'Cercle Brugge mag Franse jeugdinternational verwelkomen'

door
'Cercle Brugge mag Franse jeugdinternational verwelkomen'

Cercle Brugge was deze zomer al actief op de transfermarkt, want het moet straks mogelijk heel wat smaakmakers vervangen. Tot dusver kocht de Vereniging Belgisch in met de komst van Nils De Wilde (RSCA Futures) en Maxime Delanghe (Lierse), maar er mag de komende weken ook nog versterking vanuit de hoek van moederclub AS Monaco verwacht worden.


Technisch directeur Carlos Aviña liet een tijd geleden al verstaan dat het de bedoeling is dat Monaco deze zomer vier spelers naar Brugge zal sturen en dat zouden in principe ook directe versterkingen moeten worden. Een eerste mogelijke aanwinst strijkt alvast neer, want Het Nieuwsblad weet dat er maandag op de eerste training een tester uit het Prinsdom aanwezig zal zijn.

Het gaat om Jordan Semedo, een 20-jarige linksachter die afgelopen seizoen bij de B-ploeg van Monaco aan de slag was. Hij kwam er 21 keer in actie in de Franse vierde klasse en scoorde daarbij ook één keer. De voorbije jaren was Semedo echter ook een vaste klant bij de Franse nationale jeugdelftallen en vorige maand was hij nog titularis op het WK U20, waar Les Bleus wel uitgeschakeld werden in de groepsfase. Semedo speelde wel drie keer 90 minuten en gaf een assist in de slotmatch tegen Honduras.

LEES OOK: Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Hij moet zich bewijzen

Semedo mag zich de komende weken proberen te bewijzen aan Miron Muslic, waarna Cercle zal beslissen of ze hem ook daadwerkelijk willen inlijven. Die procedure pasten ze de voorbije zomers ook al toe, met wisselend succes. De komst van Edgaras Utkus en vooral Boris Popovic bleek een schot in de roos, maar vorig seizoen konden Lucas Larade en Louis Torres zich niet doorzetten.

Zou hij een mooie aanwinst zijn voor Cercle?

Meest recent

Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

89
89
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

13
13
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

59
59
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

29
29
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

179
179
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

248
248
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

94
94
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

117
117
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

46
46
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

63
63
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

110
110
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

63
63
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

216
216
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

199
199
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

135
135
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

83
83
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

351
351
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

416
416
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

396
396

Meer sportnieuws