Missie promotie: Zulte Waregem kondigt eerste zomeraanwinst aan

639 stemmen
Missie promotie: Zulte Waregem kondigt eerste zomeraanwinst aan

Zulte Waregem slaagde er afgelopen seizoen niet in om de degradatie uit de Jupiler Pro League te voorkomen. Een zware klap, maar inmiddels werkt de West-Vlaamse club met de nodige ambitie toe naar de herstart in de Challenger Pro League. Zo werd woensdag een eerste directe aanwinst aangekondigd in de Elindus Arena.

De West-Vlaamse fusieclub werd in 2013 nog vice-kampioen en was in de daaropvolgende jaren doorgaans een stabiele middenmoter. Maar in het huidige seizoen werd al snel duidelijk dat Essevee flink zou moeten knokken voor het behoud. En ondanks een winterse kwaliteitsinjectie, draaide degradatiestrijd definitief de verkeerde richting uit. Komend seizoen zal Essevee dus een herstart moeten nemen in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Zulte Waregem test flankaanvaller in oefenpartij

Nieuw sluitstuk

Maar de club heeft duidelijk de ambitie om meteen weer mee te strijden voor promotie. Zo werden inmiddels de contracten van steunpilaren Jelle Vossen en Ruud Vormer verlengd. Daarnaast heeft Essevee zich nu ook verzekerd van een nieuw sluitstuk. Via de officiële kanalen werd namelijk de komst Ennio van der Gouw bekend gemaakt. De 22-jarige Nederlander komt over van VVV en tekende een contract van vier seizoenen aan de Gaverbeek.

Opvolger Bossut

Met Van der Gouw heeft Zulte Waregem dus een vervanger beet voor Sammy Bossut, die als transfervrije speler op weg is naar KFC Harelbeke. "We halen met Ennio een jonge, maar erg beloftevolle, doelman in huis”, stelt Sports Manager Tom Caluwé op de clubwebstek. "We zijn ervan overtuigd dat hij samen met de huidige doelmannen zal zorgen voor gezonde concurrentie onder de lat waardoor we elkaar allemaal naar een hoger niveau tillen."

Zulte Waregem hoort nu al bij de titelfavorieten in de CPL ...

Meest recent

'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

72
72
‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

137
137
Code rood: Infantino compleet afgemaakt na FIFA-bom

Gianni Infantino wil aandelen van het WK voetbal te verkopen. Dat nieuws kwam als een bom binnen in ...

85
85
‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

KV Mechelen wil ferm uitpakken op de zomermercato. Malinwa hoopt komend seizoen weer hoge ogen te ...

73
73
'Geen kans bij Anderlecht, nu op weg naar Chelsea of City'

Anderlecht probeert het deze zomer nog maar eens over een nieuwe boeg te gooien met sportief ...

286
286
Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

203
203
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

240
240
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

47
47
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

101
101
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

159
159
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

230
230
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

323
323
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

416
416
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

544
544
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

455
455
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

180
180
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

136
136
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

736
736
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

296
296
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

740
740
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

640
640
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

157
157
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

825
825
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

523
523

Meer sportnieuws