'Transfersoap escaleert: Mbappé neemt drastische beslissing'

door
'Transfersoap escaleert: Mbappé neemt drastische beslissing'

De naam van Kylian Mbappé domineert momenteel de wereldwijde transferbulletins. Omdat hij de optie in zijn huidige contract niet wil lichten, werd de superster officieel te koop gezet door Paris Saint-Germain. Maar de aanvaller is niet zinnens om zomaar te plooien voor zijn huidige werkgever.

Mbappé ligt al een tijdje op ramkoers met de Franse kampioen omdat hij de optie in zijn contract niet wil lichten en binnen een jaartje dus gratis kan vertrekken. Vrijdag raakte echter bekend dat de aanvaller niet was opgenomen in de selectie voor de Japanse tournee van PSG, dat de aanvaller zelfs officieel te koop heeft gezet. Voor de club is het dan ook duidelijk: bijtekenen of deze zomer nog vertrekken.

LEES OOK: Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Astronomische aanbieding

Inmiddels diende al één oplossing zich aan. Zo raakte bekend dat het Saudische Al-Hilal bereid is om zowat alle financiële records te breken voor zijn komst, met een transfersom van zo'n 300 miljoen euro en een salarispakket dat kan oplopen tot zo'n 700 miljoen euro. Maar ondanks deze hallucinante bedragen is Mbappé volgens verschillende bronnen niet van plan om hier op in te gaan. Hij wil voorlopig in Europa blijven wonen en voetballen.

Volledig seizoen op de bank

En volgens Relevo heeft de vaandeldrager van het Franse voetbal inmiddels een drastische beslissing genomen. Zo zou hij aan zijn naasten hebben aangegeven dat hij nog liever een volledig seizoen op de bank blijft zitten, dan naar Saudi-Arabië te trekken. Zijn intentie staat dan ook vast: het contract uitdoen bij PSG en vervolgens een transfervrij overgang maken (naar Real Madrid). Afwachten dus wie als eerste toegeeft in dit spelletje blufpoker op hoog niveau, de club of de speler.

PSG moet hem gewoon laten spelen ...

Meest recent

'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

4
4
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

259
259
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

25
25
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

31
31
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

222
222
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

45
45
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

280
280
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

345
345
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

48
48
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

148
148
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

122
122
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

74
74
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

33
33
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

262
262
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

299
299
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

226
226
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

291
291
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

685
685
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

285
285
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

154
154
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

533
533

Meer sportnieuws