'Cercle Brugge mag Franse jeugdinternational verwelkomen'

door
'Cercle Brugge mag Franse jeugdinternational verwelkomen'

Cercle Brugge was deze zomer al actief op de transfermarkt, want het moet straks mogelijk heel wat smaakmakers vervangen. Tot dusver kocht de Vereniging Belgisch in met de komst van Nils De Wilde (RSCA Futures) en Maxime Delanghe (Lierse), maar er mag de komende weken ook nog versterking vanuit de hoek van moederclub AS Monaco verwacht worden.


Technisch directeur Carlos Aviña liet een tijd geleden al verstaan dat het de bedoeling is dat Monaco deze zomer vier spelers naar Brugge zal sturen en dat zouden in principe ook directe versterkingen moeten worden. Een eerste mogelijke aanwinst strijkt alvast neer, want Het Nieuwsblad weet dat er maandag op de eerste training een tester uit het Prinsdom aanwezig zal zijn.

Het gaat om Jordan Semedo, een 20-jarige linksachter die afgelopen seizoen bij de B-ploeg van Monaco aan de slag was. Hij kwam er 21 keer in actie in de Franse vierde klasse en scoorde daarbij ook één keer. De voorbije jaren was Semedo echter ook een vaste klant bij de Franse nationale jeugdelftallen en vorige maand was hij nog titularis op het WK U20, waar Les Bleus wel uitgeschakeld werden in de groepsfase. Semedo speelde wel drie keer 90 minuten en gaf een assist in de slotmatch tegen Honduras.

LEES OOK: Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Hij moet zich bewijzen

Semedo mag zich de komende weken proberen te bewijzen aan Miron Muslic, waarna Cercle zal beslissen of ze hem ook daadwerkelijk willen inlijven. Die procedure pasten ze de voorbije zomers ook al toe, met wisselend succes. De komst van Edgaras Utkus en vooral Boris Popovic bleek een schot in de roos, maar vorig seizoen konden Lucas Larade en Louis Torres zich niet doorzetten.

Zou hij een mooie aanwinst zijn voor Cercle?

Meest recent

Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

32
32
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

42
42
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

74
74
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

207
207
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

20
20
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

264
264
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

239
239
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

67
67
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

158
158
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

341
341
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

123
123
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

91
91
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

60
60
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

194
194
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

140
140
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

125
125
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

358
358
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

289
289
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

126
126
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

607
607
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

84
84
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

93
93
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

228
228
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

261
261

Meer sportnieuws