'Waanzin voorbij: hallucinante details Mbappé-bod bekend'

346
'Waanzin voorbij: hallucinante details Mbappé-bod bekend'

Voor Saudische clubs lijkt geen enkele (financiële) brug te ver in hun poging om de voetbalwereld te veroveren. Dat bleek uit de astronomische bedragen die in de voorbije weken en maanden werd gespendeerd om verschillende sterspelers te overtuigen. Maar in de jacht op Kylian Mbappé gaan de Saudi's wel erg ver.

De Franse wereldster ligt al een tijdje op ramkoers met zijn huidige werkgever Paris Saint-Germain omdat hij de optie in zijn contract niet wil lichten en binnen een jaartje dus gratis kan vertrekken. Vrijdag raakte echter bekend dat Mbappé niet was opgenomen in de selectie voor de Japanse tournee van PSG, dat de aanvaller zelfs officieel te koop heeft gezet. En al snel roken de Saudi's hun kans om toe te slaan. Zo raakte inmiddels bekend dat Al-Hilal een ongeziene aanbieding heeft neergelegd.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Historische cijfers

Eerder werd al gemeld dat de Saudische club een transfersom biedt van maar liefst 300 miljoen euro, een absoluut record in het mondiale voetbal. En ook Mbappé zelf zou een ongezien contract kunnen tekenen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano zou een overeenkomst van 2 jaar klaarliggen waarbij hij jaarlijks zo'n 200 miljoen euro netto kan verdienen. Bepaalde bronnen hadden het over een som van 700 miljoen euro. Maar dat bedrag zou Mbappé enkel krijgen als hij het volledige contract uitdoet én combineert met enkele commerciële deals. Al zou hij zijn portretrechten voor 100% in handen houden.

Dollen met Giannis

Een waanzinnig voorstel dus, desondanks lijken de Saudi's momenteel weinig kans te maken. Verschillende bronnen bevestigen immers dat Mbappé op Europees topniveau wil blijven spelen. Zijn droombestemming blijft nog steeds Real Madrid. De Spaanse grootmacht was tot dusver afwachtend, maar volgens de Franse transferwatcher Loïc Tanzi werd inmiddels toch een makelaar aangeduid om een eventuele transferonderhandelingen tussen PSG en Real op te starten. Afwachten dus hoe de soap verder evolueert. Mbappé zelf kan alvast lachen met de hele situatie, zo blijkt uit zijn reactie op een spottende Tweet van NBA-ster Giannis Antetokounmpo. 

Verwacht u dat Mbappé toch plooit voor de Saudi's?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

8
8
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

30
30
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

89
89
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

23
23
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

26
26
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

41
41
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

60
60
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

93
93
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

114
114
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

53
53
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

281
281
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

596
596
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

74
74
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

23
23
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

147
147
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

150
150
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

182
182
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

333
333
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

647
647
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

242
242
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

196
196
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

582
582
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

101
101

Meer sportnieuws