Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

door
Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

Voor KRC Genk komt de start van het nieuwe seizoen zienderogen dichterbij. De Limburgers beginnen er immers al behoorlijk vroeg aan tijdens de voorrondes van de Champions League. Maar de prestaties in de oefencampagne zijn alvast hoopgevend.

De landstitel werd eind vorig seizoen in extremis ontnomen door Antwerp FC, maar als troostprijs legde Racing wel beslag op de tweede plaats. Hierdoor mag het straks aantreden in de voorrondes van de Champions League. Eind vorige maand raakte bekend dat de tegenstander daarin het Zwitserse Servette zal worden. De heenwedstrijd vindt plaats op 25 of 26 juli, een week later staat de return al op het programma.

LEES OOK: Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Castro vindt draai

Binnen een tweetal weken zal Genk er dus een eerste keer moeten staan. Afgelopen weekend werd alvast vertrouwen getankt met een ruim 4-0-oefenzege tegen reeksgenoot OH Leuven. En een aantal opvallende namen wist zich daarbij te onderscheiden. Zo zag men bij Het Nieuwsblad hoe Nicolas Castro een gretige indruk achterliet. De Argentijnse spelmaker heeft een vrij lastig eerste seizoen achter de rug en kwam tot dusver niet verder dan een invallersrol, maar stilaan lijkt hij zijn draai dus te vinden.

Dure nieuwkomer flitst

Daarnaast sprong ook de prestaties van Christopher Bonsu Baah in het oog. Genk dokte vorige week nog een slordige 5 miljoen euro om de 18-jarige Ghanees over te nemen van Sarpsborg. Een aanzienlijk bedrag, maar Bonsu Baah lijkt die investering wel waard. Tegen OHL mocht hij slechts een kwartiertje invallen. Dat was voor hem voldoende om te scoren, bovendien stelde Het Laatste Nieuws vast dat hij nog meer goede acties maakte. Woensdag krijgt hij mogelijk een kans om te bevestigen. Dan vormt het Griekse PAOK de sparringpartner van dienst.

Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

53
53
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

181
181
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

28
28
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

43
43
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

56
56
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

43
43
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

43
43
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

88
88
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

175
175
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

697
697
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws