'Transfer-impasse Standard: contractontbinding dreigt'

door
'Transfer-impasse Standard: contractontbinding dreigt'

Standard begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk met coach Carl Hoefkens en diens assistent Yaya Touré aan het roer. Zij werden in de voorbije weken alvast van de nodige versterking voorzien. Al zullen ze daartegenover wel afscheid nemen van één van de ervaren krachten in de selectie.

De Rouches toonden zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Zo werd het middenveld versterkt met de Noord-Ier Isaac Price, de Australiër Aiden O'Neil en de Japanner Hayao Kawabe. Daarnaast werd flankaanvaller Romain Mundle transfervrij weggeplukt uit de jeugdopleiding van Tottenham Hotspur. Om de defensie te versterken haalde Standard Zinho Vanheusden dan weer terug. Hij wordt opnieuw gehuurd van Internazionale, mét aankoopoptie.

LEES OOK: Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

Oplossing Laifis gezocht

De kans is reëel dat er in de komende weken nog meer versterking zal volgen. Daarnaast zal sportieve baas Fergal Harkin zich ook moeten buigen over bepaalde uitgaande dossiers. Zo is het de bedoeling om jonge sterkhouders als Marlon Fossey en Noah Ohio nog een jaartje uit de handen van buitenlandse ploegen te houden. Harkin zal echter ook een oplossing moeten vinden voor het dossier rond Kostas Laifis. De Cyprioot aast al een tijdje op een vertrek, maar heeft nog een contract tot medio 2024.

Impasse in transferdossier

Volgens La Dernière Heure verscheen de 30-jarige verdediger inmiddels al weken niet meer op de club en is het stilaan uitgesloten dat hij ooit nog in het shirt van de Rouches te bewonderen zal zijn. Maar voorlopig zouden de Luikenaars nog steeds geen concreet bod van een andere ploeg hebben ontvangen. De Waalse krant stelt dan ook dat een contractontbinding niet uitgesloten is. Op die manier zou Laifis als transfervrije speler elders kunnen tekenen, maar dan zou hij wel persoonlijk moeten opdraaien voor de kosten om zijn laatste contractjaar uit te kopen.

Standard moet Laifis trachten te houden ...

Meest recent

Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

20
20
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

9
9
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

41
41
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

38
38
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

53
53
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

45
45
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

61
61
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

76
76
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

10
10
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

118
118
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

24
24
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

119
119
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

150
150
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

120
120
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

186
186
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

113
113
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

142
142
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

217
217
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

65
65
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

771
771
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

325
325
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

90
90
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

575
575
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

353
353

Meer sportnieuws