Genk maakt indruk: "Sterkste dat ik hier al meemaakte"

666 stemmen
Genk maakt indruk:

In de voorrondes van de Champions League heeft KRC Genk nog wat werk voor de boeg, maar de vice-kampioen is wel uitstekend aan de competitie begonnen. Zo werd promovendus RWDM zaterdagavond op een pandoering getrakteerd. Racing haalde het in Molenbeek met duidelijk 0-4-cijfers.

Afgelopen dinsdag speelde Racing 1-1-gelijk in de CL-voorrondewedstrijd tegen Servette. En dus zullen de Limburgers nog vol aan de bak moeten tijdens de return van aanstaande woensdag. Met oog op die wedstrijd besloot coach Wouter Vrancken dan ook om flink te roteren met zijn basispionnen. Maar dat leek amper kwaliteitsverlies op te leveren. Ondanks de vele wijzigingen haalde Genk opnieuw een hoog niveau.

LEES OOK: Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Heynen onder indruk

In de breedte blijkt de vice-kampioen er dan ook erg goed voor te staan. Dat kan aanvoerder Bryan Heynen, die inmiddels toch heel wat meemaakte in de Cegeka Arena, alleen maar bevestigen. "In de breedte is dit de sterkste kern die ik hier al heb meegemaakt. We hebben voorlopig iedereen kunnen houden en er zijn een paar spelers bijgekomen. Iedere positie is dubbel bezet. Iedereen kan starten", werd de middenvelder geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

Druk schema

De mercato duurt evenwel nog lang, dus er kunnen zeker nog bepaalde spelers vertrekken. Bovendien zal Racing in de komende weken zijn brede selectie goed kunnen gebruiken. "Het is goed dat jongens als Galarza, Sor en Ait El Hadj meteen dit niveau halen. Zo weet de coach ook dat hij in deze drukke periode, we spelen de komende weken altijd een midweekmatch, op iedereen kan rekenen", concludeert Heynen.

Genk heeft momenteel al de sterkste selectie in de JPL ...

Meest recent

FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

4
4
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

34
34
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

39
39
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

402
402
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

498
498
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

114
114
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

218
218
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

113
113
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

432
432
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

179
179
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

128
128
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

713
713
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

339
339
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

641
641
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

597
597
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

806
806
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

209
209
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

160
160
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

762
762
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

358
358
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

242
242
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

181
181
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

177
177
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

273
273

Meer sportnieuws