'Geen Mbappé: Saudi's akkoord met andere PSG-ster'

door
'Geen Mbappé: Saudi's akkoord met andere PSG-ster'

De massale verhuis van topspelers uit de Europese competities naar het lucratieve Saudi-Arabië blijft voorlopig duren. Zo zou Al-Hilal opnieuw willen uitpakken met een grote naam. De nummer drie van vorig seizoen in de Saudische Premier League zou doordrukken voor de komst van Marco Verratti.

Al-Hilal toonde zich al behoorlijk slagkrachtig op de zomerse transferperiode. Zo werd eerder deze mercato al uitgepakt met de komst van Kalidou Koulibaly (Chelsea), Ruben Néves (Wolverhampton) en Sergej Milinkovic-Savic (SS Lazio). Met name voor die laatste twee werd een smak geld neergeteld. Woensdag ging men echter nog een stap verder. Om de Braziliaanse international Malcom over te nemen, werd naar verluidt zo'n 60 miljoen euro gedokt.

LEES OOK: 'Voetbalwereld stomverbaasd: drastische transfer Donnarumma'

Mbappé zegt 'neen'

Daar blijft het evenwel niet bij. Begin deze week raakte immers bekend dat Al-Hilal de club is achter de krankzinnige aanbieding op Kylian Mbappé. Maar inmiddels heeft de Franse superster laten weten dat een overgang naar Jan Breydel totaal niet aan de orde is voor hem. En dus heeft Al-Hilal zijn vizier alweer weerlegd op een andere grote naam van PSG. Zo wordt werk gemaakt van de komst van Marco Verratti.

Bod van 30 miljoen

Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano werd inmiddels zelfs een akkoord gevonden met de Italiaanse international over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau is er voorlopig wel nog geen sprake van een doorbraak. Al-Hilal legde weliswaar al een concreet bod neer van 30 miljoen euro, maar dat was ruim onvoldoende voor de Franse kampioen. De verwachting is evenwel dat de Saudi's snel een nieuwe poging zullen ondernemen.

🔥 Wat iedereen nu leest

Gert Verheyen trapt verrassend nieuw hoofdstuk op gang
Gert Verheyen trapt verrassend nieuw hoofdstuk op gang
Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen
Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen

De Saudische competitie moet meer media-aandacht krijgen in ons land ...

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

31
31
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

68
68
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

92
92
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

414
414
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

93
93
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

257
257
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

356
356
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

233
233
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

217
217
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

185
185
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

559
559
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

141
141
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

272
272
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

738
738
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

210
210
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

286
286
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

292
292
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

145
145
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1751
1751
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

99
99

Meer sportnieuws