Sportieve baas gooit transferplannen Standard op tafel

door
Sportieve baas gooit transferplannen Standard op tafel

Na het vertrek van Ronny Deila richting Club Brugge, begint Standard komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk onder coach Carl Hoefkens. Maar om in de komende jaargang een rol van betekenis te spelen is ook extra versterking nodig. En volgens sportieve baas Fergal Harkin zal die in de loop van de mercato nog volgen.

De Rouches toonden zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Zo werd het middenveld versterkt met de Noord-Ier Isaac Price, de Australiër Aiden O'Neil en de Japanner Hayao Kawabe. Daarnaast werd flankaanvaller Romain Mundle transfervrij weggeplukt uit de jeugdopleiding van Tottenham Hotspur. Om de defensie te versterken haalde Standard Zinho Vanheusden dan weer terug. Hij wordt opnieuw gehuurd van Internazionale, mét aankoopoptie.

LEES OOK: AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

Versterking in elke linie

De Luikenaars wisten dus al een vijftal aanwinsten vast te leggen. Desondanks is de transferhonger op Sclessin nog niet gestild. "Het idee is om nog een extra speler in de aanvalslinie, op het middenveld en in de defensie te hebben", stelt Harkin in gesprek met La Meuse. Eén van de targets die gevolgd worden, is spits Aiyegun Tosin van FC Zürich. "Maar die jongen is erg begeerd. En wij hebben nog meer profielen op het oog. Ik wil Carl kopzorgen bezorgen als het gaat om keuzes te maken in de aanvalslinie."

Jonge sterkhouders houden

Daarnaast zou een terugkeer van huurlingen Steven Alzate, Philip Zinckernagel et Filippo Melegoni niet uitgesloten zijn, maar hun dossiers zijn behoorlijk gecompliceerd. Andere sterkhouders uit de huidige selectie kunnen dan weer rekenen op de nodige interesse. Noah Ohio en Marlon Fossey bijvoorbeeld. Maar een vertrek van hun is voorlopig niet aan de orde. "Of we in staat zijn om 'neen' te zeggen? Natuurlijk. Als we denken dat het een goede zaak is voor de club. Het hangt allemaal af van de interesse. Maar we weten dat deze spelers zich in de komende maanden nog verder gaan ontwikkelen. Dus dit is niet het juiste moment om hen te verkopen", aldus Harkin.

🚀

Standard doet volgend seizoen weer mee voor de top 3 ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

5
5
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

52
52
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

42
42
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

178
178
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

64
64
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

123
123
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

438
438
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

403
403
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

67
67
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

114
114
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

214
214
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

63
63
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

226
226
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

34
34
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

52
52
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

218
218
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

110
110
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

178
178
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

259
259
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

151
151
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

184
184
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

316
316
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

231
231

Meer sportnieuws