'Genk bibbert en beeft voor vertrek drie smaakmakers'

door
'Genk bibbert en beeft voor vertrek drie smaakmakers'

Bij KRC Genk bereidt coach Wouter Vrancken zijn manschappen momenteel voor op de eerste wedstrijden in de Champions League-voorrondes tegen het Zwitserse Servette FC. Zaterdag volgt alvast een nieuwe oefentest tegen OH Leuven. Ondertussen blijft het afwachten wat de vice-kampioen nog gaat doen op de transfermarkt.

Aan inkomende zijde toonde Racing zich al behoorlijk actief. Met Joris Kayembe (Sporting Charleroi) en Alieu Fadera (Zulte Waregem) werden alvast twee extra krachten aangetrokken die hun strepen op de Belgische velden al verdiend hebben. Met Christopher Bonsu Baah (Sarpsborg) en Noah Adedeji-Sternberg (Borussia Mönchengladbach) werd dan weer aan de langere termijn gedacht. De Limburgers broeden echter op nog meer transferactiviteit.

LEES OOK: 10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

Extra spits en doelman

Zo blijft het de bedoeling om een spits aan te trekken die kan gaan concurreren met Tolu Arokodare. Daarnaast mikt Genk ook op een extra doelman, daarvoor lopen onderhandelingen met Anderlecht omtrent Hendrik Van Crombrugge. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt in de Cegeka Arena het meest gevreesd voor het vertrek van drie absolute steunpilaren: Daniel Muñoz, Joseph Paintsil en Mike Trésor.

Gegeerde assist-koning

Met name rond die laatste leek de voorbije weken wat te bewegen. Trésor werkte dan ook een geweldig seizoen af en debuteerde inmiddels ook bij de nationale ploeg. Die prestaties werden ook in het buitenland opgemerkt. Bij HLN weet men dat Crystal Palace en Lille OSC inmiddels polsten, ook het Burnley FC van Vincent Kompany werd al genoemd als mogelijke bestemming. De naam van Trésor viel zelfs in het lijstje van spelers die in beeld zijn voor een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Voorlopig werd de interesse in de assist-koning echter nog niet concreet.

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

0
0
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

60
60
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

47
47
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

149
149
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

20
20
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

173
173
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

76
76
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

239
239
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

80
80
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

437
437
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

38
38
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

77
77
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

163
163
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

586
586
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

263
263
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

100
100
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

326
326
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

286
286
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1335
1335
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

535
535
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

152
152
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

627
627
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

344
344
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

406
406
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

241
241

Meer sportnieuws