'Anderlecht hakt knoop door over transfer Benito Raman'

door
'Anderlecht hakt knoop door over transfer Benito Raman'

RSC Anderlecht beleefde een geanimeerde transferperiode tot dusver, maar het huiswerk op de mercato zit er nog niet op. Zo willen de Brusselaars nog een dosis creativiteit en scorend vermogen aan het middenveld toevoegen. En ook aan uitgaande zijde lijkt er nog één en ander te bewegen.

Paars-Wit wist zich inmiddels te versterken op verschillende posities. Met Kasper Dolberg en Luis Vazquez werden twee spitsen aangetrokken, Maxime Dupé werd dan weer de nieuwe doelman. Daarnaast volgden ook rechtsback Louis Patris, middenvelder Justin Lonwijk en flankaanvaller Tudor Mendel. Dat lijstje met aanwinsten zal in de komende weken nog groter worden. Daar tegenover liet RSCA echter ook heel wat spelers vertrekken.

LEES OOK: Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Uittocht ingezet

Bart Verbruggen deed de clubkas bijvoorbeeld rinkelen met zijn overgang naar Brighton. Noah Sadiki, Hendrik Van Crombrugge en Lucas Stassin besloten elders in de Jupiler Pro League hun geluk te gaan beproeven. De aflopende contracten van Lior Refaelov, Adrien Trebel, Islam Slimani en Aristote Nkaka werden dan weer niet verlengd. Kristoffer Olsson en Timon Wellenreuther tot slot, werden na hun huurbeurten dan weer definitief overgenomen door respectievelijk FC Midtjylland en Feyenoord.

Raman naar uitgang

Maar de paars-witte uittocht is nog niet voorbij. Zo stelt La Dernière Heure dat Anderlecht bij een toereikend bod zal meewerken aan een vertrek van Benito Raman. Die bewees al meermaals zijn meerwaarde als invaller, maar speelt geen hoofdrol in de sportieve plannen. Bovendien strijkt hij nog steeds een aanzienlijk salaris op. Raman zelf zou een interessante aanbieding in ieder geval in overweging nemen. Overigens is ook een vertrek van Michael Murillo niet uitgesloten, terwijl op het middenveld eveneens nog verschillende jongens mogen vertrekken.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

12
12
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

36
36
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

581
581
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

186
186
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

326
326
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

101
101
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

284
284
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

34
34
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

100
100
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

41
41
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

49
49
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

61
61
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

299
299
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

418
418
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

215
215
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

154
154
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

613
613
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

960
960
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

77
77
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

315
315
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

33
33
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

602
602
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

115
115
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

457
457
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

609
609

Meer sportnieuws