Union bleek dat het elftal van coach Brian Riemer allerminst op punt staat. Vooral de driehoek op het middenveld met Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad maakte een erg matige beurt. En dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is RSCA van plan om flink bij te sturen op de mercato.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: eerste miljoenentransfer Sibierski'

Controlerende middenvelder

Dinsdag raakte alvast bekend dat de Brusselaars hun zinnen hebben gezet op Ardon Jashari. De 21-jarige Zwitser is momenteel aanvoerder bij FC Luzern. Hij zou voor een opwaardering moeten zorgen op de positie van controlerende middenvelder. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men die interesse en beweert men dat RSCA zijn transfer zo snel mogelijk wil afronden. Er zouden immers ook clubs uit de Bundesliga op de loer liggen.

Nog meer versterking

Om de komst van Jashari te beklinken, zal Anderlecht wel flink in de buidel moeten tasten. Zo werden al bedragen van 7 miljoen euro en meer genoemd. Sportieve baas Jesper Fredberg doet er echter goed aan om toch wat van zijn budget aan de kant te houden. Volgens SudPresse mikt Paars-Wit immers op nog meer versterking. Een nieuwe spelmaker op het middenveld geldt daarbij als prioriteit. Ook een extra flankaanvaller, centrale verdediger en linksback zouden niet uitgesloten zijn. Daar tegenover is de kans groot dat tegen het einde van de mercato nog verschillende spelers uit de huidige selectie van de hand worden gedaan. Fredberg kan zijn agenda voorlopig dus best niet te vol plannen.

Anderlecht heeft tot dusver te lang afgewacht op de mercato ...

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

21
21
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

119
119
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

49
49
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

48
48
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

448
448
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

136
136
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

55
55
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

92
92
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

319
319
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

490
490
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

303
303
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

605
605
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

218
218
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

310
310
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

110
110
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

459
459
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

177
177
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

507
507
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

301
301

Meer sportnieuws