'Genk bibbert en beeft voor vertrek drie smaakmakers'

door
'Genk bibbert en beeft voor vertrek drie smaakmakers'

Bij KRC Genk bereidt coach Wouter Vrancken zijn manschappen momenteel voor op de eerste wedstrijden in de Champions League-voorrondes tegen het Zwitserse Servette FC. Zaterdag volgt alvast een nieuwe oefentest tegen OH Leuven. Ondertussen blijft het afwachten wat de vice-kampioen nog gaat doen op de transfermarkt.

Aan inkomende zijde toonde Racing zich al behoorlijk actief. Met Joris Kayembe (Sporting Charleroi) en Alieu Fadera (Zulte Waregem) werden alvast twee extra krachten aangetrokken die hun strepen op de Belgische velden al verdiend hebben. Met Christopher Bonsu Baah (Sarpsborg) en Noah Adedeji-Sternberg (Borussia Mönchengladbach) werd dan weer aan de langere termijn gedacht. De Limburgers broeden echter op nog meer transferactiviteit.

LEES OOK: RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

Extra spits en doelman

Zo blijft het de bedoeling om een spits aan te trekken die kan gaan concurreren met Tolu Arokodare. Daarnaast mikt Genk ook op een extra doelman, daarvoor lopen onderhandelingen met Anderlecht omtrent Hendrik Van Crombrugge. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt in de Cegeka Arena het meest gevreesd voor het vertrek van drie absolute steunpilaren: Daniel Muñoz, Joseph Paintsil en Mike Trésor.

Gegeerde assist-koning

Met name rond die laatste leek de voorbije weken wat te bewegen. Trésor werkte dan ook een geweldig seizoen af en debuteerde inmiddels ook bij de nationale ploeg. Die prestaties werden ook in het buitenland opgemerkt. Bij HLN weet men dat Crystal Palace en Lille OSC inmiddels polsten, ook het Burnley FC van Vincent Kompany werd al genoemd als mogelijke bestemming. De naam van Trésor viel zelfs in het lijstje van spelers die in beeld zijn voor een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Voorlopig werd de interesse in de assist-koning echter nog niet concreet.

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

37
37
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

32
32
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

72
72
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

82
82
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

378
378
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

54
54
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

210
210
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

58
58
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

114
114
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

710
710
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

82
82
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

195
195
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

480
480
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

122
122
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

322
322
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

73
73
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

411
411
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

744
744
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

220
220
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

720
720
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

178
178
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

399
399
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

248
248

Meer sportnieuws