Gheysens onder druk: "Supporters zijn alleen belangrijk als het hem uitkomt"

door
Gheysens onder druk:

Het stadiondossier van Royal Antwerp FC zorgt voor enorm veel tweestrijd bij de aanhang van 'The Great Old'. Er wordt steeds harder getwijfeld aan voorzitter Paul Gheysens. Heeft de grote man achter Antwerp wel nog steeds het beste voor met de club? 


Het stadiondossier, en dan vooral de problemen met Tribune 2, zijn weer actueler dan ooit. Tania Mintjes en Gheysens zochten de afgelopen dagen toenadering tot mekaar, maar het ziet ernaar uit dat de gesprekken tussen beide partijen op een sisser zijn afgelopen. Ook bij supportersvereniging ACT as ONE heerst er verdeeldheid over het dossier. 

De organisatie achter ACT as ONE zou namelijk, net zoals mevrouw Mintjes, streven naar een vertegenwoordiger in het bestuur van Antwerp. Voorzitter Sven Molenaar liet zich in Het Nieuwsblad kritisch uit over de manier van werken van 'The Great Old'. Hij vindt dat de supporters van de club worden gebruikt door Gheysens. Volgens hem zou de voorzitter de fans gebruiken om te klagen over Tribune 2. 

LEES OOK: Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

HEFBOOM

"Maar de voorbije jaren heeft hij niet naar de fans omgekeken", klink het hard. Pas enkele maanden geleden zou er eindelijk een overleg zijn geweest met de vertegenwoordigers van de fans. "Supporters zijn alleen belangrijk wanneer het Gheysens uitkomt, wanneer hij ze als hefboom kan gebruiken om een plan door te drukken", vertelt Molenaar nog. De voorzitter van ACT as ONE gaf wel nog te kennen dat hij Gheysens erkentelijk is voor de financiële steun die hij de club gaf de afgelopen jaren. 

Denk jij dat Gheysens het beste voorheeft met de club?

Meest recent

'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

37
37
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

21
21
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

37
37
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

20
20
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

162
162
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

128
128
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

181
181
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

189
189
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

97
97
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

202
202
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

784
784
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

88
88
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

45
45
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

114
114
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

559
559
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

232
232
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

606
606
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

181
181
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

241
241
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

42
42
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

55
55
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

686
686
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

850
850
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

158
158
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

317
317

Meer sportnieuws