Gheysens onder druk: "Supporters zijn alleen belangrijk als het hem uitkomt"

door
Gheysens onder druk:

Het stadiondossier van Royal Antwerp FC zorgt voor enorm veel tweestrijd bij de aanhang van 'The Great Old'. Er wordt steeds harder getwijfeld aan voorzitter Paul Gheysens. Heeft de grote man achter Antwerp wel nog steeds het beste voor met de club? 


Het stadiondossier, en dan vooral de problemen met Tribune 2, zijn weer actueler dan ooit. Tania Mintjes en Gheysens zochten de afgelopen dagen toenadering tot mekaar, maar het ziet ernaar uit dat de gesprekken tussen beide partijen op een sisser zijn afgelopen. Ook bij supportersvereniging ACT as ONE heerst er verdeeldheid over het dossier. 

De organisatie achter ACT as ONE zou namelijk, net zoals mevrouw Mintjes, streven naar een vertegenwoordiger in het bestuur van Antwerp. Voorzitter Sven Molenaar liet zich in Het Nieuwsblad kritisch uit over de manier van werken van 'The Great Old'. Hij vindt dat de supporters van de club worden gebruikt door Gheysens. Volgens hem zou de voorzitter de fans gebruiken om te klagen over Tribune 2. 

LEES OOK: Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

HEFBOOM

"Maar de voorbije jaren heeft hij niet naar de fans omgekeken", klink het hard. Pas enkele maanden geleden zou er eindelijk een overleg zijn geweest met de vertegenwoordigers van de fans. "Supporters zijn alleen belangrijk wanneer het Gheysens uitkomt, wanneer hij ze als hefboom kan gebruiken om een plan door te drukken", vertelt Molenaar nog. De voorzitter van ACT as ONE gaf wel nog te kennen dat hij Gheysens erkentelijk is voor de financiële steun die hij de club gaf de afgelopen jaren. 

Denk jij dat Gheysens het beste voorheeft met de club?

Meest recent

Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

4
4
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

6
6
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

290
290
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

20
20
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

11
11
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

55
55
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

374
374
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

83
83
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

38
38
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

351
351
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

129
129
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

140
140
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

301
301
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

86
86
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

113
113
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

164
164
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

197
197
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

230
230
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

86
86
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1188
1188
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

146
146
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

360
360
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

421
421
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

288
288

Meer sportnieuws