'Anderlecht grijpt in: drietal wordt te koop gezet'

door
'Anderlecht grijpt in: drietal wordt te koop gezet'

RSC Anderlecht heeft tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League meteen een pijnlijke slipper gemaakt. Paars-Wit verloor vrijdagavond immers behoorlijk kansloos op het veld van Union SG: 2-0. De Brusselaars zijn dan ook nog lang niet klaar met hun plannen op de zomerse transfermarkt.

Sportieve baas Jesper Fredberg kon inmiddels van zijn transfertargets behalen. Met Maxime Dupé vond hij een nieuwe keeper, terwijl Louis Patris voor de broodnodige concurrentie op de rechtsback-positie moet zorgen. Kasper Dolberg en Luis Vazquez werden dan weer als vervangers voor Islam Slimani gehaald. Desondanks is het huiswerk van Fredberg nog niet klaar. Zo wordt het vizier opnieuw op het middenveld gericht.

Tegenvallend trio

Het is immers de bedoeling van Paars-Wit om nog meer creativiteit en aanvallend vermogen aan het middenveld toe te voegen. Een speler die het vertrek van Lior Refaelov en maandenlange afwezigheid van Yari Verschaeren kan opvangen. Het huidige trio Amadou Diawara-Majeed Ashimeru-Kristian Arnstad is offensief gezien veel te steriel en onvoldoende creatief. Ook zijn zij veel te wisselvallig in hun prestaties. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt.

Hopen op goed bod

Volgens La Dernière Heure mogen zowel Diawara als Ashimeru én Arnstad bij een aanvaardbaar bod immers vertrekken. Intern beseft men maar al te goed dat zij niet het middenveld vormen dat RSCA naar een hoger niveau kan tillen. En dus mag het drietal deze zomer nog beschikken. Al zal het niet evident worden om geïnteresseerde ploegen te vinden. Het belooft dus nog een drukke periode te worden.

JOUW MENING TELT:
Wie denkt u dat RSCA nog het meest kan bijbrengen?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

69
69
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

20
20
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

34
34
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

86
86
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

150
150
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

616
616
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

87
87
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

378
378
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

86
86
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1149
1149
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

672
672
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

476
476
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1675
1675
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

718
718
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

635
635
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

512
512
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

146
146
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

191
191
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

569
569
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

421
421
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws