'Waanzin voorbij: hallucinante details Mbappé-bod bekend'

346
'Waanzin voorbij: hallucinante details Mbappé-bod bekend'

Voor Saudische clubs lijkt geen enkele (financiële) brug te ver in hun poging om de voetbalwereld te veroveren. Dat bleek uit de astronomische bedragen die in de voorbije weken en maanden werd gespendeerd om verschillende sterspelers te overtuigen. Maar in de jacht op Kylian Mbappé gaan de Saudi's wel erg ver.

De Franse wereldster ligt al een tijdje op ramkoers met zijn huidige werkgever Paris Saint-Germain omdat hij de optie in zijn contract niet wil lichten en binnen een jaartje dus gratis kan vertrekken. Vrijdag raakte echter bekend dat Mbappé niet was opgenomen in de selectie voor de Japanse tournee van PSG, dat de aanvaller zelfs officieel te koop heeft gezet. En al snel roken de Saudi's hun kans om toe te slaan. Zo raakte inmiddels bekend dat Al-Hilal een ongeziene aanbieding heeft neergelegd.

LEES OOK: Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Historische cijfers

Eerder werd al gemeld dat de Saudische club een transfersom biedt van maar liefst 300 miljoen euro, een absoluut record in het mondiale voetbal. En ook Mbappé zelf zou een ongezien contract kunnen tekenen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano zou een overeenkomst van 2 jaar klaarliggen waarbij hij jaarlijks zo'n 200 miljoen euro netto kan verdienen. Bepaalde bronnen hadden het over een som van 700 miljoen euro. Maar dat bedrag zou Mbappé enkel krijgen als hij het volledige contract uitdoet én combineert met enkele commerciële deals. Al zou hij zijn portretrechten voor 100% in handen houden.

Dollen met Giannis

Een waanzinnig voorstel dus, desondanks lijken de Saudi's momenteel weinig kans te maken. Verschillende bronnen bevestigen immers dat Mbappé op Europees topniveau wil blijven spelen. Zijn droombestemming blijft nog steeds Real Madrid. De Spaanse grootmacht was tot dusver afwachtend, maar volgens de Franse transferwatcher Loïc Tanzi werd inmiddels toch een makelaar aangeduid om een eventuele transferonderhandelingen tussen PSG en Real op te starten. Afwachten dus hoe de soap verder evolueert. Mbappé zelf kan alvast lachen met de hele situatie, zo blijkt uit zijn reactie op een spottende Tweet van NBA-ster Giannis Antetokounmpo. 

Verwacht u dat Mbappé toch plooit voor de Saudi's?

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

39
39
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

99
99
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

27
27
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

47
47
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

109
109
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

68
68
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

42
42
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

67
67
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

95
95
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

163
163
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

382
382
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

150
150
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

412
412
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

451
451
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

637
637
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

167
167

Meer sportnieuws