Genk maakt indruk: "Sterkste dat ik hier al meemaakte"

666 stemmen
Genk maakt indruk:

In de voorrondes van de Champions League heeft KRC Genk nog wat werk voor de boeg, maar de vice-kampioen is wel uitstekend aan de competitie begonnen. Zo werd promovendus RWDM zaterdagavond op een pandoering getrakteerd. Racing haalde het in Molenbeek met duidelijk 0-4-cijfers.

Afgelopen dinsdag speelde Racing 1-1-gelijk in de CL-voorrondewedstrijd tegen Servette. En dus zullen de Limburgers nog vol aan de bak moeten tijdens de return van aanstaande woensdag. Met oog op die wedstrijd besloot coach Wouter Vrancken dan ook om flink te roteren met zijn basispionnen. Maar dat leek amper kwaliteitsverlies op te leveren. Ondanks de vele wijzigingen haalde Genk opnieuw een hoog niveau.

LEES OOK: De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

Heynen onder indruk

In de breedte blijkt de vice-kampioen er dan ook erg goed voor te staan. Dat kan aanvoerder Bryan Heynen, die inmiddels toch heel wat meemaakte in de Cegeka Arena, alleen maar bevestigen. "In de breedte is dit de sterkste kern die ik hier al heb meegemaakt. We hebben voorlopig iedereen kunnen houden en er zijn een paar spelers bijgekomen. Iedere positie is dubbel bezet. Iedereen kan starten", werd de middenvelder geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

Druk schema

De mercato duurt evenwel nog lang, dus er kunnen zeker nog bepaalde spelers vertrekken. Bovendien zal Racing in de komende weken zijn brede selectie goed kunnen gebruiken. "Het is goed dat jongens als Galarza, Sor en Ait El Hadj meteen dit niveau halen. Zo weet de coach ook dat hij in deze drukke periode, we spelen de komende weken altijd een midweekmatch, op iedereen kan rekenen", concludeert Heynen.

Genk heeft momenteel al de sterkste selectie in de JPL ...

Meest recent

Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

18
18
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

12
12
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

82
82
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

498
498
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

78
78
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

74
74
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

34
34
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

96
96
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

120
120
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

115
115
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

841
841
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

393
393
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

121
121
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

853
853
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

420
420
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

494
494
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

460
460
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

137
137
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

521
521
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

121
121
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

38
38
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

284
284
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

267
267
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

267
267
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

713
713

Meer sportnieuws