'PSG-eigenaars leggen Mbappé transferultimatum op'

door
'PSG-eigenaars leggen Mbappé transferultimatum op'

Hoewel de superster zelf beweert dat hij ook volgend seizoen in het shirt van Paris Saint-Germain te bewonderen zal zijn, is een zomerse transfer van Kylian Mbappé allerminst uitgesloten. De Franse kampioen wil immers voorkomen dat hij een jaar later gratis zou vertrekken. Ook het standpunt van de Qatarese eigenaars is duidelijk.


Een jaartje geleden besloot Mbappé om aan lucratieve voorwaarden te verlengen in de Franse hoofdstad. Hij tekende voor twee seizoenen bij en in de overeenkomst werd ook een optie opgenomen waardoor de speler de verbintenis kon verlengen tot medio 2025. Maar deze week raakte bekend dat Mbappé via een brief aan de club heeft laten weten dat er geen beroep zal gedaan worden op die optie. In principe zou hij eind volgend seizoen dus transfervrij op de markt komen.

LEES OOK: Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

PSG-bestuur duidelijk

Dat gegeven is uiteraard een doorn in het oog van het PSG-bestuur, zeker gezien de inspanningen die werden gedaan om zijn contract te verlengen. Volgens verschillende bronnen is het standpunt van de Franse kampioen dan ook duidelijk: of Mbappé verlengt of hij wordt deze zomer nog verkocht. Hem binnen een jaar transfervrij zien vertrekken, wil PSG absoluut vermijden. Zo denken ook de Qatarese eigenaars erover.

Nieuw onderhoud

Volgens SPORT vond inmiddels een onderhoud plaats tussen een vertegenwoordiger van de Qatari's en een representant van het kamp-Mbappé. Daarin zouden de eigenaars een duidelijk ultimatum hebben neergelegd: indien Mbappé niet snel verlengt, wordt hij deze zomer nog verkocht. Afwachten dus of de Fransman hier zal op ingaan. Bij Real Madrid volgt men de ontwikkelingen alvast van op de voet.

Mbappé is deze zomer weg bij PSG ...

Meest recent

'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

31
31
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

37
37
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

155
155
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

121
121
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

487
487
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

87
87
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

137
137
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

320
320
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

47
47
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

245
245
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

286
286
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

103
103
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

552
552
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

45
45
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

93
93
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

189
189
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

732
732
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

104
104
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

378
378
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

297
297
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1509
1509
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

573
573
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

159
159
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

648
648

Meer sportnieuws