'PSG-eigenaars leggen Mbappé transferultimatum op'

door
'PSG-eigenaars leggen Mbappé transferultimatum op'

Hoewel de superster zelf beweert dat hij ook volgend seizoen in het shirt van Paris Saint-Germain te bewonderen zal zijn, is een zomerse transfer van Kylian Mbappé allerminst uitgesloten. De Franse kampioen wil immers voorkomen dat hij een jaar later gratis zou vertrekken. Ook het standpunt van de Qatarese eigenaars is duidelijk.


Een jaartje geleden besloot Mbappé om aan lucratieve voorwaarden te verlengen in de Franse hoofdstad. Hij tekende voor twee seizoenen bij en in de overeenkomst werd ook een optie opgenomen waardoor de speler de verbintenis kon verlengen tot medio 2025. Maar deze week raakte bekend dat Mbappé via een brief aan de club heeft laten weten dat er geen beroep zal gedaan worden op die optie. In principe zou hij eind volgend seizoen dus transfervrij op de markt komen.

LEES OOK: Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

PSG-bestuur duidelijk

Dat gegeven is uiteraard een doorn in het oog van het PSG-bestuur, zeker gezien de inspanningen die werden gedaan om zijn contract te verlengen. Volgens verschillende bronnen is het standpunt van de Franse kampioen dan ook duidelijk: of Mbappé verlengt of hij wordt deze zomer nog verkocht. Hem binnen een jaar transfervrij zien vertrekken, wil PSG absoluut vermijden. Zo denken ook de Qatarese eigenaars erover.

Nieuw onderhoud

Volgens SPORT vond inmiddels een onderhoud plaats tussen een vertegenwoordiger van de Qatari's en een representant van het kamp-Mbappé. Daarin zouden de eigenaars een duidelijk ultimatum hebben neergelegd: indien Mbappé niet snel verlengt, wordt hij deze zomer nog verkocht. Afwachten dus of de Fransman hier zal op ingaan. Bij Real Madrid volgt men de ontwikkelingen alvast van op de voet.

Mbappé is deze zomer weg bij PSG ...

Meest recent

Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

2
2
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

8
8
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

22
22
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

8
8
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

88
88
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

113
113
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

186
186
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

74
74
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

51
51
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

361
361
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

224
224
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

295
295
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

494
494
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

274
274
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

49
49
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

90
90
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

98
98
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

194
194
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

62
62
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

245
245
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

407
407
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

336
336
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

168
168
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

103
103
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

729
729

Meer sportnieuws