'Transfersoap escaleert: Mbappé neemt drastische beslissing'

1679 stemmen
'Transfersoap escaleert: Mbappé neemt drastische beslissing'

De naam van Kylian Mbappé domineert momenteel de wereldwijde transferbulletins. Omdat hij de optie in zijn huidige contract niet wil lichten, werd de superster officieel te koop gezet door Paris Saint-Germain. Maar de aanvaller is niet zinnens om zomaar te plooien voor zijn huidige werkgever.

Mbappé ligt al een tijdje op ramkoers met de Franse kampioen omdat hij de optie in zijn contract niet wil lichten en binnen een jaartje dus gratis kan vertrekken. Vrijdag raakte echter bekend dat de aanvaller niet was opgenomen in de selectie voor de Japanse tournee van PSG, dat de aanvaller zelfs officieel te koop heeft gezet. Voor de club is het dan ook duidelijk: bijtekenen of deze zomer nog vertrekken.

Astronomische aanbieding

Inmiddels diende al één oplossing zich aan. Zo raakte bekend dat het Saudische Al-Hilal bereid is om zowat alle financiële records te breken voor zijn komst, met een transfersom van zo'n 300 miljoen euro en een salarispakket dat kan oplopen tot zo'n 700 miljoen euro. Maar ondanks deze hallucinante bedragen is Mbappé volgens verschillende bronnen niet van plan om hier op in te gaan. Hij wil voorlopig in Europa blijven wonen en voetballen.

Volledig seizoen op de bank

En volgens Relevo heeft de vaandeldrager van het Franse voetbal inmiddels een drastische beslissing genomen. Zo zou hij aan zijn naasten hebben aangegeven dat hij nog liever een volledig seizoen op de bank blijft zitten, dan naar Saudi-Arabië te trekken. Zijn intentie staat dan ook vast: het contract uitdoen bij PSG en vervolgens een transfervrij overgang maken (naar Real Madrid). Afwachten dus wie als eerste toegeeft in dit spelletje blufpoker op hoog niveau, de club of de speler.

PSG moet hem gewoon laten spelen ...

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

38
38
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

38
38
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

259
259
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

126
126
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

249
249
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

286
286
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

132
132
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

591
591
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

188
188
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

514
514
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

736
736
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

246
246
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

788
788
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

529
529
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

204
204
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

377
377
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1291
1291
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

482
482
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

335
335
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

493
493
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

413
413
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

286
286
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

488
488

Meer sportnieuws