Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

door
Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

Voor KRC Genk komt de start van het nieuwe seizoen zienderogen dichterbij. De Limburgers beginnen er immers al behoorlijk vroeg aan tijdens de voorrondes van de Champions League. Maar de prestaties in de oefencampagne zijn alvast hoopgevend.

De landstitel werd eind vorig seizoen in extremis ontnomen door Antwerp FC, maar als troostprijs legde Racing wel beslag op de tweede plaats. Hierdoor mag het straks aantreden in de voorrondes van de Champions League. Eind vorige maand raakte bekend dat de tegenstander daarin het Zwitserse Servette zal worden. De heenwedstrijd vindt plaats op 25 of 26 juli, een week later staat de return al op het programma.

LEES OOK: Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

Castro vindt draai

Binnen een tweetal weken zal Genk er dus een eerste keer moeten staan. Afgelopen weekend werd alvast vertrouwen getankt met een ruim 4-0-oefenzege tegen reeksgenoot OH Leuven. En een aantal opvallende namen wist zich daarbij te onderscheiden. Zo zag men bij Het Nieuwsblad hoe Nicolas Castro een gretige indruk achterliet. De Argentijnse spelmaker heeft een vrij lastig eerste seizoen achter de rug en kwam tot dusver niet verder dan een invallersrol, maar stilaan lijkt hij zijn draai dus te vinden.

Dure nieuwkomer flitst

Daarnaast sprong ook de prestaties van Christopher Bonsu Baah in het oog. Genk dokte vorige week nog een slordige 5 miljoen euro om de 18-jarige Ghanees over te nemen van Sarpsborg. Een aanzienlijk bedrag, maar Bonsu Baah lijkt die investering wel waard. Tegen OHL mocht hij slechts een kwartiertje invallen. Dat was voor hem voldoende om te scoren, bovendien stelde Het Laatste Nieuws vast dat hij nog meer goede acties maakte. Woensdag krijgt hij mogelijk een kans om te bevestigen. Dan vormt het Griekse PAOK de sparringpartner van dienst.

Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

20
20
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

56
56
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

14
14
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

44
44
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

171
171
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

105
105
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

99
99
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

132
132
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

146
146
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

71
71
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

72
72
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

192
192
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

219
219
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

141
141
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

183
183
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

169
169
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

28
28
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

337
337
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

99
99
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

449
449
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

350
350
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

145
145
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

225
225

Meer sportnieuws