'Anderlecht hakt knoop door over transfer Benito Raman'

door
'Anderlecht hakt knoop door over transfer Benito Raman'

RSC Anderlecht beleefde een geanimeerde transferperiode tot dusver, maar het huiswerk op de mercato zit er nog niet op. Zo willen de Brusselaars nog een dosis creativiteit en scorend vermogen aan het middenveld toevoegen. En ook aan uitgaande zijde lijkt er nog één en ander te bewegen.

Paars-Wit wist zich inmiddels te versterken op verschillende posities. Met Kasper Dolberg en Luis Vazquez werden twee spitsen aangetrokken, Maxime Dupé werd dan weer de nieuwe doelman. Daarnaast volgden ook rechtsback Louis Patris, middenvelder Justin Lonwijk en flankaanvaller Tudor Mendel. Dat lijstje met aanwinsten zal in de komende weken nog groter worden. Daar tegenover liet RSCA echter ook heel wat spelers vertrekken.

LEES OOK: Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Uittocht ingezet

Bart Verbruggen deed de clubkas bijvoorbeeld rinkelen met zijn overgang naar Brighton. Noah Sadiki, Hendrik Van Crombrugge en Lucas Stassin besloten elders in de Jupiler Pro League hun geluk te gaan beproeven. De aflopende contracten van Lior Refaelov, Adrien Trebel, Islam Slimani en Aristote Nkaka werden dan weer niet verlengd. Kristoffer Olsson en Timon Wellenreuther tot slot, werden na hun huurbeurten dan weer definitief overgenomen door respectievelijk FC Midtjylland en Feyenoord.

Raman naar uitgang

Maar de paars-witte uittocht is nog niet voorbij. Zo stelt La Dernière Heure dat Anderlecht bij een toereikend bod zal meewerken aan een vertrek van Benito Raman. Die bewees al meermaals zijn meerwaarde als invaller, maar speelt geen hoofdrol in de sportieve plannen. Bovendien strijkt hij nog steeds een aanzienlijk salaris op. Raman zelf zou een interessante aanbieding in ieder geval in overweging nemen. Overigens is ook een vertrek van Michael Murillo niet uitgesloten, terwijl op het middenveld eveneens nog verschillende jongens mogen vertrekken.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

3
3
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

52
52
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

77
77
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

26
26
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

55
55
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

225
225
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

41
41
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

175
175
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

176
176
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

59
59
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

21
21
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

65
65
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

177
177
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

90
90
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

68
68
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

109
109
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

372
372
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

163
163
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

144
144
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

275
275
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

335
335

Meer sportnieuws