'Anderlecht hakt knoop door over transfer Benito Raman'

door
'Anderlecht hakt knoop door over transfer Benito Raman'

RSC Anderlecht beleefde een geanimeerde transferperiode tot dusver, maar het huiswerk op de mercato zit er nog niet op. Zo willen de Brusselaars nog een dosis creativiteit en scorend vermogen aan het middenveld toevoegen. En ook aan uitgaande zijde lijkt er nog één en ander te bewegen.

Paars-Wit wist zich inmiddels te versterken op verschillende posities. Met Kasper Dolberg en Luis Vazquez werden twee spitsen aangetrokken, Maxime Dupé werd dan weer de nieuwe doelman. Daarnaast volgden ook rechtsback Louis Patris, middenvelder Justin Lonwijk en flankaanvaller Tudor Mendel. Dat lijstje met aanwinsten zal in de komende weken nog groter worden. Daar tegenover liet RSCA echter ook heel wat spelers vertrekken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

Uittocht ingezet

Bart Verbruggen deed de clubkas bijvoorbeeld rinkelen met zijn overgang naar Brighton. Noah Sadiki, Hendrik Van Crombrugge en Lucas Stassin besloten elders in de Jupiler Pro League hun geluk te gaan beproeven. De aflopende contracten van Lior Refaelov, Adrien Trebel, Islam Slimani en Aristote Nkaka werden dan weer niet verlengd. Kristoffer Olsson en Timon Wellenreuther tot slot, werden na hun huurbeurten dan weer definitief overgenomen door respectievelijk FC Midtjylland en Feyenoord.

Raman naar uitgang

Maar de paars-witte uittocht is nog niet voorbij. Zo stelt La Dernière Heure dat Anderlecht bij een toereikend bod zal meewerken aan een vertrek van Benito Raman. Die bewees al meermaals zijn meerwaarde als invaller, maar speelt geen hoofdrol in de sportieve plannen. Bovendien strijkt hij nog steeds een aanzienlijk salaris op. Raman zelf zou een interessante aanbieding in ieder geval in overweging nemen. Overigens is ook een vertrek van Michael Murillo niet uitgesloten, terwijl op het middenveld eveneens nog verschillende jongens mogen vertrekken.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

78
78
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

54
54
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

23
23
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

144
144
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

201
201
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

264
264
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

64
64
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

354
354
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

280
280
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

390
390
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

190
190
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

85
85
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

188
188
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

381
381
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

569
569
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

88
88
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

295
295
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

243
243
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

513
513
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

454
454
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

715
715
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

594
594
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

160
160

Meer sportnieuws