'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

2207 stemmen
'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

Bij RSC Anderlecht is de knop inmiddels omgedraaid na de gemiste competitiestart op het veld van Union SG. Komend weekend wacht immers alweer een kraker tegen landskampioen Antwerp FC. En ondertussen blijft de recordkampioen ook druk in de weer op de transfermarkt.

De seizoensopener werd een desillusie voor Paars-Wit. Na de overtuigende zege in de galamatch tegen Ajax was de hoop immers groot, maar tegen Union bleek dat het elftal van coach Brian Riemer allerminst op punt staat. Vooral de driehoek op het middenveld met Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad maakte een erg matige beurt. En dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is RSCA van plan om flink bij te sturen op de mercato.

LEES OOK: 'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Controlerende middenvelder

Dinsdag raakte alvast bekend dat de Brusselaars hun zinnen hebben gezet op Ardon Jashari. De 21-jarige Zwitser is momenteel aanvoerder bij FC Luzern. Hij zou voor een opwaardering moeten zorgen op de positie van controlerende middenvelder. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men die interesse en beweert men dat RSCA zijn transfer zo snel mogelijk wil afronden. Er zouden immers ook clubs uit de Bundesliga op de loer liggen.

Nog meer versterking

Om de komst van Jashari te beklinken, zal Anderlecht wel flink in de buidel moeten tasten. Zo werden al bedragen van 7 miljoen euro en meer genoemd. Sportieve baas Jesper Fredberg doet er echter goed aan om toch wat van zijn budget aan de kant te houden. Volgens SudPresse mikt Paars-Wit immers op nog meer versterking. Een nieuwe spelmaker op het middenveld geldt daarbij als prioriteit. Ook een extra flankaanvaller, centrale verdediger en linksback zouden niet uitgesloten zijn. Daar tegenover is de kans groot dat tegen het einde van de mercato nog verschillende spelers uit de huidige selectie van de hand worden gedaan. Fredberg kan zijn agenda voorlopig dus best niet te vol plannen.

Anderlecht heeft tot dusver te lang afgewacht op de mercato ...

Meest recent

Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

0
0
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

15
15
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

65
65
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

77
77
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

38
38
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

85
85
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

87
87
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

52
52
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

320
320
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

293
293
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

86
86
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

283
283
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

242
242
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

242
242
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

451
451
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

174
174
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

91
91
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

230
230
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

74
74
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

150
150
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

68
68
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

159
159
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

276
276
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

668
668

Meer sportnieuws