Mata komt met speciale videoboodschap voor Club-fans

door
Mata komt met speciale videoboodschap voor Club-fans

Club Brugge heeft donderdagavond afscheid genomen van één van zijn grote publiekslieveling. Zo rondde Clinton Mata zijn verwachte transfer naar Olympique Lyon af. Via de clubkanalen kwam de Angolese verdediger wel nog met een boodschap voor de aanhang van Blauw-Zwart.

Na passages bij onder meer KAS Eupen, Sporting Charleroi en KRC Genk, tekende Mata in 2018 voor Club Brugge. En zijn transfer werd een schot in de roos. De in de Verviers geboren Angolees groeide al snel uit tot een smaakmaker. In die hoedanigheid hielp hij Blauw-Zwart onder meer aan drie landstitels en twee Supercups. Bovendien was Mata bijzonder populair bij de supporters.

LEES OOK: 'Fofana helpt Lyon aan absolute knaltransfer'

Beste supporters van België

Maar op zijn 30ste kreeg de verdediger de kans om bij een mooie club in een grotere competitie aan de slag te gaan en die kon hij moeilijk laten liggen. Via de clubkanalen van Blauw-Zwart kwam hij wel met een afscheidsboodschap voor de fans. "Nu is het voor echt. Ik maak deze video om afscheid te nemen van de beste supporters van België", steekt hij van wal.

Dromen waargemaakt

Mata was ook een bijzonder graag geziene gast in Brugge. Zowel binnen de kleedkamer als op de tribunes. "Ik kwam hier aan als een jongen met grote dromen, maar ik vertrek als een man met mooie herinneringen. In de Champions League spelen is iets waar ik altijd van droomde, dankzij jullie is dit gelukt. Ik zal nooit vergeten hoe ik in 'mijn jungle' vierde met de beste fans. Jullie zitten voor altijd in mijn hart", aldus de kersverse Lyon-aanwinst.

Club moet sowieso een directe vervanger aantrekken ...

Meest recent

Stijnen oordeelt na pandoering: "Dat had niet gemogen"

Stijn Stijnen hoopte stiekem met Patro Eisden eens ouderwets te stunten op het veld van AA Gent. Dat ...

5
5
Deschacht: "Verschueren is fan van hem als trainer"

RSC Anderlecht is weer bijzonder pover bezig. De transfers zijn voorlopig geen succes en Besnik Hasi ...

54
54
Leko over de grote ambitie: "Er niet over praten"

Bij AA Gent tankten ze weer het nodige vertrouwen tegen Patro Eisden. Ze wonnen met maar liefst 5-0. ...

9
9
Cisse Sandra roept ferm statement bij Club Brugge

Club Brugge won in de Croky Cup probleemloos van Eendracht Aalst-Lede. Uiteraard was de vicekampioen ...

100
100
Bondscoach spreekt duidelijke taal na De Cat-perikelen

Het WK U17 staat voor de deur en de selectie van bondscoach Bob Browaeys behoort tot ...

100
100
Loting Croky Cup: interessante affiches in 1/8e finale

De 1/16e finale van de Croky Cup is volledig afgewerkt. De afgelopen dagen werden alle wedstrijden ...

355
355
Lokeren reageert verrassend op Nainggolan-bom

Radja Nainggolan staat weer in het oog van de storm. De middenvelder was nog maar net in de Slimste ...

88
88
Croky Cup: KAA Gent vlamt, toch nog grote verrassing

De laatste wedstrijden van de 1/16e finale van de Croky Cup zijn afgewerkt. De afgelopen twee dagen ...

86
86
Waalse derby op scherp: Standard maakt korte metten met fans

Komende speeldag staat de Waalse derby tussen Standard Luik en Sporting Charleroi op het programma. ...

77
77
Opmerkelijk: Club Brugge-toppers gespot bij andere club

Club Brugge won gisteren met 6-1 in de beker tegen Eendracht Aalst-Lede en vanavond worden er nog ...

128
128
Benteke en Cuypers verdienen pak meer dan supersterren

De Major League Soccer heeft de laatste jaren aan populariteit gewonnen. De komst van Lionel Messi ...

51
51
Lukaku gaat "als een gek" tekeer: "Dat was de prikkel"

Romelu Lukaku staat bijna weer terug op een veld. De Rode Duivel raakte geblesseerd aan het begin ...

62
62
Hayen keert kar: wissel van de wacht bij Club Brugge?

In de 1/8 finale van de Croky Cup maakte Club Brugge woensdag gemakkelijk komaf met Eendracht Aalst. ...

314
314
Renard in paniek: Anderlecht betaalt dure blunder cash

In de 1/8 finale van de Croky Cup won RSC Anderlecht dinsdag met 2-0 van derdeklasser KVK Ninove, ...

293
293
'Overmars draait overuren: toptarget Antwerp al bekend'

Een zucht van opluchting woensdag op de Bosuil, waar Antwerp zich dankzij een 3-1 zege tegen ...

184
184
Roda JC geeft nog een transfervrije Belg onderdak

Al jaren zoeken heel wat Belgische spelers hun heil in de Nederlandse tweede klasse als ze in eigen ...

22
22
Leko verrast: laatste kans voor dure flop?

Donderdagavond staan nog de laatste wedstrijden in de zestiende finales van de Croky Cup op het ...

47
47
Opmerkelijke statistiek: Jonge Duivels favoriet op WK?

De selectie van de Jonge Duivels is donderdag afgereisd naar Qatar, want daar werken ze in november ...

151
151
Openda heeft zijn nieuwe trainer bij Juventus beet

Loïs Openda heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan zijn toptransfer naar Juventus. ...

34
34
'Bayern bedient Kompany op wenken: deal met Feyenoord'

Bayern München blijft dit seizoen alles aan flarden spelen. Het pakte deze week in de beker ...

108
108
'Terugkeer nadert: Lukaku zet belangrijke stap'

De komende weken zal Napoli even Belgenloos zijn. Kevin De Bruyne viel vorig weekend in de kraker ...

46
46
Italië ontploft: De Bruyne-drama neemt bizarre wending

Het De Bruyne-drama krijgt een onverwacht, pijnlijk staartje. De blessure van KDB blijkt meer dan ...

342
342
'Code rood bij Club Brugge: Hayen verleid door Celtic'

Na een wisselvallige start van het seizoen komt Club Brugge alvast wat de resultaten betreft stilaan ...

314
314
'Liedje is uitgezongen’-Gijp en Derksen gaan los op Borsato

Wat ooit begon als het verhaal van een van Nederlands meest geliefde zangers, is uitgedraaid op een ...

70
70
'Anderlecht hakt knoop door: bekerheld mag beschikken'

RSC Anderlecht liet zich in de 1/16 finale van de Croky Cup niet verrassen door KVK Ninove, maar van ...

419
419

Meer sportnieuws