Gheysens onder druk: "Supporters zijn alleen belangrijk als het hem uitkomt"

door
Gheysens onder druk:

Het stadiondossier van Royal Antwerp FC zorgt voor enorm veel tweestrijd bij de aanhang van 'The Great Old'. Er wordt steeds harder getwijfeld aan voorzitter Paul Gheysens. Heeft de grote man achter Antwerp wel nog steeds het beste voor met de club? 


Het stadiondossier, en dan vooral de problemen met Tribune 2, zijn weer actueler dan ooit. Tania Mintjes en Gheysens zochten de afgelopen dagen toenadering tot mekaar, maar het ziet ernaar uit dat de gesprekken tussen beide partijen op een sisser zijn afgelopen. Ook bij supportersvereniging ACT as ONE heerst er verdeeldheid over het dossier. 

De organisatie achter ACT as ONE zou namelijk, net zoals mevrouw Mintjes, streven naar een vertegenwoordiger in het bestuur van Antwerp. Voorzitter Sven Molenaar liet zich in Het Nieuwsblad kritisch uit over de manier van werken van 'The Great Old'. Hij vindt dat de supporters van de club worden gebruikt door Gheysens. Volgens hem zou de voorzitter de fans gebruiken om te klagen over Tribune 2. 

LEES OOK: ‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

HEFBOOM

"Maar de voorbije jaren heeft hij niet naar de fans omgekeken", klink het hard. Pas enkele maanden geleden zou er eindelijk een overleg zijn geweest met de vertegenwoordigers van de fans. "Supporters zijn alleen belangrijk wanneer het Gheysens uitkomt, wanneer hij ze als hefboom kan gebruiken om een plan door te drukken", vertelt Molenaar nog. De voorzitter van ACT as ONE gaf wel nog te kennen dat hij Gheysens erkentelijk is voor de financiële steun die hij de club gaf de afgelopen jaren. 

Denk jij dat Gheysens het beste voorheeft met de club?

Meest recent

'Supertransfer Sadiki: Sunderland neemt standpunt in'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

0
0
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

237
237
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

148
148
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

33
33
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

169
169
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

246
246
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

223
223
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

177
177
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

24
24
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

348
348
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

371
371
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

79
79
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

202
202
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

46
46
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

94
94
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

348
348
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

818
818
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

356
356
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

978
978
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

100
100
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

327
327
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

471
471
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

72
72
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

300
300

Meer sportnieuws