Heynen duidt drie grootste titelconcurrenten Genk aan

1088 stemmen
Heynen duidt drie grootste titelconcurrenten Genk aan

Op vrijdag 28 juli trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang en het belooft opnieuw een interessant seizoen te worden. De competitie werd andermaal hervormd, met twee ploegen minder in de reguliere competitie en opnieuw uitgebreidere play-offs. Dat gegeven zou wederom een spannende titelstrijd moeten opleveren.

De spectaculaire ontknoping van vorig seizoen evenaren wordt quasi onmogelijk. Toen wisselde de landstitel in de laatste minuten van het kampioenschap nog drie keer van eigenaar, met Antwerp FC als uiteindelijke triomfator. Voor KRC Genk was die ontknoping echter een bijzonder zure appel om door te bijten. De winnaar van de reguliere competitie liet de titel in de slotminuten van het seizoen dus nog uit handen glippen en moest lijdzaam toekijken hoe de Great Old het behalen van de dubbel vierde in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Beerschot stoomt door en plukt pion van OHL weg

Selectie versterkt

Maar inmiddels is die teleurstelling verwerkt. En in de komende jaargang willen de Limburgers revanche nemen. Daarvoor lijkt de selectie van coach Wouter Vrancken ook voldoende gewapend. Met Joris Kayembe, Alieu Fadera en Hendrik Van Crombrugge werden immers al drie aanwinsten gekocht die hun stempel inmiddels drukten in de Jupiler Pro League. De jonge Christopher Bonsu Baah maakte dan weer flink indruk tijdens de voorbereiding. En tot dusver bleef het merendeel van de sterkhouders gewoon op post.

Drie grote uitdagers

Dat doet dus het beste vermoeden. Al ziet aanvoerder Bryan Heynen wel drie grote uitdagers voor Racing. "We willen Play-Off I halen, daarna zien we wel. Antwerp blijft kapitaalkrachtig en kan misschien nog een grote transfer doen. Club Brugge moet zich opnieuw bewijzen. Union is altijd lastig om tegen te spelen en zal zich ook nog versterken. Het zal een mooi seizoen worden", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Genk hoort bij drie grootste titelkandidaten voor volgend seizoen ...

Meest recent

Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

63
63
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

32
32
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

292
292
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

31
31
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

107
107
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

94
94
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

101
101
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

56
56
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

296
296
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

623
623
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

353
353
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

212
212
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

165
165
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

678
678
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

661
661
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

98
98
'KV Mechelen wil shoppen bij JPL-degradant'

Bij KV Mechelen moeten ze deze zomer vrezen voor het vertrek van meerdere smaakmakers na een sterk ...

200
200
Mechele krijgt heuglijk nieuws vlak na WK-uitschakeling

De Rode Duivels verteren zaterdag nog steeds de ontgoocheling van vrijdagavond, want de late ...

211
211
Stadion is niet genoeg: Verhaeghe plant nóg grotere stunt

Club Brugge heeft eindelijk zijn nieuwe stadion beet, maar voor Bart Verhaeghe is dat geen eindpunt. ...

1912
1912
WK-rapport België: één buis, vier grote uitblinkers

Het WK van de Rode Duivels is voorbij. De Belgen mogen terugblikken op een meer dan geslaagde ...

754
754
'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Gaat Club Brugge na de contractverlenging van Hugo Vetlesen nog een speler langer aan zich binden? ...

424
424
Afscheid van Rode Duivel: "Mijn laatste WK-match"

Het mooie WK-avontuur van de Rode Duivels is voorbij. Ze lieten een land weer dromen van een stunt ...

337
337
Blunderde Garcia met Courtois? Ex-doelman verklaart

De Rode Duivels verloren na een goede prestatie met 2-1 van Spanje. De Belgen leken op weg naar ...

139
139
Lof voor Garcia: "Zijn tactische plan was perfect"

Rudi Garcia heeft België eindelijk weer eens een goed toernooi laten beleven. Na twee enorme ...

108
108
Garcia houden of niet? Vanhaezebrouck velt oordeel

Rudi Garcia leverde tot op heden voortreffelijk werk. Bij een nationale ploeg telt het om resultaten ...

474
474

Meer sportnieuws