'Cercle Brugge mag Franse jeugdinternational verwelkomen'

196
'Cercle Brugge mag Franse jeugdinternational verwelkomen'

Cercle Brugge was deze zomer al actief op de transfermarkt, want het moet straks mogelijk heel wat smaakmakers vervangen. Tot dusver kocht de Vereniging Belgisch in met de komst van Nils De Wilde (RSCA Futures) en Maxime Delanghe (Lierse), maar er mag de komende weken ook nog versterking vanuit de hoek van moederclub AS Monaco verwacht worden.


Technisch directeur Carlos Aviña liet een tijd geleden al verstaan dat het de bedoeling is dat Monaco deze zomer vier spelers naar Brugge zal sturen en dat zouden in principe ook directe versterkingen moeten worden. Een eerste mogelijke aanwinst strijkt alvast neer, want Het Nieuwsblad weet dat er maandag op de eerste training een tester uit het Prinsdom aanwezig zal zijn.

Het gaat om Jordan Semedo, een 20-jarige linksachter die afgelopen seizoen bij de B-ploeg van Monaco aan de slag was. Hij kwam er 21 keer in actie in de Franse vierde klasse en scoorde daarbij ook één keer. De voorbije jaren was Semedo echter ook een vaste klant bij de Franse nationale jeugdelftallen en vorige maand was hij nog titularis op het WK U20, waar Les Bleus wel uitgeschakeld werden in de groepsfase. Semedo speelde wel drie keer 90 minuten en gaf een assist in de slotmatch tegen Honduras.

LEES OOK: Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Hij moet zich bewijzen

Semedo mag zich de komende weken proberen te bewijzen aan Miron Muslic, waarna Cercle zal beslissen of ze hem ook daadwerkelijk willen inlijven. Die procedure pasten ze de voorbije zomers ook al toe, met wisselend succes. De komst van Edgaras Utkus en vooral Boris Popovic bleek een schot in de roos, maar vorig seizoen konden Lucas Larade en Louis Torres zich niet doorzetten.

Zou hij een mooie aanwinst zijn voor Cercle?

Meest recent

'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

52
52
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

13
13
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

94
94
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

26
26
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

17
17
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

81
81
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

86
86
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

50
50
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

40
40
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

46
46
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

55
55
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

305
305
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

56
56
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

48
48
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

134
134
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

85
85
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

142
142
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

174
174
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

66
66
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

75
75
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

376
376
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1015
1015
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

105
105
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

202
202

Meer sportnieuws