Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

door
Nieuwkomer laat meteen van zich spreken bij KRC Genk

Voor KRC Genk komt de start van het nieuwe seizoen zienderogen dichterbij. De Limburgers beginnen er immers al behoorlijk vroeg aan tijdens de voorrondes van de Champions League. Maar de prestaties in de oefencampagne zijn alvast hoopgevend.

De landstitel werd eind vorig seizoen in extremis ontnomen door Antwerp FC, maar als troostprijs legde Racing wel beslag op de tweede plaats. Hierdoor mag het straks aantreden in de voorrondes van de Champions League. Eind vorige maand raakte bekend dat de tegenstander daarin het Zwitserse Servette zal worden. De heenwedstrijd vindt plaats op 25 of 26 juli, een week later staat de return al op het programma.

LEES OOK: 'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

Castro vindt draai

Binnen een tweetal weken zal Genk er dus een eerste keer moeten staan. Afgelopen weekend werd alvast vertrouwen getankt met een ruim 4-0-oefenzege tegen reeksgenoot OH Leuven. En een aantal opvallende namen wist zich daarbij te onderscheiden. Zo zag men bij Het Nieuwsblad hoe Nicolas Castro een gretige indruk achterliet. De Argentijnse spelmaker heeft een vrij lastig eerste seizoen achter de rug en kwam tot dusver niet verder dan een invallersrol, maar stilaan lijkt hij zijn draai dus te vinden.

Dure nieuwkomer flitst

Daarnaast sprong ook de prestaties van Christopher Bonsu Baah in het oog. Genk dokte vorige week nog een slordige 5 miljoen euro om de 18-jarige Ghanees over te nemen van Sarpsborg. Een aanzienlijk bedrag, maar Bonsu Baah lijkt die investering wel waard. Tegen OHL mocht hij slechts een kwartiertje invallen. Dat was voor hem voldoende om te scoren, bovendien stelde Het Laatste Nieuws vast dat hij nog meer goede acties maakte. Woensdag krijgt hij mogelijk een kans om te bevestigen. Dan vormt het Griekse PAOK de sparringpartner van dienst.

Genk gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

53
53
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

170
170
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

48
48
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

68
68
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

48
48
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

470
470
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

105
105
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

152
152
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

181
181
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

52
52
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

411
411
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

413
413
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

58
58
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

238
238
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

557
557
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

104
104
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

724
724
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

160
160
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

327
327
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

138
138
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

173
173
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

395
395
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

580
580

Meer sportnieuws