'United stort zich in strijd om peperdure Rode Duivel'

door
'United stort zich in strijd om peperdure Rode Duivel'

Manchester United heeft een behoorlijk eerste seizoen achter de rug onder coach Erik ten Hag. De Mancunians wonnen de League Cup en werden uiteindelijk derde in de Premier League, maar speelden nooit een rol van de betekenis in het titeldebat. Daar moet komend seizoen verandering in komen en dus zal aan de spelersselectie gesleuteld worden.

De verwachting is dat Ten Hag tijdens de komende transferzomer de selectie nog meer naar zijn hand zal zetten. Met Mason Mount werd al een nieuwe aanvallende middenvelder aangetrokken, maar daar zal het niet bij blijven. Naar verluidt zou United ook een nieuwe spits ambiëren. Daarnaast is een nieuwe doelman nodig nu David De Gea zijn vertrek heeft aangekondigd. André Onana (Internazionale) zou daarvoor als topdoelwit gelden.

LEES OOK: Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Controlerende middenvelder

In de voorbije dagen raakte evenwel bekend dat United nog een tweede middenvelder zou willen aantrekken. Een meer controlerende type, die toch over de nodige voetballende kwaliteiten beschikt. WK-uitblinker Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina) wordt daarvoor genoemd. Bij The Daily Mail meldt men echter dat ook Roméo Lavia een concrete piste vormt op Old Trafford. Al zal het niet evident worden om de jonge Rode Duivel binnen te halen.

Gecompliceerd dossier

Sowieso is de concurrentie voor Lavia bijzonder groot. Onder meer Arsenal FC, Newcastle United, Chelsea FC en Manchester City zouden zijn naam op het lijstje hebben staan, maar vooral Liverpool FC werd in de voorbije dagen als concrete kandidaat naar voren geschoven. Daarnaast wil zijn huidige club Southampton fors verdienen aan Lavia. Zo zou de Premier League-degradant mikken op zo'n 50 miljoen pond, een slordige 60 miljoen euro.

Voor welke club heeft u persoonlijk de meeste sympathie?

Meest recent

Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

46
46
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

22
22
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

63
63
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

18
18
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

49
49
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

43
43
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

154
154
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

190
190
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

786
786
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

37
37
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

497
497
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

338
338
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

127
127
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

143
143
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

726
726
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

638
638
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

232
232
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

136
136
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

86
86
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

57
57
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

894
894
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

330
330
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

119
119
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

549
549
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

164
164

Meer sportnieuws