'Transfer-impasse Standard: contractontbinding dreigt'

542 stemmen
'Transfer-impasse Standard: contractontbinding dreigt'

Standard begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk met coach Carl Hoefkens en diens assistent Yaya Touré aan het roer. Zij werden in de voorbije weken alvast van de nodige versterking voorzien. Al zullen ze daartegenover wel afscheid nemen van één van de ervaren krachten in de selectie.

De Rouches toonden zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Zo werd het middenveld versterkt met de Noord-Ier Isaac Price, de Australiër Aiden O'Neil en de Japanner Hayao Kawabe. Daarnaast werd flankaanvaller Romain Mundle transfervrij weggeplukt uit de jeugdopleiding van Tottenham Hotspur. Om de defensie te versterken haalde Standard Zinho Vanheusden dan weer terug. Hij wordt opnieuw gehuurd van Internazionale, mét aankoopoptie.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Oplossing Laifis gezocht

De kans is reëel dat er in de komende weken nog meer versterking zal volgen. Daarnaast zal sportieve baas Fergal Harkin zich ook moeten buigen over bepaalde uitgaande dossiers. Zo is het de bedoeling om jonge sterkhouders als Marlon Fossey en Noah Ohio nog een jaartje uit de handen van buitenlandse ploegen te houden. Harkin zal echter ook een oplossing moeten vinden voor het dossier rond Kostas Laifis. De Cyprioot aast al een tijdje op een vertrek, maar heeft nog een contract tot medio 2024.

Impasse in transferdossier

Volgens La Dernière Heure verscheen de 30-jarige verdediger inmiddels al weken niet meer op de club en is het stilaan uitgesloten dat hij ooit nog in het shirt van de Rouches te bewonderen zal zijn. Maar voorlopig zouden de Luikenaars nog steeds geen concreet bod van een andere ploeg hebben ontvangen. De Waalse krant stelt dan ook dat een contractontbinding niet uitgesloten is. Op die manier zou Laifis als transfervrije speler elders kunnen tekenen, maar dan zou hij wel persoonlijk moeten opdraaien voor de kosten om zijn laatste contractjaar uit te kopen.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'
192

Standard moet Laifis trachten te houden ...

Meest recent

'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

7
7
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

128
128
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

188
188
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

96
96
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

41
41
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

484
484
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

88
88
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

110
110
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

140
140
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

135
135
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

61
61
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

413
413
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

133
133
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

160
160
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

161
161
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

192
192
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

568
568
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

161
161
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

161
161
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

409
409
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

355
355
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

99
99
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

809
809

Meer sportnieuws