'Genk bibbert en beeft voor vertrek drie smaakmakers'

door
'Genk bibbert en beeft voor vertrek drie smaakmakers'

Bij KRC Genk bereidt coach Wouter Vrancken zijn manschappen momenteel voor op de eerste wedstrijden in de Champions League-voorrondes tegen het Zwitserse Servette FC. Zaterdag volgt alvast een nieuwe oefentest tegen OH Leuven. Ondertussen blijft het afwachten wat de vice-kampioen nog gaat doen op de transfermarkt.

Aan inkomende zijde toonde Racing zich al behoorlijk actief. Met Joris Kayembe (Sporting Charleroi) en Alieu Fadera (Zulte Waregem) werden alvast twee extra krachten aangetrokken die hun strepen op de Belgische velden al verdiend hebben. Met Christopher Bonsu Baah (Sarpsborg) en Noah Adedeji-Sternberg (Borussia Mönchengladbach) werd dan weer aan de langere termijn gedacht. De Limburgers broeden echter op nog meer transferactiviteit.

LEES OOK: ‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Extra spits en doelman

Zo blijft het de bedoeling om een spits aan te trekken die kan gaan concurreren met Tolu Arokodare. Daarnaast mikt Genk ook op een extra doelman, daarvoor lopen onderhandelingen met Anderlecht omtrent Hendrik Van Crombrugge. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde gebeurt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt in de Cegeka Arena het meest gevreesd voor het vertrek van drie absolute steunpilaren: Daniel Muñoz, Joseph Paintsil en Mike Trésor.

Gegeerde assist-koning

Met name rond die laatste leek de voorbije weken wat te bewegen. Trésor werkte dan ook een geweldig seizoen af en debuteerde inmiddels ook bij de nationale ploeg. Die prestaties werden ook in het buitenland opgemerkt. Bij HLN weet men dat Crystal Palace en Lille OSC inmiddels polsten, ook het Burnley FC van Vincent Kompany werd al genoemd als mogelijke bestemming. De naam van Trésor viel zelfs in het lijstje van spelers die in beeld zijn voor een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Voorlopig werd de interesse in de assist-koning echter nog niet concreet.

Indien Genk slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Club-Gent: Leko puzzelt met basiself, drie wissels De Mil

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

167
167
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

92
92
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

86
86
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

511
511
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

93
93
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

43
43
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

123
123
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

161
161
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

757
757
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

117
117
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

188
188
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

64
64
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

217
217
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1030
1030
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

283
283
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

201
201
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

186
186
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

215
215
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

492
492
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

619
619
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

60
60
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

36
36
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

76
76

Meer sportnieuws