Heynen duidt drie grootste titelconcurrenten Genk aan

1088
Heynen duidt drie grootste titelconcurrenten Genk aan

Op vrijdag 28 juli trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang en het belooft opnieuw een interessant seizoen te worden. De competitie werd andermaal hervormd, met twee ploegen minder in de reguliere competitie en opnieuw uitgebreidere play-offs. Dat gegeven zou wederom een spannende titelstrijd moeten opleveren.

De spectaculaire ontknoping van vorig seizoen evenaren wordt quasi onmogelijk. Toen wisselde de landstitel in de laatste minuten van het kampioenschap nog drie keer van eigenaar, met Antwerp FC als uiteindelijke triomfator. Voor KRC Genk was die ontknoping echter een bijzonder zure appel om door te bijten. De winnaar van de reguliere competitie liet de titel in de slotminuten van het seizoen dus nog uit handen glippen en moest lijdzaam toekijken hoe de Great Old het behalen van de dubbel vierde in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Selectie versterkt

Maar inmiddels is die teleurstelling verwerkt. En in de komende jaargang willen de Limburgers revanche nemen. Daarvoor lijkt de selectie van coach Wouter Vrancken ook voldoende gewapend. Met Joris Kayembe, Alieu Fadera en Hendrik Van Crombrugge werden immers al drie aanwinsten gekocht die hun stempel inmiddels drukten in de Jupiler Pro League. De jonge Christopher Bonsu Baah maakte dan weer flink indruk tijdens de voorbereiding. En tot dusver bleef het merendeel van de sterkhouders gewoon op post.

Drie grote uitdagers

Dat doet dus het beste vermoeden. Al ziet aanvoerder Bryan Heynen wel drie grote uitdagers voor Racing. "We willen Play-Off I halen, daarna zien we wel. Antwerp blijft kapitaalkrachtig en kan misschien nog een grote transfer doen. Club Brugge moet zich opnieuw bewijzen. Union is altijd lastig om tegen te spelen en zal zich ook nog versterken. Het zal een mooi seizoen worden", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Genk hoort bij drie grootste titelkandidaten voor volgend seizoen ...

Meest recent

Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

33
33
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

53
53
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

96
96
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

30
30
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

223
223
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

28
28
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

40
40
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

87
87
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

211
211
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

70
70
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

123
123
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

57
57
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

361
361
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

96
96
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

134
134
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

91
91
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

73
73
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

148
148

Meer sportnieuws