De Witte spreekt zich uit over toekomst Vanhaezebrouck

door
De Witte spreekt zich uit over toekomst Vanhaezebrouck

AA Gent opent donderdagavond zijn seizoen in de voorrondes van de Conference League met een thuiswedstrijd tegen MSK Zilina. Daags voor die partij stond echter al een belangrijke afspraak op het programma bij de Buffalo's. Zo werd nieuwe eigenaar Sam Baro officieel voorgesteld aan de pers.

In de voorbije seizoenen werd steeds meer duidelijk dat Gent nood had aan vers kapitaal om te kunnen blijven concurreren aan de Belgische top. In februari raakte dan ook bekend dat de markt werd afgespeurd naar een nieuwe investeerder/overnemer. En uiteindelijk werd die in eigen land gevonden. Zo kwam de club in handen van de Oost-Vlaamse ondernemer Baro. Inmiddels werd de overname ook officieel goedgekeurd.

LEES OOK: Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

Laatste contractjaar Hein

Baro krijgt dus de touwtjes in handen, maar zal in eerste instantie wel kunnen rekenen op de hulp van Ivan De Witte. Die blijft nog een jaar op post om de machtsoverdracht in goede banen te leiden en de nieuwe eigenaar te helpen met enkele lastige dossier. Dat van Hein Vanhaezebrouck bijvoorbeeld. De trainer is immers zijn laatste contractjaar ingegaan en hintte eerder deze zomer al op een mogelijk vertrek.

Bijzonder sterke trainer

Op de persconferentie van woensdag kreeg De Witte dan ook vragen over de toekomst van Vanhaezebrouck. Al wou hij daarover nog geen verregaande uitspraken doen. "Hein heeft nog een contract voor 1 jaar", werd De Witte geciteerd bij Sporza. "Dat onderwerp is vandaag niet aan de orde, al vind ik hem nog altijd een bijzonder sterke trainer. En dat zal niet veranderen."

Gent moet het contract van Vanhaezebrouck openbreken ...

Meest recent

Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

0
0
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

46
46
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

27
27
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

129
129
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

62
62
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

412
412
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

284
284
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

85
85
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

396
396
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

423
423
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

704
704
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

139
139
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

103
103
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

127
127
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

160
160
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

191
191
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

238
238
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

88
88
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

544
544
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

468
468
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

930
930
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

374
374
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47

Meer sportnieuws