Goud voor Genk: twee aanwinsten meteen op afspraak

984 stemmen
Goud voor Genk: twee aanwinsten meteen op afspraak

KRC Genk greep uiteindelijk nipt naast de titel, maar kan desondanks terugblikken op een geslaagd seizoen. In de komende jaargang willen de Limburgers echter nog beter doen en ook op Europees niveau een goede beurt maken. Daarom werd coach Wouter Vrancken ook al van de nodige versterking voorzien.

Na de knappe prestaties van vorig seizoen vreesde Genk voor het vertrek van enkele sterkhouders, maar tot dusver slaagde Racing erin om zijn basiself grotendeels intact te houden. Al duurt de transferperiode natuurlijk nog lang. Aan inkomende zijde wachtten de Limburgers echter niet af. Zo kondigde de vice-kampioen inmiddels al een vijftal aanwinsten aan.

LEES OOK: 'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

Flitsende Fadera

En een tweetal van die nieuwkomers maakte inmiddels al indruk. Alieu Fadera bijvoorbeeld. De flankaanvaller werd overgenomen van Zulte Waregem en liet zich in positieve zin opmerken tijdens de voorbereiding. Zo was hij woensdagavond tegen Sporting CP goed voor zijn derde doelpunt in vijf oefenduels. En ook in de combinaties toonde Fadera zich al een meerwaarde.

Nieuw goudhaantje

Daarnaast kon Christopher Bonsu Baah charmeren. Genk betaalde ruim 5 miljoen om de 18-jarige flankaanvaller over te nemen van Sarpsborg, maar hij lijkt die investering zeker waard. Aanvoerder Bryan Heynen stak eerder deze week nog de loftrompet af. "Hij kan wel een stukje voetballen. Een linkspoot met een goeie dribbel - niet voor de show, maar heel direct", aldus Heynen tegenover Het Laatste Nieuws.

🚀

Genk is nu al één van de titelfavorieten voor volgend seizoen ...

Meest recent

Garcia houdt adem in: nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

1
1
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

26
26
Ex-ref in alle staten: Rode Duivels bestolen tegen Iran?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

48
48
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

83
83
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

105
105
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

263
263
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

435
435
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

103
103
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

217
217
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

317
317
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

298
298
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

562
562
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

358
358
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

134
134
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

187
187
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

412
412
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

532
532
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

358
358
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

164
164
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

412
412
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

504
504
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

679
679
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

138
138

Meer sportnieuws