'Anderlecht grijpt in: drietal wordt te koop gezet'

door
'Anderlecht grijpt in: drietal wordt te koop gezet'

RSC Anderlecht heeft tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League meteen een pijnlijke slipper gemaakt. Paars-Wit verloor vrijdagavond immers behoorlijk kansloos op het veld van Union SG: 2-0. De Brusselaars zijn dan ook nog lang niet klaar met hun plannen op de zomerse transfermarkt.

Sportieve baas Jesper Fredberg kon inmiddels van zijn transfertargets behalen. Met Maxime Dupé vond hij een nieuwe keeper, terwijl Louis Patris voor de broodnodige concurrentie op de rechtsback-positie moet zorgen. Kasper Dolberg en Luis Vazquez werden dan weer als vervangers voor Islam Slimani gehaald. Desondanks is het huiswerk van Fredberg nog niet klaar. Zo wordt het vizier opnieuw op het middenveld gericht.

LEES OOK: Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Tegenvallend trio

Het is immers de bedoeling van Paars-Wit om nog meer creativiteit en aanvallend vermogen aan het middenveld toe te voegen. Een speler die het vertrek van Lior Refaelov en maandenlange afwezigheid van Yari Verschaeren kan opvangen. Het huidige trio Amadou Diawara-Majeed Ashimeru-Kristian Arnstad is offensief gezien veel te steriel en onvoldoende creatief. Ook zijn zij veel te wisselvallig in hun prestaties. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt.

Hopen op goed bod

Volgens La Dernière Heure mogen zowel Diawara als Ashimeru én Arnstad bij een aanvaardbaar bod immers vertrekken. Intern beseft men maar al te goed dat zij niet het middenveld vormen dat RSCA naar een hoger niveau kan tillen. En dus mag het drietal deze zomer nog beschikken. Al zal het niet evident worden om geïnteresseerde ploegen te vinden. Het belooft dus nog een drukke periode te worden.

Wie denkt u dat RSCA nog het meest kan bijbrengen?

Meest recent

Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

19
19
Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

8
8
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

30
30
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

138
138
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

89
89
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

82
82
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

119
119
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

133
133
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

66
66
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

67
67
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

175
175
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

205
205
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

136
136
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

173
173
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

161
161
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

334
334
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

443
443
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

343
343
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

145
145
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

223
223
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

487
487

Meer sportnieuws