Tijdens een mercato doen de wildste geruchten de ronde. Zo zijn er al de geruchten omtrent Eden Hazard. Hij wordt met tal van clubs in verband gebracht en de laatste weken zijn vooral de Belgische clubs aan de beurt. Het Nieuwsblad gaf vandaag een stand van zaken.
Eden Hazard heeft momenteel geen club. Hij ging na de ontbinding van zijn contract bij Real Madrid eerst genieten van wat vakantie. Iedereen leek er stilaan van overtuigd dat hij zou gaan stoppen met voetballen. Die geruchten staken een jaar geleden al de kop op. "Hazard stopt na zijn contract bij Real Madrid", viel toen vaak te horen.
LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'
Stoppen?Alleen had de Belg nog een overeenkomst tot 2024. Dat werd dus een jaar eerder stopgezet. Misschien de ideale gelegenheid om nog een jaar ergens te knallen? De Major League Soccer leek een mooie bestemming. Een aanvallende competitie, een mooie omgeving om te wonen en weinig druk. Vancouver, Montreal en Miami werden genoemd, maar niemand drukte door.Toen kwam er het vreemde gerucht van RWDM, wat al snel fake news bleek te zijn. HNB weet dat er plots geruchten opdoken over de transfers van Eden en Thorgan naar Antwerp, maar op de Bosuil ontkenden ze dit. Op sociale media zijn het vooral de fans van Anderlecht die Hazard graag zien komen. Voorlopig lijkt het meest waarschijnlijke dat een van de allerbeste Belgische spelers ooit stopt. Voorlopig wenst niemand in zijn entourage commentaar te geven.
Claudio Reulens