'Transfersoap escaleert: Mbappé neemt drastische beslissing'

door
'Transfersoap escaleert: Mbappé neemt drastische beslissing'

De naam van Kylian Mbappé domineert momenteel de wereldwijde transferbulletins. Omdat hij de optie in zijn huidige contract niet wil lichten, werd de superster officieel te koop gezet door Paris Saint-Germain. Maar de aanvaller is niet zinnens om zomaar te plooien voor zijn huidige werkgever.

Mbappé ligt al een tijdje op ramkoers met de Franse kampioen omdat hij de optie in zijn contract niet wil lichten en binnen een jaartje dus gratis kan vertrekken. Vrijdag raakte echter bekend dat de aanvaller niet was opgenomen in de selectie voor de Japanse tournee van PSG, dat de aanvaller zelfs officieel te koop heeft gezet. Voor de club is het dan ook duidelijk: bijtekenen of deze zomer nog vertrekken.

LEES OOK: WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Astronomische aanbieding

Inmiddels diende al één oplossing zich aan. Zo raakte bekend dat het Saudische Al-Hilal bereid is om zowat alle financiële records te breken voor zijn komst, met een transfersom van zo'n 300 miljoen euro en een salarispakket dat kan oplopen tot zo'n 700 miljoen euro. Maar ondanks deze hallucinante bedragen is Mbappé volgens verschillende bronnen niet van plan om hier op in te gaan. Hij wil voorlopig in Europa blijven wonen en voetballen.

Volledig seizoen op de bank

En volgens Relevo heeft de vaandeldrager van het Franse voetbal inmiddels een drastische beslissing genomen. Zo zou hij aan zijn naasten hebben aangegeven dat hij nog liever een volledig seizoen op de bank blijft zitten, dan naar Saudi-Arabië te trekken. Zijn intentie staat dan ook vast: het contract uitdoen bij PSG en vervolgens een transfervrij overgang maken (naar Real Madrid). Afwachten dus wie als eerste toegeeft in dit spelletje blufpoker op hoog niveau, de club of de speler.

PSG moet hem gewoon laten spelen ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

56
56
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

138
138
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

90
90
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

86
86
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

244
244
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

57
57
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

135
135
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

452
452
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

137
137
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

283
283
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

480
480
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

182
182
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

99
99
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

165
165
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

144
144
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

407
407
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

192
192
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

740
740
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

672
672
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

366
366
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

613
613
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

194
194
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

416
416
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

644
644

Meer sportnieuws