'Anderlecht grijpt in: drietal wordt te koop gezet'

1613 stemmen
'Anderlecht grijpt in: drietal wordt te koop gezet'

RSC Anderlecht heeft tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League meteen een pijnlijke slipper gemaakt. Paars-Wit verloor vrijdagavond immers behoorlijk kansloos op het veld van Union SG: 2-0. De Brusselaars zijn dan ook nog lang niet klaar met hun plannen op de zomerse transfermarkt.

Sportieve baas Jesper Fredberg kon inmiddels van zijn transfertargets behalen. Met Maxime Dupé vond hij een nieuwe keeper, terwijl Louis Patris voor de broodnodige concurrentie op de rechtsback-positie moet zorgen. Kasper Dolberg en Luis Vazquez werden dan weer als vervangers voor Islam Slimani gehaald. Desondanks is het huiswerk van Fredberg nog niet klaar. Zo wordt het vizier opnieuw op het middenveld gericht.

LEES OOK: Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Tegenvallend trio

Het is immers de bedoeling van Paars-Wit om nog meer creativiteit en aanvallend vermogen aan het middenveld toe te voegen. Een speler die het vertrek van Lior Refaelov en maandenlange afwezigheid van Yari Verschaeren kan opvangen. Het huidige trio Amadou Diawara-Majeed Ashimeru-Kristian Arnstad is offensief gezien veel te steriel en onvoldoende creatief. Ook zijn zij veel te wisselvallig in hun prestaties. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt.

Hopen op goed bod

Volgens La Dernière Heure mogen zowel Diawara als Ashimeru én Arnstad bij een aanvaardbaar bod immers vertrekken. Intern beseft men maar al te goed dat zij niet het middenveld vormen dat RSCA naar een hoger niveau kan tillen. En dus mag het drietal deze zomer nog beschikken. Al zal het niet evident worden om geïnteresseerde ploegen te vinden. Het belooft dus nog een drukke periode te worden.

Wie denkt u dat RSCA nog het meest kan bijbrengen?

Meest recent

Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

125
125
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

73
73
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

147
147
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

264
264
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

239
239
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

481
481
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

287
287
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

118
118
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

146
146
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

360
360
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

500
500
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

316
316
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

140
140
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

40
40
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

396
396
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

55
55
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

473
473
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

663
663
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

129
129
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

109
109
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

322
322
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

131
131
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

102
102
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

228
228

Meer sportnieuws