'United stort zich in strijd om peperdure Rode Duivel'

door
'United stort zich in strijd om peperdure Rode Duivel'

Manchester United heeft een behoorlijk eerste seizoen achter de rug onder coach Erik ten Hag. De Mancunians wonnen de League Cup en werden uiteindelijk derde in de Premier League, maar speelden nooit een rol van de betekenis in het titeldebat. Daar moet komend seizoen verandering in komen en dus zal aan de spelersselectie gesleuteld worden.

De verwachting is dat Ten Hag tijdens de komende transferzomer de selectie nog meer naar zijn hand zal zetten. Met Mason Mount werd al een nieuwe aanvallende middenvelder aangetrokken, maar daar zal het niet bij blijven. Naar verluidt zou United ook een nieuwe spits ambiëren. Daarnaast is een nieuwe doelman nodig nu David De Gea zijn vertrek heeft aangekondigd. André Onana (Internazionale) zou daarvoor als topdoelwit gelden.

LEES OOK: En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Controlerende middenvelder

In de voorbije dagen raakte evenwel bekend dat United nog een tweede middenvelder zou willen aantrekken. Een meer controlerende type, die toch over de nodige voetballende kwaliteiten beschikt. WK-uitblinker Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina) wordt daarvoor genoemd. Bij The Daily Mail meldt men echter dat ook Roméo Lavia een concrete piste vormt op Old Trafford. Al zal het niet evident worden om de jonge Rode Duivel binnen te halen.

Gecompliceerd dossier

Sowieso is de concurrentie voor Lavia bijzonder groot. Onder meer Arsenal FC, Newcastle United, Chelsea FC en Manchester City zouden zijn naam op het lijstje hebben staan, maar vooral Liverpool FC werd in de voorbije dagen als concrete kandidaat naar voren geschoven. Daarnaast wil zijn huidige club Southampton fors verdienen aan Lavia. Zo zou de Premier League-degradant mikken op zo'n 50 miljoen pond, een slordige 60 miljoen euro.

Voor welke club heeft u persoonlijk de meeste sympathie?

Meest recent

'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

53
53
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

260
260
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

72
72
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

140
140
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

99
99
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

80
80
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

199
199
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

140
140
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

461
461
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

283
283
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

86
86
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

447
447
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

124
124
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

461
461
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

229
229
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

374
374
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

581
581
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

276
276
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

170
170
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

297
297
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

455
455
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

378
378
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

71
71

Meer sportnieuws