'Transfersoap escaleert: Mbappé neemt drastische beslissing'

1679
'Transfersoap escaleert: Mbappé neemt drastische beslissing'

De naam van Kylian Mbappé domineert momenteel de wereldwijde transferbulletins. Omdat hij de optie in zijn huidige contract niet wil lichten, werd de superster officieel te koop gezet door Paris Saint-Germain. Maar de aanvaller is niet zinnens om zomaar te plooien voor zijn huidige werkgever.

Mbappé ligt al een tijdje op ramkoers met de Franse kampioen omdat hij de optie in zijn contract niet wil lichten en binnen een jaartje dus gratis kan vertrekken. Vrijdag raakte echter bekend dat de aanvaller niet was opgenomen in de selectie voor de Japanse tournee van PSG, dat de aanvaller zelfs officieel te koop heeft gezet. Voor de club is het dan ook duidelijk: bijtekenen of deze zomer nog vertrekken.

LEES OOK: Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Astronomische aanbieding

Inmiddels diende al één oplossing zich aan. Zo raakte bekend dat het Saudische Al-Hilal bereid is om zowat alle financiële records te breken voor zijn komst, met een transfersom van zo'n 300 miljoen euro en een salarispakket dat kan oplopen tot zo'n 700 miljoen euro. Maar ondanks deze hallucinante bedragen is Mbappé volgens verschillende bronnen niet van plan om hier op in te gaan. Hij wil voorlopig in Europa blijven wonen en voetballen.

Volledig seizoen op de bank

En volgens Relevo heeft de vaandeldrager van het Franse voetbal inmiddels een drastische beslissing genomen. Zo zou hij aan zijn naasten hebben aangegeven dat hij nog liever een volledig seizoen op de bank blijft zitten, dan naar Saudi-Arabië te trekken. Zijn intentie staat dan ook vast: het contract uitdoen bij PSG en vervolgens een transfervrij overgang maken (naar Real Madrid). Afwachten dus wie als eerste toegeeft in dit spelletje blufpoker op hoog niveau, de club of de speler.

PSG moet hem gewoon laten spelen ...

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

0
0
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

99
99
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

143
143
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

54
54
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

39
39
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

156
156
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

28
28
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

73
73
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

165
165
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

626
626
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

80
80
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

125
125
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

180
180
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

155
155
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

65
65
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

113
113
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

129
129
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

214
214
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

436
436
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

244
244
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

178
178
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws