'United stort zich in strijd om peperdure Rode Duivel'

door
'United stort zich in strijd om peperdure Rode Duivel'

Manchester United heeft een behoorlijk eerste seizoen achter de rug onder coach Erik ten Hag. De Mancunians wonnen de League Cup en werden uiteindelijk derde in de Premier League, maar speelden nooit een rol van de betekenis in het titeldebat. Daar moet komend seizoen verandering in komen en dus zal aan de spelersselectie gesleuteld worden.

De verwachting is dat Ten Hag tijdens de komende transferzomer de selectie nog meer naar zijn hand zal zetten. Met Mason Mount werd al een nieuwe aanvallende middenvelder aangetrokken, maar daar zal het niet bij blijven. Naar verluidt zou United ook een nieuwe spits ambiëren. Daarnaast is een nieuwe doelman nodig nu David De Gea zijn vertrek heeft aangekondigd. André Onana (Internazionale) zou daarvoor als topdoelwit gelden.

LEES OOK: En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Controlerende middenvelder

In de voorbije dagen raakte evenwel bekend dat United nog een tweede middenvelder zou willen aantrekken. Een meer controlerende type, die toch over de nodige voetballende kwaliteiten beschikt. WK-uitblinker Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina) wordt daarvoor genoemd. Bij The Daily Mail meldt men echter dat ook Roméo Lavia een concrete piste vormt op Old Trafford. Al zal het niet evident worden om de jonge Rode Duivel binnen te halen.

Gecompliceerd dossier

Sowieso is de concurrentie voor Lavia bijzonder groot. Onder meer Arsenal FC, Newcastle United, Chelsea FC en Manchester City zouden zijn naam op het lijstje hebben staan, maar vooral Liverpool FC werd in de voorbije dagen als concrete kandidaat naar voren geschoven. Daarnaast wil zijn huidige club Southampton fors verdienen aan Lavia. Zo zou de Premier League-degradant mikken op zo'n 50 miljoen pond, een slordige 60 miljoen euro.

Voor welke club heeft u persoonlijk de meeste sympathie?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

80
80
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

108
108
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

148
148
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

260
260
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

460
460
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

191
191
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

242
242
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

294
294
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

144
144
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

361
361
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

234
234
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

329
329
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

606
606
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

422
422
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

143
143
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

167
167
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

868
868
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

366
366
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

80
80
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

616
616
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

144
144
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws