'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

door
'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

Bij RSC Anderlecht is de knop inmiddels omgedraaid na de gemiste competitiestart op het veld van Union SG. Komend weekend wacht immers alweer een kraker tegen landskampioen Antwerp FC. En ondertussen blijft de recordkampioen ook druk in de weer op de transfermarkt.

De seizoensopener werd een desillusie voor Paars-Wit. Na de overtuigende zege in de galamatch tegen Ajax was de hoop immers groot, maar tegen Union bleek dat het elftal van coach Brian Riemer allerminst op punt staat. Vooral de driehoek op het middenveld met Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad maakte een erg matige beurt. En dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is RSCA van plan om flink bij te sturen op de mercato.

LEES OOK: Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

Controlerende middenvelder

Dinsdag raakte alvast bekend dat de Brusselaars hun zinnen hebben gezet op Ardon Jashari. De 21-jarige Zwitser is momenteel aanvoerder bij FC Luzern. Hij zou voor een opwaardering moeten zorgen op de positie van controlerende middenvelder. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men die interesse en beweert men dat RSCA zijn transfer zo snel mogelijk wil afronden. Er zouden immers ook clubs uit de Bundesliga op de loer liggen.

Nog meer versterking

Om de komst van Jashari te beklinken, zal Anderlecht wel flink in de buidel moeten tasten. Zo werden al bedragen van 7 miljoen euro en meer genoemd. Sportieve baas Jesper Fredberg doet er echter goed aan om toch wat van zijn budget aan de kant te houden. Volgens SudPresse mikt Paars-Wit immers op nog meer versterking. Een nieuwe spelmaker op het middenveld geldt daarbij als prioriteit. Ook een extra flankaanvaller, centrale verdediger en linksback zouden niet uitgesloten zijn. Daar tegenover is de kans groot dat tegen het einde van de mercato nog verschillende spelers uit de huidige selectie van de hand worden gedaan. Fredberg kan zijn agenda voorlopig dus best niet te vol plannen.

Anderlecht heeft tot dusver te lang afgewacht op de mercato ...

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

111
111
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

28
28
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

50
50
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

148
148
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

27
27
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

73
73
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

134
134
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

67
67
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

137
137
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

83
83
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

156
156
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

53
53
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

326
326
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

389
389
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

176
176
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

79
79
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

361
361
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

266
266
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

43
43
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

417
417
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

113
113
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

104
104
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

572
572
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

133
133
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

569
569

Meer sportnieuws