Vrancken voert druk op bij Genk: "Daarvoor zijn we hier"

door
Vrancken voert druk op bij Genk:

Bij KRC Genk zit de voorbereiding er inmiddels helemaal op. De vice-kampioen trapt dinsdagavond immers zijn nieuwe seizoen af in de voorrondes van de Champions League. Het Zwitserse Servette FC uit Genéve vormt dan de tegenstander van dienst.

Door vorig seizoen beslag te leggen op de tweede plaats, maakt Racing een waterkansje om de poules van de Champions League te halen. Dan moet het echter wel drie voorrondes zien te overleven. En de tegenstand zal steeds zwaarder worden. In een eventuele volgende ronde wacht bijvoorbeeld de Schotse grootmacht Rangers FC. Maar eerst zal Genk zich dus voorbij Servette moeten knokken. En dat tweeluik is extra belangrijk.

LEES OOK: STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

Spelen om te winnen

Indien Genk de dubbele confrontatie met de Zwitsers overleeft, is het immers sowieso verzekerd van Europees voetbal tot nieuwjaar. Coach Wouter Vrancken voerde de druk op zijn spelers dan ook extra op. "We zijn hier om te winnen”, werd hij geciteerd op de clubwebsite. "Als we verder stoten zijn we zeker van Europees voetbal. De spelers snappen hoe belangrijk deze wedstrijd is en zijn er klaar voor."

Gretige nieuwkomers

De boodschap van Vrancken is inderdaad overgekomen. Zo bevestigde aanvoerder Bryan Heynen dat de spelersgroep erg gemotiveerd is. Niet in het minst de nieuwe gezichten. "Alle jongens hebben er enorm veel zin in, ook de nieuwelingen. Ze pakken erg snel op wat er van de staf gevraagd wordt, en zijn gretig om hun naam bij de startende elf te voegen", aldus Heynen.

Genk is versterkt ten opzichte van vorig seizoen ...

Meest recent

Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

226
226
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

6
6
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

48
48
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

18
18
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

128
128
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

53
53
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

85
85
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

96
96
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

99
99
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

83
83
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

203
203
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

248
248
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

155
155
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

129
129
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

160
160
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

138
138
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

287
287
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

397
397
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

53
53
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

215
215
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

197
197
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

255
255
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

199
199

Meer sportnieuws