'Anderlecht hakt knoop door over transfer Benito Raman'

3858
'Anderlecht hakt knoop door over transfer Benito Raman'

RSC Anderlecht beleefde een geanimeerde transferperiode tot dusver, maar het huiswerk op de mercato zit er nog niet op. Zo willen de Brusselaars nog een dosis creativiteit en scorend vermogen aan het middenveld toevoegen. En ook aan uitgaande zijde lijkt er nog één en ander te bewegen.

Paars-Wit wist zich inmiddels te versterken op verschillende posities. Met Kasper Dolberg en Luis Vazquez werden twee spitsen aangetrokken, Maxime Dupé werd dan weer de nieuwe doelman. Daarnaast volgden ook rechtsback Louis Patris, middenvelder Justin Lonwijk en flankaanvaller Tudor Mendel. Dat lijstje met aanwinsten zal in de komende weken nog groter worden. Daar tegenover liet RSCA echter ook heel wat spelers vertrekken.

LEES OOK: Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Uittocht ingezet

Bart Verbruggen deed de clubkas bijvoorbeeld rinkelen met zijn overgang naar Brighton. Noah Sadiki, Hendrik Van Crombrugge en Lucas Stassin besloten elders in de Jupiler Pro League hun geluk te gaan beproeven. De aflopende contracten van Lior Refaelov, Adrien Trebel, Islam Slimani en Aristote Nkaka werden dan weer niet verlengd. Kristoffer Olsson en Timon Wellenreuther tot slot, werden na hun huurbeurten dan weer definitief overgenomen door respectievelijk FC Midtjylland en Feyenoord.

Raman naar uitgang

Maar de paars-witte uittocht is nog niet voorbij. Zo stelt La Dernière Heure dat Anderlecht bij een toereikend bod zal meewerken aan een vertrek van Benito Raman. Die bewees al meermaals zijn meerwaarde als invaller, maar speelt geen hoofdrol in de sportieve plannen. Bovendien strijkt hij nog steeds een aanzienlijk salaris op. Raman zelf zou een interessante aanbieding in ieder geval in overweging nemen. Overigens is ook een vertrek van Michael Murillo niet uitgesloten, terwijl op het middenveld eveneens nog verschillende jongens mogen vertrekken.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

18
18
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

9
9
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

70
70
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

77
77
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

122
122
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

162
162
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

182
182
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

90
90
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

166
166
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

186
186
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

46
46
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

76
76
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

384
384
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

262
262
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

223
223
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

983
983
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

396
396
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

164
164
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232

Meer sportnieuws