'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

door
'Anderlecht drukt door: miljoenentransfer aan sneltempo'

Bij RSC Anderlecht is de knop inmiddels omgedraaid na de gemiste competitiestart op het veld van Union SG. Komend weekend wacht immers alweer een kraker tegen landskampioen Antwerp FC. En ondertussen blijft de recordkampioen ook druk in de weer op de transfermarkt.

De seizoensopener werd een desillusie voor Paars-Wit. Na de overtuigende zege in de galamatch tegen Ajax was de hoop immers groot, maar tegen Union bleek dat het elftal van coach Brian Riemer allerminst op punt staat. Vooral de driehoek op het middenveld met Amadou Diawara, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad maakte een erg matige beurt. En dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is RSCA van plan om flink bij te sturen op de mercato.

LEES OOK: 'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Controlerende middenvelder

Dinsdag raakte alvast bekend dat de Brusselaars hun zinnen hebben gezet op Ardon Jashari. De 21-jarige Zwitser is momenteel aanvoerder bij FC Luzern. Hij zou voor een opwaardering moeten zorgen op de positie van controlerende middenvelder. Bij Het Laatste Nieuws bevestigt men die interesse en beweert men dat RSCA zijn transfer zo snel mogelijk wil afronden. Er zouden immers ook clubs uit de Bundesliga op de loer liggen.

Nog meer versterking

Om de komst van Jashari te beklinken, zal Anderlecht wel flink in de buidel moeten tasten. Zo werden al bedragen van 7 miljoen euro en meer genoemd. Sportieve baas Jesper Fredberg doet er echter goed aan om toch wat van zijn budget aan de kant te houden. Volgens SudPresse mikt Paars-Wit immers op nog meer versterking. Een nieuwe spelmaker op het middenveld geldt daarbij als prioriteit. Ook een extra flankaanvaller, centrale verdediger en linksback zouden niet uitgesloten zijn. Daar tegenover is de kans groot dat tegen het einde van de mercato nog verschillende spelers uit de huidige selectie van de hand worden gedaan. Fredberg kan zijn agenda voorlopig dus best niet te vol plannen.

Anderlecht heeft tot dusver te lang afgewacht op de mercato ...

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

38
38
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

60
60
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

48
48
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

107
107
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

290
290
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

396
396
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

66
66
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

52
52
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

275
275
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

22
22
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

178
178
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

262
262
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

308
308
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

148
148
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

78
78
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

186
186
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

111
111
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

171
171
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

378
378
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

131
131
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

255
255
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

350
350
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

237
237
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws