Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

door
Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

Voor KRC Genk komt de start van het nieuwe seizoen zienderogen dichterbij. De Limburgers beginnen er immers al behoorlijk vroeg aan tijdens de voorrondes van de Champions League. Maar de prestaties in de oefencampagne zijn alvast hoopgevend.

De landstitel werd eind vorig seizoen in extremis ontnomen door Antwerp FC, maar als troostprijs legde Racing wel beslag op de tweede plaats. Hierdoor mag het straks aantreden in de voorrondes van de Champions League. Eind vorige maand raakte bekend dat de tegenstander daarin het Zwitserse Servette zal worden. De heenwedstrijd vindt plaats op 25 of 26 juli, een week later staat de return al op het programma.

LEES OOK: Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

Castro vindt draai

Binnen een tweetal weken zal Genk er dus een eerste keer moeten staan. Afgelopen weekend werd alvast vertrouwen getankt met een ruim 4-0-oefenzege tegen reeksgenoot OH Leuven. En een aantal opvallende namen wist zich daarbij te onderscheiden. Zo zag men bij Het Nieuwsblad hoe Nicolas Castro een gretige indruk achterliet. De Argentijnse spelmaker heeft een vrij lastig eerste seizoen achter de rug en kwam tot dusver niet verder dan een invallersrol, maar stilaan lijkt hij zijn draai dus te vinden.

Dure nieuwkomer flitst

Daarnaast sprong ook de prestaties van Christopher Bonsu Baah in het oog. Genk dokte vorige week nog een slordige 5 miljoen euro om de 18-jarige Ghanees over te nemen van Sarpsborg. Een aanzienlijk bedrag, maar Bonsu Baah lijkt die investering wel waard. Tegen OHL mocht hij slechts een kwartiertje invallen. Dat was voor hem voldoende om te scoren, bovendien stelde Het Laatste Nieuws vast dat hij nog meer goede acties maakte. Woensdag krijgt hij mogelijk een kans om te bevestigen. Dan vormt het Griekse PAOK de sparringpartner van dienst.

Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

29
29
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

54
54
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

30
30
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

317
317
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

27
27
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

68
68
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

224
224
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

56
56
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

321
321
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

349
349
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

93
93
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

344
344
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

98
98
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

186
186
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

96
96
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

258
258
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

56
56
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

260
260
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

287
287
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

32
32
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

466
466
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

310
310
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

112
112
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

157
157
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

418
418

Meer sportnieuws