Aanwinst gespot op luchthaven: "Zoveel mogelijk scoren bij Anderlecht"

door
Aanwinst gespot op luchthaven:

Met Kasper Dolberg, Louis Patris en Maxime Dupé haalde RSC Anderlecht tijdens de huidige zomermercato al een drietal aanwinsten in huis. En ook de vierde versterking is op komst bij Paars-Wit. Zo staat de recordkampioen op punt om spits Luis Vazquez vast te leggen.

Sportieve baas Jesper Fredberg speurt momenteel naar versterking op het middenveld en op de flanken. Maar ook een tweede nieuwe spits als doublure van Dolberg is geen overbodige luxe. Het afgelopen contract van Islam Slimani werd tot dusver immers niet verlengd, Lucas Stassin wordt vooral gezien als speler voor de RSCA Futures en Benito Raman is toch een compleet ander type. En de Brusselaars lijken die nieuwe spits nu ook beet te hebben.

LEES OOK: Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Akkoord met Boca Juniors

Zondag raakte bekend dat Anderlecht na weken van onderhandelen dan toch een doorbraak heeft gevonden met Boca Juniors omtrent de komst van Vazquez. RSCA zou zo'n 5 miljoen dollar betalen voor zijn komst, al kan dat bedrag via allerlei financiële constructies nog toenemen. Voor Vazquez zelf zou dan weer een contract van 4 jaar klaarliggen. Zondag reist de aanvaller door naar Europa. En op de luchthaven werd hij opgewacht door een aantal lokale journalisten.

Manier van spelen spreekt aan

Daar bevestigde de 22-jarige Argentijn dat hij op weg is om aan de slag te gaan bij de Belgische recordkampioen. "Nadat ik de aanbieding heb gekregen, heb ik veel geanalyseerd. De club en de manier van spelen spreken me aan. Natuurlijk wordt het niet makkelijk om mijn vrienden en familie achter te laten, maar ze beseffen dat dit een stap vooruit is en dus zijn ze gelukkig voor mij", klonk het bij ESPN. "Ik wil me zo snel mogelijk aanpassen aan de club. Ik wil alles geven om zo veel mogelijk goals te maken."

Anderlecht gaat volgend seizoen een sterkere selectie hebben ...

Meest recent

Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

0
0
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

16
16
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

96
96
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

65
65
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

107
107
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

121
121
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

62
62
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

60
60
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

163
163
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

193
193
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

130
130
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

170
170
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

155
155
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

329
329
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

438
438
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

338
338
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

144
144
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

220
220
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

480
480
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

120
120

Meer sportnieuws