Genk maakt indruk: "Sterkste dat ik hier al meemaakte"

666 stemmen
Genk maakt indruk:

In de voorrondes van de Champions League heeft KRC Genk nog wat werk voor de boeg, maar de vice-kampioen is wel uitstekend aan de competitie begonnen. Zo werd promovendus RWDM zaterdagavond op een pandoering getrakteerd. Racing haalde het in Molenbeek met duidelijk 0-4-cijfers.

Afgelopen dinsdag speelde Racing 1-1-gelijk in de CL-voorrondewedstrijd tegen Servette. En dus zullen de Limburgers nog vol aan de bak moeten tijdens de return van aanstaande woensdag. Met oog op die wedstrijd besloot coach Wouter Vrancken dan ook om flink te roteren met zijn basispionnen. Maar dat leek amper kwaliteitsverlies op te leveren. Ondanks de vele wijzigingen haalde Genk opnieuw een hoog niveau.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Heynen onder indruk

In de breedte blijkt de vice-kampioen er dan ook erg goed voor te staan. Dat kan aanvoerder Bryan Heynen, die inmiddels toch heel wat meemaakte in de Cegeka Arena, alleen maar bevestigen. "In de breedte is dit de sterkste kern die ik hier al heb meegemaakt. We hebben voorlopig iedereen kunnen houden en er zijn een paar spelers bijgekomen. Iedere positie is dubbel bezet. Iedereen kan starten", werd de middenvelder geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

Druk schema

De mercato duurt evenwel nog lang, dus er kunnen zeker nog bepaalde spelers vertrekken. Bovendien zal Racing in de komende weken zijn brede selectie goed kunnen gebruiken. "Het is goed dat jongens als Galarza, Sor en Ait El Hadj meteen dit niveau halen. Zo weet de coach ook dat hij in deze drukke periode, we spelen de komende weken altijd een midweekmatch, op iedereen kan rekenen", concludeert Heynen.

Genk heeft momenteel al de sterkste selectie in de JPL ...

Meest recent

'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

0
0
'Genk casht miljoenen: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

35
35
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

188
188
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

21
21
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

63
63
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

83
83
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

19
19
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

66
66
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

492
492
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

89
89
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

180
180
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

260
260
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

66
66
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

92
92
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

135
135
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

114
114
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

181
181
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

106
106
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

140
140
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

367
367
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

164
164
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

163
163
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

97
97

Meer sportnieuws