Heynen duidt drie grootste titelconcurrenten Genk aan

door
Heynen duidt drie grootste titelconcurrenten Genk aan

Op vrijdag 28 juli trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang en het belooft opnieuw een interessant seizoen te worden. De competitie werd andermaal hervormd, met twee ploegen minder in de reguliere competitie en opnieuw uitgebreidere play-offs. Dat gegeven zou wederom een spannende titelstrijd moeten opleveren.

De spectaculaire ontknoping van vorig seizoen evenaren wordt quasi onmogelijk. Toen wisselde de landstitel in de laatste minuten van het kampioenschap nog drie keer van eigenaar, met Antwerp FC als uiteindelijke triomfator. Voor KRC Genk was die ontknoping echter een bijzonder zure appel om door te bijten. De winnaar van de reguliere competitie liet de titel in de slotminuten van het seizoen dus nog uit handen glippen en moest lijdzaam toekijken hoe de Great Old het behalen van de dubbel vierde in de Cegeka Arena.

LEES OOK: KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Selectie versterkt

Maar inmiddels is die teleurstelling verwerkt. En in de komende jaargang willen de Limburgers revanche nemen. Daarvoor lijkt de selectie van coach Wouter Vrancken ook voldoende gewapend. Met Joris Kayembe, Alieu Fadera en Hendrik Van Crombrugge werden immers al drie aanwinsten gekocht die hun stempel inmiddels drukten in de Jupiler Pro League. De jonge Christopher Bonsu Baah maakte dan weer flink indruk tijdens de voorbereiding. En tot dusver bleef het merendeel van de sterkhouders gewoon op post.

Drie grote uitdagers

Dat doet dus het beste vermoeden. Al ziet aanvoerder Bryan Heynen wel drie grote uitdagers voor Racing. "We willen Play-Off I halen, daarna zien we wel. Antwerp blijft kapitaalkrachtig en kan misschien nog een grote transfer doen. Club Brugge moet zich opnieuw bewijzen. Union is altijd lastig om tegen te spelen en zal zich ook nog versterken. Het zal een mooi seizoen worden", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Genk hoort bij drie grootste titelkandidaten voor volgend seizoen ...

Meest recent

'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

0
0
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

59
59
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

54
54
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

174
174
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

165
165
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

259
259
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

369
369
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

133
133
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

527
527
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

294
294
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

282
282
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

176
176
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

283
283
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

424
424
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

72
72
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

137
137
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

66
66
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

260
260
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

216
216
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

73
73
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

199
199
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

153
153

Meer sportnieuws