'Karel Geraerts grof wild: club Rode Duivel meldt zich'

780 stemmen
'Karel Geraerts grof wild: club Rode Duivel meldt zich'

Union SG stuurde afgelopen woensdag verrassend nieuws de wereld in. Zo maakten de Brusselaars bekend dat de succesvolle samenwerking met coach Karel Geraerts niet wordt verder gezet. Maar lang lijkt de trainer niet zonder job te zitten, met name in Frankrijk blijkt hij erg gegeerd.


Een jaartje geleden volgde Geraerts zijn leermeester Felice Mazzu op in het Dudenpark en dat bleek een uitstekende zet van de Unionisten. De Limburger leidde zijn ploeg ei zo na naar de landstitel, greep nipt naast de bekerfinale en liet de Unionisten indruk maken in de Europa League. De club wou dan ook graag door met hem, maar er werd geen overeenkomst gevonden over een verbeterd contract.

LEES OOK: Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Euvrard of Blessin?

Bij gebrek aan zo'n overeenkomst, besloten beide partijen dan ook om uit elkaar te gaan. Union zal dus wederom een geschikte T1 moeten vinden. De namen van Vincent Euvrard (RWDM) en Alexander Blessin doen alvast de ronde. Daarnaast wordt het ook uitkijken wat de toekomst brengt voor Geraerts. Zo zo hij zijn carrière wel eens in Frankrijk kunnen voortzetten.

Populair in Ligue 1

In de voorbije dagen werd hij bijvoorbeeld gelinkt aan OGC Nice, bij FootMercato schoof men dan weer FC Lorient naar voren als mogelijke bestemming. En volgens L'Equipe staat zijn naam bij nog een derde Franse ploeg op de lijst. Zo zou RC Strasbourg, de club van Rode Duivel Matz Sels, navraag hebben gedaan. De nummer 15 van het voorbije seizoen kwam onlangs in Amerikaanse handen en de nieuwe eigenaars zouden een trainerswissel overwegen. Daarbij komt dus ook de naam van Geraerts ter sprake, al is niet duidelijk hoe concreet deze piste is.

Geraerts hoort bij de vijf beste Belgische trainers van het moment ...

Meest recent

Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

14
14
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

18
18
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

111
111
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

52
52
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

392
392
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

42
42
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

70
70
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

92
92
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

381
381
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

66
66
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

404
404
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

220
220
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

94
94
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

189
189
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

535
535
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

149
149
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

75
75
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

230
230
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

495
495
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

234
234
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

106
106
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

98
98
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

276
276

Meer sportnieuws