Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

door
Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

Voor KRC Genk komt de start van het nieuwe seizoen zienderogen dichterbij. De Limburgers beginnen er immers al behoorlijk vroeg aan tijdens de voorrondes van de Champions League. Maar de prestaties in de oefencampagne zijn alvast hoopgevend.

De landstitel werd eind vorig seizoen in extremis ontnomen door Antwerp FC, maar als troostprijs legde Racing wel beslag op de tweede plaats. Hierdoor mag het straks aantreden in de voorrondes van de Champions League. Eind vorige maand raakte bekend dat de tegenstander daarin het Zwitserse Servette zal worden. De heenwedstrijd vindt plaats op 25 of 26 juli, een week later staat de return al op het programma.

LEES OOK: Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Castro vindt draai

Binnen een tweetal weken zal Genk er dus een eerste keer moeten staan. Afgelopen weekend werd alvast vertrouwen getankt met een ruim 4-0-oefenzege tegen reeksgenoot OH Leuven. En een aantal opvallende namen wist zich daarbij te onderscheiden. Zo zag men bij Het Nieuwsblad hoe Nicolas Castro een gretige indruk achterliet. De Argentijnse spelmaker heeft een vrij lastig eerste seizoen achter de rug en kwam tot dusver niet verder dan een invallersrol, maar stilaan lijkt hij zijn draai dus te vinden.

Dure nieuwkomer flitst

Daarnaast sprong ook de prestaties van Christopher Bonsu Baah in het oog. Genk dokte vorige week nog een slordige 5 miljoen euro om de 18-jarige Ghanees over te nemen van Sarpsborg. Een aanzienlijk bedrag, maar Bonsu Baah lijkt die investering wel waard. Tegen OHL mocht hij slechts een kwartiertje invallen. Dat was voor hem voldoende om te scoren, bovendien stelde Het Laatste Nieuws vast dat hij nog meer goede acties maakte. Woensdag krijgt hij mogelijk een kans om te bevestigen. Dan vormt het Griekse PAOK de sparringpartner van dienst.

Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

5
5
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

40
40
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

22
22
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

62
62
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

59
59
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

79
79
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

149
149
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

157
157
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

315
315
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

159
159
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

224
224
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

130
130
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

118
118
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

375
375
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

424
424
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

379
379
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

419
419
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

259
259
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

348
348
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

710
710
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

371
371

Meer sportnieuws