De Witte spreekt zich uit over toekomst Vanhaezebrouck

door
De Witte spreekt zich uit over toekomst Vanhaezebrouck

AA Gent opent donderdagavond zijn seizoen in de voorrondes van de Conference League met een thuiswedstrijd tegen MSK Zilina. Daags voor die partij stond echter al een belangrijke afspraak op het programma bij de Buffalo's. Zo werd nieuwe eigenaar Sam Baro officieel voorgesteld aan de pers.

In de voorbije seizoenen werd steeds meer duidelijk dat Gent nood had aan vers kapitaal om te kunnen blijven concurreren aan de Belgische top. In februari raakte dan ook bekend dat de markt werd afgespeurd naar een nieuwe investeerder/overnemer. En uiteindelijk werd die in eigen land gevonden. Zo kwam de club in handen van de Oost-Vlaamse ondernemer Baro. Inmiddels werd de overname ook officieel goedgekeurd.

LEES OOK: Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Laatste contractjaar Hein

Baro krijgt dus de touwtjes in handen, maar zal in eerste instantie wel kunnen rekenen op de hulp van Ivan De Witte. Die blijft nog een jaar op post om de machtsoverdracht in goede banen te leiden en de nieuwe eigenaar te helpen met enkele lastige dossier. Dat van Hein Vanhaezebrouck bijvoorbeeld. De trainer is immers zijn laatste contractjaar ingegaan en hintte eerder deze zomer al op een mogelijk vertrek.

Bijzonder sterke trainer

Op de persconferentie van woensdag kreeg De Witte dan ook vragen over de toekomst van Vanhaezebrouck. Al wou hij daarover nog geen verregaande uitspraken doen. "Hein heeft nog een contract voor 1 jaar", werd De Witte geciteerd bij Sporza. "Dat onderwerp is vandaag niet aan de orde, al vind ik hem nog altijd een bijzonder sterke trainer. En dat zal niet veranderen."

Gent moet het contract van Vanhaezebrouck openbreken ...

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

50
50
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

32
32
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

30
30
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

29
29
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

453
453
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

228
228
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

371
371
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

130
130
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

179
179
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

139
139
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

94
94
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

107
107
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

308
308
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

517
517
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

379
379
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

462
462
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

395
395

Meer sportnieuws