'Genk bibbert en beeft voor vertrek drie smaakmakers'

door
'Genk bibbert en beeft voor vertrek drie smaakmakers'

Bij KRC Genk bereidt coach Wouter Vrancken zijn manschappen momenteel voor op de eerste wedstrijden in de Champions League-voorrondes tegen het Zwitserse Servette FC. Zaterdag volgt alvast een nieuwe oefentest tegen OH Leuven. Ondertussen blijft het afwachten wat de vice-kampioen nog gaat doen op de transfermarkt.

Aan inkomende zijde toonde Racing zich al behoorlijk actief. Met Joris Kayembe (Sporting Charleroi) en Alieu Fadera (Zulte Waregem) werden alvast twee extra krachten aangetrokken die hun strepen op de Belgische velden al verdiend hebben. Met Christopher Bonsu Baah (Sarpsborg) en Noah Adedeji-Sternberg (Borussia Mönchengladbach) werd dan weer aan de langere termijn gedacht. De Limburgers broeden echter op nog meer transferactiviteit.

LEES OOK: 'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

Extra spits en doelman

Zo blijft het de bedoeling om een spits aan te trekken die kan gaan concurreren met Tolu Arokodare. Daarnaast mikt Genk ook op een extra doelman, daarvoor lopen onderhandelingen met Anderlecht omtrent Hendrik Van Crombrugge. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt in de Cegeka Arena het meest gevreesd voor het vertrek van drie absolute steunpilaren: Daniel Muñoz, Joseph Paintsil en Mike Trésor.

Gegeerde assist-koning

Met name rond die laatste leek de voorbije weken wat te bewegen. Trésor werkte dan ook een geweldig seizoen af en debuteerde inmiddels ook bij de nationale ploeg. Die prestaties werden ook in het buitenland opgemerkt. Bij HLN weet men dat Crystal Palace en Lille OSC inmiddels polsten, ook het Burnley FC van Vincent Kompany werd al genoemd als mogelijke bestemming. De naam van Trésor viel zelfs in het lijstje van spelers die in beeld zijn voor een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Voorlopig werd de interesse in de assist-koning echter nog niet concreet.

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

24
24
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

112
112
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

163
163
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

35
35
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

191
191
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

102
102
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

104
104
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

188
188
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

141
141
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1216
1216
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

66
66
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

535
535
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

241
241
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

139
139
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1069
1069
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

401
401
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

897
897

Meer sportnieuws