Cercle Brugge heeft eerste Monaco-aanwinst binnen

84 stemmen
Cercle Brugge heeft eerste Monaco-aanwinst binnen

Cercle Brugge was vorig seizoen één van de revelaties van de Jupiler Pro League. Het wist op de slotspeeldag Charleroi en Anderlecht uit de play-offs te halen en wist daarin nog verder op te klimmen naar een knappe zesde plaats. Op dat elan willen ze in het Jan Breydelstadion graag voortborduren, maar daarvoor zal het zich wel nog moeten versterken.


Daar maakte Cercle de voorbije weken al werk van. Er werden al twee jonge Belgen vastgelegd met Nils De Wilde en Maxime Delanghe, die transfervrij overkwamen van respectievelijk RSCA Futures en Lierse Kempenzonen. Technisch directeur Carlos Aviña had echter ook verkondigd dat er nog vier nieuwe spelers van moederclub AS Monaco zouden komen. De eerste daarvan is nu neergestreken.

Op de eerste trainingen was Jordan Semedo Varela een opgemerkte aanwezige en zijn transfer is nu ook helemaal rond. Cercle zal de 20-jarige linksachter voor één seizoen huren van Monaco. Daar was Semedo afgelopen seizoen aan de slag bij de B-ploeg, maar er wordt in Frankrijk wel potentieel in hem gezien. Dat bleek bijvoorbeeld in mei, want toen was de jongeling titularis bij Les Bleus op het WK U20. Frankrijk werd daar wel uitgeschakeld in de groepsfase.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anticiperen op vertrek Deman?

Met de komst van Semedo krijgt de linkerflank van Cercle een injectie, want daar was de spoeling dun. Olivier Deman speelde vorig seizoen alles, maar het jeugdproduct geniet interesse uit de Belgische top na zijn sterke seizoenseinde en zijn eerste selectie voor de Rode Duivels. Senna Miangue loopt ook nog rond bij Cercle, maar hij was vorig seizoen vooral geblesseerd.


Goede versterking voor Cercle?

Meest recent

'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

59
59
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

74
74
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

131
131
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

48
48
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

50
50
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

125
125
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

240
240
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

532
532
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

131
131
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

74
74
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

100
100
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

252
252
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

387
387
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

209
209
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

288
288
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

112
112
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

215
215
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

368
368
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

79
79
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

619
619
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

81
81
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

237
237
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

111
111
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

58
58

Meer sportnieuws