De Witte spreekt zich uit over toekomst Vanhaezebrouck

965
De Witte spreekt zich uit over toekomst Vanhaezebrouck

AA Gent opent donderdagavond zijn seizoen in de voorrondes van de Conference League met een thuiswedstrijd tegen MSK Zilina. Daags voor die partij stond echter al een belangrijke afspraak op het programma bij de Buffalo's. Zo werd nieuwe eigenaar Sam Baro officieel voorgesteld aan de pers.

In de voorbije seizoenen werd steeds meer duidelijk dat Gent nood had aan vers kapitaal om te kunnen blijven concurreren aan de Belgische top. In februari raakte dan ook bekend dat de markt werd afgespeurd naar een nieuwe investeerder/overnemer. En uiteindelijk werd die in eigen land gevonden. Zo kwam de club in handen van de Oost-Vlaamse ondernemer Baro. Inmiddels werd de overname ook officieel goedgekeurd.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Laatste contractjaar Hein

Baro krijgt dus de touwtjes in handen, maar zal in eerste instantie wel kunnen rekenen op de hulp van Ivan De Witte. Die blijft nog een jaar op post om de machtsoverdracht in goede banen te leiden en de nieuwe eigenaar te helpen met enkele lastige dossier. Dat van Hein Vanhaezebrouck bijvoorbeeld. De trainer is immers zijn laatste contractjaar ingegaan en hintte eerder deze zomer al op een mogelijk vertrek.

Bijzonder sterke trainer

Op de persconferentie van woensdag kreeg De Witte dan ook vragen over de toekomst van Vanhaezebrouck. Al wou hij daarover nog geen verregaande uitspraken doen. "Hein heeft nog een contract voor 1 jaar", werd De Witte geciteerd bij Sporza. "Dat onderwerp is vandaag niet aan de orde, al vind ik hem nog altijd een bijzonder sterke trainer. En dat zal niet veranderen."

Gent moet het contract van Vanhaezebrouck openbreken ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

3
3
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

22
22
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

60
60
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

16
16
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

35
35
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

51
51
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

83
83
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

108
108
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

260
260
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

539
539
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

70
70
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

136
136
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

75
75
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

145
145
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

176
176
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

318
318
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

617
617
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

237
237
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

193
193
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

570
570
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

99
99

Meer sportnieuws