Goud voor Genk: twee aanwinsten meteen op afspraak

984 stemmen
Goud voor Genk: twee aanwinsten meteen op afspraak

KRC Genk greep uiteindelijk nipt naast de titel, maar kan desondanks terugblikken op een geslaagd seizoen. In de komende jaargang willen de Limburgers echter nog beter doen en ook op Europees niveau een goede beurt maken. Daarom werd coach Wouter Vrancken ook al van de nodige versterking voorzien.

Na de knappe prestaties van vorig seizoen vreesde Genk voor het vertrek van enkele sterkhouders, maar tot dusver slaagde Racing erin om zijn basiself grotendeels intact te houden. Al duurt de transferperiode natuurlijk nog lang. Aan inkomende zijde wachtten de Limburgers echter niet af. Zo kondigde de vice-kampioen inmiddels al een vijftal aanwinsten aan.

LEES OOK: Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Flitsende Fadera

En een tweetal van die nieuwkomers maakte inmiddels al indruk. Alieu Fadera bijvoorbeeld. De flankaanvaller werd overgenomen van Zulte Waregem en liet zich in positieve zin opmerken tijdens de voorbereiding. Zo was hij woensdagavond tegen Sporting CP goed voor zijn derde doelpunt in vijf oefenduels. En ook in de combinaties toonde Fadera zich al een meerwaarde.

Nieuw goudhaantje

Daarnaast kon Christopher Bonsu Baah charmeren. Genk betaalde ruim 5 miljoen om de 18-jarige flankaanvaller over te nemen van Sarpsborg, maar hij lijkt die investering zeker waard. Aanvoerder Bryan Heynen stak eerder deze week nog de loftrompet af. "Hij kan wel een stukje voetballen. Een linkspoot met een goeie dribbel - niet voor de show, maar heel direct", aldus Heynen tegenover Het Laatste Nieuws.

Genk is nu al één van de titelfavorieten voor volgend seizoen ...

Meest recent

'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

30
30
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

62
62
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

19
19
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

27
27
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

47
47
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

165
165
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

125
125
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

29
29
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

157
157
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

125
125
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

114
114
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

80
80
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

366
366
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

291
291
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

121
121
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

115
115
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

84
84
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

28
28
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

153
153
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

185
185
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

40
40
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

128
128
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

348
348
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

397
397
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

260
260

Meer sportnieuws