STVV verrast: oude rot blijft alsnog

door
STVV verrast: oude rot blijft alsnog

Bij STVV staan ze voor een jubileumseizoen, want de club viert zijn 100ste verjaardag. Dat willen ze uiteraard luister bijzetten met goede prestaties, maar er is nog veel werk aan de winkel. Met Thorsten Fink werd er al een nieuwe trainer binnengehaald, maar de Duitser moet het voorlopig stellen met een zeer beperkte kern. STVV haalde wel al een paar versterkingen, maar zag ook heel wat spelers vertrekken.


Daarbij zaten ook de nodige sterkhouders, zoals aanvoerder Toni Leistner of topschutter Gianni Bruno. Maar nu komen de Kanaries met een verrassende zet, want een oude rot blijft tegen de verwachtingen toch aan boord. Het leek erop dat Shinji Okazaki de club zou gaan verlaten, maar STVV maakt bekend dat de ervaren Japanner toch nog bijgetekend heeft.

Okazaki streek vorige zomer neer op Stayen na een lang en rijkgevuld parcours. Het absolute hoogtepunt daarin was zijn passage bij Leicester City, waar hij als hardwerkende spits een vaste waarde was in de ploeg die tot ieders verbazing in 2016 de titel veroverde in de Premier League. Bij STVV werd hij vorig seizoen vooral op het middenveld uitgespeeld en liet hij één goal en drie assists optekenen in 32 wedstrijden.

LEES OOK: STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

Ervaring doorgeven

"We willen onze jeugdige talenten echter graag omringen met ervaren spelers. Met zijn ongelooflijke werkkracht en trainingsijver kan Okazaki een voorbeeld en een gids zijn voor de jeugdige spelers in onze kern", verklaart sportief directeur Andre Pinto de keuze om alsnog met Okazaki verder te gaan. "Omdat Shinji graag bij STVV wilde blijven, was hij bovendien bereid om zijn salarisvoorwaarden aan te passen. Na een gesprek met de trainersstaf besloten we hem daarom een nieuw contract aan te bieden."


🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"
117

Goede zet van STVV?

Meest recent

'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

33
33
Plottwist in bekerfinale-soap: onvoorziene kandidaat duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

45
45
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

79
79
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

28
28
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

40
40
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

35
35
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

117
117
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

80
80
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

183
183
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

220
220
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

54
54
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

118
118
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

383
383
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

61
61
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

294
294
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

227
227
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

88
88
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

87
87
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

214
214
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

142
142
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

421
421

Meer sportnieuws